DomůVáš účetFórumeObchodTémataKontaktiPod/iPhoneOpravy iPhonů
20. dubna 2024  
 
Nabídka
· Domů
· Archív článků
· Countdown
· Developing Group
· Fórum
· Freeware
· Obchod
· Odkazy
· PDASoft klub
· Seznam uživatelů
· Sidebar
· Témata
· Uživatelé PDA
· Váš účet
· Verze pro PDA

Reklama

ADPO ScreenWard Anti-Shock folie pro Apple iPhone 5


Vyhledávání


Pokročilé vyhledávání

Kdo je online
V tuto chvíli je 221 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde

eObchod Info

eBook čtečka eB-700

Zařízení eBook 700 je čtečka elektronických knih s plnou podporou českého jazyka a desítky nejpoužívanějších formátů elektronických knih, hudby a videa za nejnižší cenu na trhu! K dostání je v černé a bílé barvě.

Cena: 1994 Kč vč. DPH



Sluchátka pro Samsung Galaxy S II

Nová sluchátka pro váš skvělý moderní smartphone Samsung Galaxy i9100. Super cena!

Cena: 99 Kč vč. DPH



R4i SDHC White Dual Core pro DS/3DS

Rozšiřující karta pro herní konzole Nintendo DS / DS Lite / 3DS apod., která vám umožní přehrávat počítačové hry stažené z internetu.

Cena: 348 Kč



Nabíjecí Touchstone sada pro Palm Pré

Třídílná Touchstone sada pro smartphone HP / Palm Pré / Pixy obsahující touchstone nabíječku, síťový adaptér s redukcí pro české zásuvky a microUSB kabel pro propojení.

Cena: 782 Kč



Sluchátka Sony Ericsson HPM-70

Handsfree sluchátka pro mobilní telefony Sony Ericsson za super cenu!

Cena: 114 Kč vč. DPH



Vyhřívané USB rukavice

Přemýšlíte nad vhodným dárkem pro chladné období? Vyhřívané USB rukavice jistě potěší a jedno zda to bude na začátku zimy, nebo na jejím konci! STOP prokřelým prstům!

Cena: 363 Kč vč. DPH



TTX Audio FM vysílač do auta

Poslouchejte hudbu ze svého PDA, smartphonu nebo MP3 přehrávače v rádiu!

- 7 kanálů
- Dosah přenosu: 5m
- Výhodná nízká cena!

Cena: 240 Kč vč. DPH



ScreenWard Protector pro iPhone 3G

Ochranná fólie ScreenWard společnosti ADPO patří mezi jedny z nejlepších fólií pro PDA, které můžete svému PDA nebo smartphonu dopřát.

Cena: 101 Kč


Ochranná fólie PrivacyWard pro Pocket PC 2.8"

Speciální bezpečnostní a ochranná fólie. Chraňte displej svého PDA a zároveň chraňte jeho obsah. Super cena!

Cena: 58 Kč

Pro všechna Windows Mobile PDA s 2,8" displejem.


Nabíječka do auta pro Treo 750/650

Malá, lehká, skladná, levná a tedy vždy po ruce.

Cena: 153 Kč



Matná ScreenWard fólie pro Treo 680

Ochranná fólie ScreenWard od společnosti ADPO patří mezi jedny z nejlepších fólií pro PDA, které můžete svému PDA dopřát. Nyní za bezkonkuenční cenu!

Cena: 58 Kč



Navštivte
LevnaKoupe.cz - e-shop s výpočetní technikou - počítače,Notebooky, PDA příslušenství (Palm, Pocket PC, iPhone), Software, Hry (STEAM KEYS

CE4YOU

POCKET4YOU

Palmknihy - knihy do vaší dlaně

Queer Research

ADPO


Google Analytics

ADPO ScreenWard folie

Fórum

www.pdasoft.cz
Forum o vsem, co se tyka PDA a dalsich mobilnich zarizeni.
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Nejlepsi predravac hudby pro palm?
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.pdasoft.cz -> Programy (PALM)
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
72ka
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 14.2. 2006
Příspěvky: 192
Bydliště: Praha 3

PříspěvekZaslal: st 06. červen, 2007 12:20    Předmět: Citovat

Zdravicko, uz je to dele co jsem pouzival pTunes, ale byl jednoznacne nejlepsi.. a s ogg nikdy nemel problemy a bezel krasne i na z71 coz z dnesniho pohledu je slaby HW.

Jo a od kdy je N3o21 velky linuxak kdyz tady porad resil Windows Vista? Podlý
_________________
HP Pre3, webOS 2.2.4
skorpi@jabber.cz
72ka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
mcKidney
Expert
Expert


Registrace: 13.4. 2005
Příspěvky: 273
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st 06. červen, 2007 12:47    Předmět: Citovat

AeroPlayer: Zabugovany nestabilní, velmi nepraktický

Pocketu Tunes: Drahý ale velmi schopný přehrávač. OGG v novějšícch verzích nemá žádné problémy

Busker: Skvělý lehký přehrávač, Nestabilní na Treo 600/650

mOcean: Postavený na koncepcích ITunes/Ipod, vzhledem k mé nesnášenlivosti tohoto rozvržení bych mu dal nejméně.

Celkově nejvíc vyhrává pocket Tunes, na starších strojích má trochu problémy s kvalitnějšími VBR MP3 ale to jen Díky OMAP/Slabým ARMům.

K Pocket Tunes existuje několik výhrad a to hlavně slabá úroveň customizace (Některé nevhodné Featurky nelze vypnout, jako třeba funkce Card Export)
_________________
---------------------
mcKidney@jabber.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky Yahoo Messenger
Marty650
-= Verny clen =-
-= Verny clen =-


Registrace: 22.6. 2005
Příspěvky: 266

PříspěvekZaslal: st 06. červen, 2007 14:16    Předmět: Citovat

mcKidney napsal:
K Pocket Tunes existuje několik výhrad a to hlavně slabá úroveň customizace (Některé nevhodné Featurky nelze vypnout, jako třeba funkce Card Export)

Myslis to, ze kdyz pustis pTunes a mas palma pripichleho pres USB, ze se automaticky spoji s PC a nabidne se mu jako prenosne audio zarizeni, se kterym lze neco delat? Tohle vypnout lze, projdi si menu, jsou tam tri moznosti na vyber - dva ruzne formaty a disabled, alespon tusim ze to tak bylo ve verzi +- pred pul rokem, co si tak matne vybavuju Mrkající
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
miska
-= Externi redaktor =-
-= Externi redaktor =-


Registrace: 22.12. 2004
Příspěvky: 1086
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st 06. červen, 2007 19:48    Předmět: Citovat

72ka napsal:
Jo a od kdy je N3o21 velky linuxak kdyz tady porad resil Windows Vista? Podlý


N3o21 je desnej widlak Mrkající

Jinak me se nejvic osvedcili PocketTunes. Zkousel sem i AeroPlayer, ale prisel mi trochu divnej. Bohuzel na TX ale PocketTunes trochu cukaj pri prepinani aplikaci (NVFS). Na TT sem si moh poustet mp3 pri hrani Warfare a bylo to v pohode. Ted pouzivam xmms a sem spokojenej. Oproti pTunes to necuka ani pri prepinani aplikaci.
_________________
Palm m125 --> Tungsten T --> Palm TX (s vibracema)
(Ale mam je doma jeste porad vsechny Mrkající)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
N3o21
GOLD USER
GOLD USER


Registrace: 16.5. 2006
Příspěvky: 573

PříspěvekZaslal: st 06. červen, 2007 19:55    Předmět: Citovat

miska napsal:
72ka napsal:
Jo a od kdy je N3o21 velky linuxak kdyz tady porad resil Windows Vista? Podlý


N3o21 je desnej widlak Mrkající

Jinak me se nejvic osvedcili PocketTunes. Zkousel sem i AeroPlayer, ale prisel mi trochu divnej. Bohuzel na TX ale PocketTunes trochu cukaj pri prepinani aplikaci (NVFS). Na TT sem si moh poustet mp3 pri hrani Warfare a bylo to v pohode. Ted pouzivam xmms a sem spokojenej. Oproti pTunes to necuka ani pri prepinani aplikaci.


Zlý nebo velmi zuřivý Zlý nebo velmi zuřivý
Vista proste momentalne nema konkurenci... konecne OS, a nevic funguje na mem starem srotu... coz sem necekal. Je to sice vykradeny Linux a OS X, ale co, hlavne ze to dela presne co chci, a je na to tuny apps.

Jinak k prehravaci... momentalne sem si oblibil mOcean a iPod. Ne ze by na nich bylo neco super jako podpora formatu, ale synchro s iTunes, a tudiz moznost mit stejnou muziku v Palmu/iPodu a v PC, je genialni myslenka Mrkající ale trvalo mi nez sem k tomu dosel. Porad prebirani a kopirovani MP3 me uz nebavi. Takhle pripojim stroj ke kompu, a on se nabije, a jeste se mi prenese muzika, hodnoceni, playlisty, proste vsechno Mrkající
Navic mOcean se seseka, a je pomerne maly. A pri synchro s iTunes se to stejne prevadi, takze podpora "pouze" MP3 tady ztraci vyznam.
_________________
Palm TX => Treo 680 => HTC TyTN => HTC Artemis => HTC TyTN II (N3o21's Alpha V2) => [nepočítaně dalších] => HTC Legend + Blackberry 9780
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
xlendi
Expert
Expert


Registrace: 25.5. 2004
Příspěvky: 333

PříspěvekZaslal: st 06. červen, 2007 20:41    Předmět: Re: Dioplayer Citovat

Sal_Paradise napsal:
Chtěl bych zkusit jako mp3 přehrávač DioPlayer, ale mám problém. Na Treo 600 mi fungoval bez problémů ale na 650 nemůžu vypnout display. Po vypnutí displaye se vypne i přehrávání - dokonce nefunguje ani funkce vypnou display v menu přehrávače. Setkal jste se někdo s tímto problémem? Jak ho vyřešit? Díky a hezký den.

Sal


To je zvláštní - teď jsem DioPlayer zkusil a na T650 vypínání displeje bez problémů. Mám Hawkovu ROM - s Mirovou mi to - matně tuším - dělal taky. Od jistě doby přehrávám na Treu jedině filmy pro moje dítko (Krtečka apod.) a z hudby sem tam nějaké ty dětské písničky - vše tedy nahlas. Při vyndání HF/sluchátek mi totiž občas blbnul konektor (musel jsem 2,5mm jackem vždycky trochu "zakvedlat" a už mi to lezlo na nervy).
_________________
Velo1 > Velo500 > Palm m130 > Palm m515 > Palm T3 > Tréo 650 (4 GB karta) > Nokia E71 (4 a 2 GB SD karta) & Nokia N810 (8 GB SDHC) a místo notebooku UMPC Asus R2H = takové větší PDA Usmívající
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Sal_Paradise
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 25.8. 2004
Příspěvky: 93
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: st 06. červen, 2007 20:48    Předmět: Re: Dioplayer Citovat

xlendi napsal:
To je zvláštní - teď jsem DioPlayer zkusil a na T650 vypínání displeje bez problémů. Mám Hawkovu ROM - s Mirovou mi to - matně tuším - dělal taky.


To jsem blázen. Já používám originální ROMku - žádné experimenty a nejde to. Odkud jsi DioPlayer stahoval - třeba to bude verzí.
_________________
Palm m515 -> Palm Tungsten T -> Treo 600 -> Treo 650
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
xlendi
Expert
Expert


Registrace: 25.5. 2004
Příspěvky: 333

PříspěvekZaslal: st 06. červen, 2007 23:51    Předmět: Re: Dioplayer Citovat

Sal_Paradise napsal:
xlendi napsal:
To je zvláštní - teď jsem DioPlayer zkusil a na T650 vypínání displeje bez problémů. Mám Hawkovu ROM - s Mirovou mi to - matně tuším - dělal taky.


To jsem blázen. Já používám originální ROMku - žádné experimenty a nejde to. Odkud jsi DioPlayer stahoval - třeba to bude verzí.


Verze 1.0 - mam ho z nejake Mirovy ROMky. Jeste me napada - nemas nahodou ZLauncher a/nebo PiLock? Tyto dva programy me delaly na T650 opravdu paseku.
_________________
Velo1 > Velo500 > Palm m130 > Palm m515 > Palm T3 > Tréo 650 (4 GB karta) > Nokia E71 (4 a 2 GB SD karta) & Nokia N810 (8 GB SDHC) a místo notebooku UMPC Asus R2H = takové větší PDA Usmívající
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Tom_bo
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 3.5. 2006
Příspěvky: 95
Bydliště: ano - dokonce i trvalé ;o)

PříspěvekZaslal: čt 07. červen, 2007 0:30    Předmět: Citovat

ja jsem se nakonec po dlohue dobe a nekolikere vymene PDA vratil k Palmu a Pocket Tunes tenhle soft je sice narocnej ale dobrej i na jinych platformach mel jen malou konkurenci; na PPC byl nejlepsi Mort player (ten jediny se mu vyrovnal) na Symbianu pak Ogg Player ale co se tyce komplexnosti a jednoduchosti zaroven tak jsem nenasel alternativu

jedinou jeho vadou na krase je podle me stale ta narocnost a hlavne velikost... preci jen 1,5MB uz je v RAM docela znat a to i u 650ky (u TT to byl suverene nejvetsi zrout z celyho PDA)

mOcean jsem zkousel nedavno - neni to uplne spatnej program ale neumim si predstavit ovladat ho treba v kapse poslepu a rychlosti nebo jednoduchisti ovladani taky nevynikal vlastne celkove pojeti jeho menu mi nesedlo

po odmlce se asi pustim do "prace" a zhodnotim zbytek tech playeru co jsem napsal do toho seznamu na predesle strance Mrkající
_________________
Treo 650 + 4GB SDHC; MDA Vario (WM 6.1) + 2GB

dříve - Siemens SX1; Visor Neo; Tungsten T1; MDA Compact
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Sal_Paradise
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 25.8. 2004
Příspěvky: 93
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: čt 07. červen, 2007 8:47    Předmět: Re: Dioplayer Citovat

xlendi napsal:
Verze 1.0 - mam ho z nejake Mirovy ROMky. Jeste me napada - nemas nahodou ZLauncher a/nebo PiLock? Tyto dva programy me delaly na T650 opravdu paseku.

Hmm mám RedGrepa a defaultní launcher. ZLauncher mi dělal opravdu paseku a Lokalizaci jsem dostal k Treu (na Treu 600 jsem ale používal PiLock a vše OK). Verzi máme stejnou, tak se to asi pere s nějakým jiným programem, škoda DioPlayer je prima - v jednoduchosti je síla.
_________________
Palm m515 -> Palm Tungsten T -> Treo 600 -> Treo 650
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
N3o21
GOLD USER
GOLD USER


Registrace: 16.5. 2006
Příspěvky: 573

PříspěvekZaslal: ne 10. červen, 2007 8:19    Předmět: Citovat

Tom_bo napsal:

mOcean jsem zkousel nedavno - neni to uplne spatnej program ale neumim si predstavit ovladat ho treba v kapse poslepu a rychlosti nebo jednoduchisti ovladani taky nevynikal vlastne celkove pojeti jeho menu mi nesedlo


On mOcean se ovlada i temy postranimi tlacitky. Ovladas to D-padem a postranimi tlacitky na ovladani hlasitosti (temi tusim menis pisnicky), a vysledek je docela dobry.
Ale na cemkoli jinem nez Treu je to da se rict nepouzitelne na ovladani v kapse :/
_________________
Palm TX => Treo 680 => HTC TyTN => HTC Artemis => HTC TyTN II (N3o21's Alpha V2) => [nepočítaně dalších] => HTC Legend + Blackberry 9780
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
mousefromhouse
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 30.12. 2005
Příspěvky: 182
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: ne 10. červen, 2007 19:52    Předmět: Citovat

Ted jsem zkousel ten mOcean, je to naprosto super program, hned bych ho bral misto pTunes, hlavne diky ovladani a systemu vyhledavani. Ale bohuzel, musim zustat u pTunes, pac mOcean ma 2 zasadni chyby: 1.) nepodporuje .wma a taky mi nektery alba proste nezaradil do knihovny, ikdyz btlt v .mp3 Tázající ...
_________________
momentálně palmOne Tréo 650 + Logitech HS200 Bluetooth Mobile Stereo Headset + 4GB SD Transcend 150x
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
N3o21
GOLD USER
GOLD USER


Registrace: 16.5. 2006
Příspěvky: 573

PříspěvekZaslal: ne 10. červen, 2007 20:39    Předmět: Citovat

mousefromhouse napsal:
Ted jsem zkousel ten mOcean, je to naprosto super program, hned bych ho bral misto pTunes, hlavne diky ovladani a systemu vyhledavani. Ale bohuzel, musim zustat u pTunes, pac mOcean ma 2 zasadni chyby: 1.) nepodporuje .wma a taky mi nektery alba proste nezaradil do knihovny, ikdyz btlt v .mp3 Tázající ...


Mno, to me taky prudilo... nicmene potom sem vyzkousel synchronizaci s iTunes, a ono je to bezvadny... a tim se nepodpora WMA smazava... ptz iTunes WMA automaticky prevede na AAC. Navic si v iTunes muzes synchronizovat playlisty, podcasty, proste vsechno jako s iPodem.
_________________
Palm TX => Treo 680 => HTC TyTN => HTC Artemis => HTC TyTN II (N3o21's Alpha V2) => [nepočítaně dalších] => HTC Legend + Blackberry 9780
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
pavelxmarek
GOLD USER
GOLD USER


Registrace: 9.3. 2005
Příspěvky: 596
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: pá 15. červen, 2007 15:53    Předmět: Hmmm Citovat

Takze nejlepsi je pTunes? I pro Treo 650?

Ja jen ze ze momentalne hledam nejaky prehravac - moc hudbu neposloucham takze by mi stacilo jen neco co zvlada prehravat MP3 pri vypnutem displeji, je stabilni a pripadne ma ekvalizer.

Jsem si rikal ze by mi stacil i AeroPlayer ale ctu tady kritiku na stabilitu....

Poradite?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
mcKidney
Expert
Expert


Registrace: 13.4. 2005
Příspěvky: 273
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá 15. červen, 2007 17:46    Předmět: Citovat

Treo 650 = rozhodně PT popřípadě Ocean

AeroPlayer, Busker je ohromně nestabilní na Treo 650

Osobně doporučuju PT dají se dobře spojit s MP3 vyzváněním, ale nevíš nikdy jestli je to stabilnější než MiniTunes/MusicTones
_________________
---------------------
mcKidney@jabber.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky Yahoo Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.pdasoft.cz -> Programy (PALM) Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group





Všechny obchodní známky a názvy patří jejich příslušným vlastníkům, komentáře patří jejich odesílatelům. Vše ostatní vlastní © 2004 Sale&Consulting Company s.r.o.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.47 sekund

RSS - články RSS - fórum