DomůVáš účetFórumeObchodTémataKontaktiPod/iPhoneOpravy iPhonů
19. dubna 2024  
 
Nabídka
· Domů
· Archív článků
· Countdown
· Developing Group
· Fórum
· Freeware
· Obchod
· Odkazy
· PDASoft klub
· Seznam uživatelů
· Sidebar
· Témata
· Uživatelé PDA
· Váš účet
· Verze pro PDA

Reklama

Baterie pro PDA


Vyhledávání


Pokročilé vyhledávání

Kdo je online
V tuto chvíli je 303 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde

eObchod Info

eBook čtečka eB-700

Zařízení eBook 700 je čtečka elektronických knih s plnou podporou českého jazyka a desítky nejpoužívanějších formátů elektronických knih, hudby a videa za nejnižší cenu na trhu! K dostání je v černé a bílé barvě.

Cena: 1994 Kč vč. DPH



Sluchátka pro Samsung Galaxy S II

Nová sluchátka pro váš skvělý moderní smartphone Samsung Galaxy i9100. Super cena!

Cena: 99 Kč vč. DPH



R4i SDHC White Dual Core pro DS/3DS

Rozšiřující karta pro herní konzole Nintendo DS / DS Lite / 3DS apod., která vám umožní přehrávat počítačové hry stažené z internetu.

Cena: 348 Kč



Nabíjecí Touchstone sada pro Palm Pré

Třídílná Touchstone sada pro smartphone HP / Palm Pré / Pixy obsahující touchstone nabíječku, síťový adaptér s redukcí pro české zásuvky a microUSB kabel pro propojení.

Cena: 782 Kč



Sluchátka Sony Ericsson HPM-70

Handsfree sluchátka pro mobilní telefony Sony Ericsson za super cenu!

Cena: 114 Kč vč. DPH



Vyhřívané USB rukavice

Přemýšlíte nad vhodným dárkem pro chladné období? Vyhřívané USB rukavice jistě potěší a jedno zda to bude na začátku zimy, nebo na jejím konci! STOP prokřelým prstům!

Cena: 363 Kč vč. DPH



TTX Audio FM vysílač do auta

Poslouchejte hudbu ze svého PDA, smartphonu nebo MP3 přehrávače v rádiu!

- 7 kanálů
- Dosah přenosu: 5m
- Výhodná nízká cena!

Cena: 240 Kč vč. DPH



ScreenWard Protector pro iPhone 3G

Ochranná fólie ScreenWard společnosti ADPO patří mezi jedny z nejlepších fólií pro PDA, které můžete svému PDA nebo smartphonu dopřát.

Cena: 101 Kč


Ochranná fólie PrivacyWard pro Pocket PC 2.8"

Speciální bezpečnostní a ochranná fólie. Chraňte displej svého PDA a zároveň chraňte jeho obsah. Super cena!

Cena: 58 Kč

Pro všechna Windows Mobile PDA s 2,8" displejem.


Nabíječka do auta pro Treo 750/650

Malá, lehká, skladná, levná a tedy vždy po ruce.

Cena: 153 Kč



Matná ScreenWard fólie pro Treo 680

Ochranná fólie ScreenWard od společnosti ADPO patří mezi jedny z nejlepších fólií pro PDA, které můžete svému PDA dopřát. Nyní za bezkonkuenční cenu!

Cena: 58 Kč



Navštivte
LevnaKoupe.cz - e-shop s výpočetní technikou - počítače,Notebooky, PDA příslušenství (Palm, Pocket PC, iPhone), Software, Hry (STEAM KEYS

CE4YOU

POCKET4YOU

Palmknihy - knihy do vaší dlaně

Queer Research

ADPO


Google Analytics

Placena inzerce - Servis jinak

Fórum

www.pdasoft.cz
Forum o vsem, co se tyka PDA a dalsich mobilnich zarizeni.
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Nakupovani na eBay
Přejít na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.pdasoft.cz -> Pokec jen tak
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
dusajeking
Novacek ve foru
Novacek ve foru


Registrace: 12.2. 2007
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: čt 15. únor, 2007 21:07    Předmět: Nakupovani na eBay Citovat

O tomhle se tady mluvilo, ale prosim vsechny, kteri maji zkusenosti o navod, typy a triky pro nakupování na eBay. Cemu se vyhnout, jak predmet zaplatit, cemu neverit a tak. Diky Velmi šťastný
_________________
Palm ZIRE 72, kterýmu kvičí displej jak podříznutý podsvinče :-/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Permon
GOLD USER
GOLD USER


Registrace: 2.12. 2004
Příspěvky: 543

PříspěvekZaslal: pá 16. únor, 2007 10:10    Předmět: Re: Nakupovani na eBay Citovat

dusajeking napsal:
O tomhle se tady mluvilo, ale prosim vsechny, kteri maji zkusenosti o navod, typy a triky pro nakupování na eBay. Cemu se vyhnout, jak predmet zaplatit, cemu neverit a tak. Diky Velmi šťastný


Proste to zkus. Sam prijdes na to jak to funguje. Potrebujes k tomu registraci na eBay a dalo by se rici, ze i registraci a zrizeni uctu PayPal (takovy maly bankovni ucet pro internetove platby - musis mit platnou kreditni kartu, pro kterou mas povolene platby na internetu).
Vetsina prodavajicich pozaduje platbu jen pres PayPal, takze to budes asi potrebovat.

Za nakup neplatis eBayi zadne poplatky, ty nese prodavajici v zavislosti na vstupni aukcni cene, mnozstvi obrazku, konecne cene atd (to musi inzerent zaplatit eBayi, resp. mu to strhnou z uctu) Dalo by se rici, ze je to cca 3 dollary pri vlozeni inzeratu a cca 4% pak z ceny vydrazeneho zbozi.

Co se tyka nakupu nabizeneho zbozi. Vyber si co Te zajima, zvol u te polozky "Watch this item" a sleduj jak aukce pokracuje. Behem tydne se dostanes do obrazu jak to chodi. Resp. pri vyhledavani ne eBay si zvol Advanced search a zvol Finished auctions. Tam zjistis, za kolik se prodavaji veci o ktere mas zajem a zjistis, zda je to zajimave, nebo neni. Ne vse je na eBay cenove zajimave!
Dale, vestina lidi vybranou polozku sleduje a boj se strhne az v zaveru. Cesta jak se vyhnout nervovani je stanovit si na zacatku pro sebe maximalni moznou cenu, kterou jsi ochoten zaplatit. Tu cenu tam pote vloz. Pozor, i kdyz tam das 100 dollaru, je mozne ze zbozi ziskas napr. za dollar. Zalezi totiz na tom, jaka je druha nejvyssi nabidka. Takze pokud budou jen 2 drazitele a ten prvni da dollar a ty nabidnes 100, tak zbozi ziskas za dollar. To je kouzlo eBay:-)

Nevim co vic napsat. Pokud te neco napadne, tak se zeptej.
_________________
TT2 > TT3 > Treo650 + TX > Treo680 > Treo 750 > Treo PRO
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
xlendi
Expert
Expert


Registrace: 25.5. 2004
Příspěvky: 333

PříspěvekZaslal: pá 16. únor, 2007 11:10    Předmět: Citovat

Podle mě to Permon popsal velmi přesně. PayPal je skoro nutnost pro americkou eBay, pro evropské eBay zase tak moc důležitý není, někteří britští nebo němečtí prodejci dokonce PayPal nepodporují nebo ho dokonce znevýhodňují 5% přirážkou (to je totiž cca výše poplatu, kterou majitel účtu PayPal zaplatí, když mu dojde platba). Jinak při nákupu v Německu nebo v Británii platí společný evropský trh, takže zboží už nepodléhá clu ani placení DPH! Při nákupu v USA se může stát, že celnice některou z těchto položek vyměří (to se mi stalo dokonce i u knížek z Amazonu).
_________________
Velo1 > Velo500 > Palm m130 > Palm m515 > Palm T3 > Tréo 650 (4 GB karta) > Nokia E71 (4 a 2 GB SD karta) & Nokia N810 (8 GB SDHC) a místo notebooku UMPC Asus R2H = takové větší PDA Usmívající
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
pin
Novacek ve foru
Novacek ve foru


Registrace: 17.2. 2005
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: pá 16. únor, 2007 11:14    Předmět: Citovat

Ja som si vyberal tovar aj podla toho kto to predaval, teda 100% feedback a co najviac predanych veci.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Permon
GOLD USER
GOLD USER


Registrace: 2.12. 2004
Příspěvky: 543

PříspěvekZaslal: pá 16. únor, 2007 11:28    Předmět: Citovat

xlendi napsal:
Podle mě to Permon popsal velmi přesně. PayPal je skoro nutnost pro americkou eBay, pro evropské eBay zase tak moc důležitý není, někteří britští nebo němečtí prodejci dokonce PayPal nepodporují nebo ho dokonce znevýhodňují 5% přirážkou (to je totiž cca výše poplatu, kterou majitel účtu PayPal zaplatí, když mu dojde platba). Jinak při nákupu v Německu nebo v Británii platí společný evropský trh, takže zboží už nepodléhá clu ani placení DPH! Při nákupu v USA se může stát, že celnice některou z těchto položek vyměří (to se mi stalo dokonce i u knížek z Amazonu).


Mam presne stejnou zkusenost - knihy z Amazonu mi prosly celnim rizenim. Problem je v tom, za Amazon proste uvadi na zakazku cenu zbozi. Ja se zatim vzdy s prodejci na eBay dohodl, aby mi na zbozi napsali DAR (sent as a gift). To stejne delam ja, pokud prodavam do USA. Na balik musi clovek vyplnit co to je: dar NEBO prodavana vec.
_________________
TT2 > TT3 > Treo650 + TX > Treo680 > Treo 750 > Treo PRO
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Permon
GOLD USER
GOLD USER


Registrace: 2.12. 2004
Příspěvky: 543

PříspěvekZaslal: pá 16. únor, 2007 11:39    Předmět: Citovat

pin napsal:
Ja som si vyberal tovar aj podla toho kto to predaval, teda 100% feedback a co najviac predanych veci.


V souvislosti s prodejci co maji velke mnozstvi uskutecnenych obchodu bych rad upozornil na to, ze jsou to vetsinou hong-kongske, cinske a jine asijske firmy. Cena zbozi, zejmena elektroniky, je nekdy az neuveritelne nizka, ovsem postovne - nejen do CR - je kolikrat 3x drazsi nez polozka samotna. Tim se ten obchod stava mnohem mene vyhodnym. Takze pozor, VZDY SE DIVAT NA CENU POSTOVNEHO. Pokud neni uvedeno, kontaktuj prodavajiciho.

Napr. je mozne koupit 2GB SD kartu za 2 dollary, ale postovne je 15 dollaru a to uz jsi pak na cene, za kterou se daji tyto veci poridit i v CR....
Jinymi slovy, asijci realizuji cely svuj zisk - a nutno podotknou, ze ne maly - na postovnem.
_________________
TT2 > TT3 > Treo650 + TX > Treo680 > Treo 750 > Treo PRO


Naposledy upravil Permon dne pá 16. únor, 2007 11:40, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
xlendi
Expert
Expert


Registrace: 25.5. 2004
Příspěvky: 333

PříspěvekZaslal: pá 16. únor, 2007 11:40    Předmět: Citovat

pin napsal:
Ja som si vyberal tovar aj podla toho kto to predaval, teda 100% feedback a co najviac predanych veci.


100% hodnocení není nezbytné, já bych to viděl tak na 98,5%. Vždycky se stane, že nějaký kretén nemusí být spokojený s barvou zaslaného mobilu (prostě růžová není pro něj dostatečně růžová) nebo pokud mu nedojde zboží z Ameriky do tří dnů, hned pošle negativní feedback. Množství prodaných věcí hraje roli u mobilů apod., ale třeba u sběratelských předmětů už nemusí hrát roli vůbec. V každém případě feedback pod 90% je na pováženou. Také je dobré sledovat jeden faktor -feedback může být třeba 98%, ale za poslední rok nebylo zaslané žádné negativní hodnocení a 1000 pozitovních - takový prodejce je rozhodně důvěryhodnější než prodeje s 5 prodanými předměty typu "každej pes jiná ves" a se 100% feedbackem.
_________________
Velo1 > Velo500 > Palm m130 > Palm m515 > Palm T3 > Tréo 650 (4 GB karta) > Nokia E71 (4 a 2 GB SD karta) & Nokia N810 (8 GB SDHC) a místo notebooku UMPC Asus R2H = takové větší PDA Usmívající
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
dusajeking
Novacek ve foru
Novacek ve foru


Registrace: 12.2. 2007
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: pá 16. únor, 2007 11:51    Předmět: Citovat

Díky všem za super návod, ale k mé smůle jsem zjistil, že se neregnu na PayPal, protože nemam internet kartu (mám Maestro a to tuhle funkci nemá) Plačící nebo velmi smutný . A to jsem tam měl vyhlídlí LifeDrive za slušnou cenu Plačící nebo velmi smutný Plačící nebo velmi smutný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Permon
GOLD USER
GOLD USER


Registrace: 2.12. 2004
Příspěvky: 543

PříspěvekZaslal: pá 16. únor, 2007 12:14    Předmět: Citovat

dusajeking napsal:
Díky všem za super návod, ale k mé smůle jsem zjistil, že se neregnu na PayPal, protože nemam internet kartu (mám Maestro a to tuhle funkci nemá) Plačící nebo velmi smutný . A to jsem tam měl vyhlídlí LifeDrive za slušnou cenu Plačící nebo velmi smutný Plačící nebo velmi smutný


Hm, to je skoda. Ja bych ti to mohl koupit, ovsem jaxi bych od Tebe nejdrive musel dostat penize na ucet (vc. postovneho po CR) a pak bych to mohl zrealizovat. Kdyz tak se ozvi.
_________________
TT2 > TT3 > Treo650 + TX > Treo680 > Treo 750 > Treo PRO
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
skater25
Expert
Expert


Registrace: 16.11. 2006
Příspěvky: 205
Bydliště: Mám

PříspěvekZaslal: so 17. únor, 2007 20:06    Předmět: Re: Nakupovani na eBay Citovat

dusajeking napsal:
O tomhle se tady mluvilo, ale prosim vsechny, kteri maji zkusenosti o navod, typy a triky pro nakupování na eBay. Cemu se vyhnout, jak predmet zaplatit, cemu neverit a tak. Diky Velmi šťastný

Já bych na Ebay rozhodně nenakupoval, protože známejm se stalo jednou že poštovný stálo víc než výrobek a po druhý přišla cihla místo mobilu.
Ale v tomhle případu dostal od PayPalu vrácený peníze a jejich právníci to z nich nějak vymlátili, ale je to zdržení a těch párkorun (maximálně stovek) si myslim za to nestojí Popletený
_________________
PALM LifeDrive (v mém případě spíš LifeCF Usmívající )
http://s4.bitefight.cz/c.php?uid=47660
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Permon
GOLD USER
GOLD USER


Registrace: 2.12. 2004
Příspěvky: 543

PříspěvekZaslal: ne 18. únor, 2007 12:51    Předmět: Re: Nakupovani na eBay Citovat

skater25 napsal:
dusajeking napsal:
O tomhle se tady mluvilo, ale prosim vsechny, kteri maji zkusenosti o navod, typy a triky pro nakupování na eBay. Cemu se vyhnout, jak predmet zaplatit, cemu neverit a tak. Diky Velmi šťastný

Já bych na Ebay rozhodně nenakupoval, protože známejm se stalo jednou že poštovný stálo víc než výrobek a po druhý přišla cihla místo mobilu.
Ale v tomhle případu dostal od PayPalu vrácený peníze a jejich právníci to z nich nějak vymlátili, ale je to zdržení a těch párkorun (maximálně stovek) si myslim za to nestojí Popletený


1. jestli je tvuj znamy s odpustenim idiot a koupi zbozi za oceanem bez toho, aby si pred nakupem zjistil postovne.... tak dobre mu tak!

2. a pohadky o cihlach misto mobilu..... ani nemam silu to komentovat. Jen recnicka otazka: kolik asi tak stoji poslat cihlu z USA do CR? Proc neposlal ten podvodnik prazdnou krabici? Proc se vubec obtezoval s odesilanim? Proc jen nerekl, ze se to ztratilo? Chapes tu absurditu STUPIDNICH pohadek o cihlach? Uz mne fakt nebavi tyhle povidacky stylu, jedna baba povidala.
_________________
TT2 > TT3 > Treo650 + TX > Treo680 > Treo 750 > Treo PRO
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mirek29
-=Master of Site=-
-=Master of Site=-


Registrace: 24.2. 2004
Příspěvky: 2930
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne 18. únor, 2007 13:24    Předmět: Re: Nakupovani na eBay Citovat

Permon napsal:

2. a pohadky o cihlach misto mobilu..... ani nemam silu to komentovat. Jen recnicka otazka: kolik asi tak stoji poslat cihlu z USA do CR? Proc neposlal ten podvodnik prazdnou krabici? Proc se vubec obtezoval s odesilanim? Proc jen nerekl, ze se to ztratilo? Chapes tu absurditu STUPIDNICH pohadek o cihlach? Uz mne fakt nebavi tyhle povidacky stylu, jedna baba povidala.


No, musím se ho zastat, protože až tak mimo to není, bohužel Smutný

O to, že někteří filutové posílají místo fajnových mobilů cihly, měli snad v TV N@va reportáž před pár lety. Osobně mohu říci, že spíše je "z venku" častější, že si objednáš A a dostaneš B, přesněji: objednáš Treo 650 a přijde balíček a ejhle je tam Treo 600. Bohužel, to je skutečnost, kterou mohu osobně potvrdit. Nastalé dohadování o tom, že jsi dostal něco jiného, než bylo v aukci je zdlouhavé, nechutné a k ničemu Smutný Podobně při koupi "funkčního" přístroje můžeš dostat třeba šrot daného přístroje.

Ty cihly apod. to dělají právě useři, co mají vysoké hodnocení a občas si takovýmto kšeftíkem do "nesolidní a neseriózní" části světa přilepší, protože, kdo bude pak komu věřit? Solidnímu amíkovi, nebo někomu z bývalého komunistického satelitu? Odesilatel má v ruce doklad, že to od něj šlo OK, DHL se bude dušovat, že "u nich" se to nemohlo zaměnit za cihlu atd....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
skater25
Expert
Expert


Registrace: 16.11. 2006
Příspěvky: 205
Bydliště: Mám

PříspěvekZaslal: ne 18. únor, 2007 13:28    Předmět: Re: Nakupovani na eBay Citovat

Permon napsal:
skater25 napsal:
dusajeking napsal:
O tomhle se tady mluvilo, ale prosim vsechny, kteri maji zkusenosti o navod, typy a triky pro nakupování na eBay. Cemu se vyhnout, jak predmet zaplatit, cemu neverit a tak. Diky Velmi šťastný

Já bych na Ebay rozhodně nenakupoval, protože známejm se stalo jednou že poštovný stálo víc než výrobek a po druhý přišla cihla místo mobilu.
Ale v tomhle případu dostal od PayPalu vrácený peníze a jejich právníci to z nich nějak vymlátili, ale je to zdržení a těch párkorun (maximálně stovek) si myslim za to nestojí Popletený


1. jestli je tvuj znamy s odpustenim idiot a koupi zbozi za oceanem bez toho, aby si pred nakupem zjistil postovne.... tak dobre mu tak!

2. a pohadky o cihlach misto mobilu..... ani nemam silu to komentovat. Jen recnicka otazka: kolik asi tak stoji poslat cihlu z USA do CR? Proc neposlal ten podvodnik prazdnou krabici? Proc se vubec obtezoval s odesilanim? Proc jen nerekl, ze se to ztratilo? Chapes tu absurditu STUPIDNICH pohadek o cihlach? Uz mne fakt nebavi tyhle povidacky stylu, jedna baba povidala.

sorry, ne cihlu, ale něco co jsem já nazval cihlou Šokovaný
_________________
PALM LifeDrive (v mém případě spíš LifeCF Usmívající )
http://s4.bitefight.cz/c.php?uid=47660
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Permon
GOLD USER
GOLD USER


Registrace: 2.12. 2004
Příspěvky: 543

PříspěvekZaslal: ne 18. únor, 2007 13:37    Předmět: Re: Nakupovani na eBay Citovat

Mirek29 napsal:
Permon napsal:

2. a pohadky o cihlach misto mobilu..... ani nemam silu to komentovat. Jen recnicka otazka: kolik asi tak stoji poslat cihlu z USA do CR? Proc neposlal ten podvodnik prazdnou krabici? Proc se vubec obtezoval s odesilanim? Proc jen nerekl, ze se to ztratilo? Chapes tu absurditu STUPIDNICH pohadek o cihlach? Uz mne fakt nebavi tyhle povidacky stylu, jedna baba povidala.


No, musím se ho zastat, protože až tak mimo to není, bohužel Smutný

O to, že někteří filutové posílají místo fajnových mobilů cihly, měli snad v TV N@va reportáž před pár lety. Osobně mohu říci, že spíše je "z venku" častější, že si objednáš A a dostaneš B, přesněji: objednáš Treo 650 a přijde balíček a ejhle je tam Treo 600. Bohužel, to je skutečnost, kterou mohu osobně potvrdit. Nastalé dohadování o tom, že jsi dostal něco jiného, než bylo v aukci je zdlouhavé, nechutné a k ničemu Smutný Podobně při koupi "funkčního" přístroje můžeš dostat třeba šrot daného přístroje.

Ty cihly apod. to dělají právě useři, co mají vysoké hodnocení a občas si takovýmto kšeftíkem do "nesolidní a neseriózní" části světa přilepší, protože, kdo bude pak komu věřit? Solidnímu amíkovi, nebo někomu z bývalého komunistického satelitu? Odesilatel má v ruce doklad, že to od něj šlo OK, DHL se bude dušovat, že "u nich" se to nemohlo zaměnit za cihlu atd....


Ano, sam jsi potvrdil ma slova - neposlali ti cihlu, ale "pouze" jiny pristroj. To je ovsem jina debata, nez kecy o cihlach. Ty prave zavani pouze tim, ze to kdysi vsichni videli na NOVE...

Tva dalsi argumentace je logicka a verohodna. Abych rekl pravdu, tak drtiva vetsina mych nakupu na eBay byla od obycejnych useru, tzn. lidi co neco pouzivali a ted to chteji prodat. Ne od sikmookych obchodniku co maji 12 000 prodanych itemu. Ti totiz vetsinou ani nereaguji na dotazy ke zbozi, nejsou ochotni poslal dalsi fotky, podat nove informace a tim u mne konci.
Nekteri lide jsou podvodnici, na tom lze tezko neco zmenit. Ale napsat: "na eBay nenakupujte - prijdou vam cihly". To je prizemni tvrzeni, o jehoz validite lze s uspechem pochybovat.
_________________
TT2 > TT3 > Treo650 + TX > Treo680 > Treo 750 > Treo PRO
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mirek29
-=Master of Site=-
-=Master of Site=-


Registrace: 24.2. 2004
Příspěvky: 2930
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne 18. únor, 2007 13:55    Předmět: Re: Nakupovani na eBay Citovat

Permon napsal:

Tva dalsi argumentace je logicka a verohodna. Abych rekl pravdu, tak drtiva vetsina mych nakupu na eBay byla od obycejnych useru, tzn. lidi co neco pouzivali a ted to chteji prodat. Ne od sikmookych obchodniku co maji 12 000 prodanych itemu. Ti totiz vetsinou ani nereaguji na dotazy ke zbozi, nejsou ochotni poslal dalsi fotky, podat nove informace a tim u mne konci.
Nekteri lide jsou podvodnici, na tom lze tezko neco zmenit. Ale napsat: "na eBay nenakupujte - prijdou vam cihly". To je prizemni tvrzeni, o jehoz validite lze s uspechem pochybovat.


Já to v té TV neviděl, naštěstí už několik let nemám TV Velmi šťastný Ale slyšel jsem o tom...

Pro řadu lidí je prodej na aukcích "šedivý byznys" (podnikání bez patřičných dokladů a placení daní), často tam jsou i menší firmy, které zkrze aukce realizují svůj eShop. Ovšem skvělá cena není zadarmo. Často si můžete o nějaké záruce nechat jen zdát, o poprodejním servisu také. Zkrátka, sleva není zadarmo Mrkající Obecně se doporučuje nakupovat od PowerUserů (ale ani to není záruka, viz. výše), nebo od lidí ze stejné země, jako jste vy, protože pak máte větší šanci na vymahatelnost práva v případě podvodu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.pdasoft.cz -> Pokec jen tak Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group





Všechny obchodní známky a názvy patří jejich příslušným vlastníkům, komentáře patří jejich odesílatelům. Vše ostatní vlastní © 2004 Sale&Consulting Company s.r.o.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.52 sekund

RSS - články RSS - fórum