DomůVáš účetFórumeObchodTémataKontaktiPod/iPhoneOpravy iPhonů
19. dubna 2024  
 
Nabídka
· Domů
· Archív článků
· Countdown
· Developing Group
· Fórum
· Freeware
· Obchod
· Odkazy
· PDASoft klub
· Seznam uživatelů
· Sidebar
· Témata
· Uživatelé PDA
· Váš účet
· Verze pro PDA

Reklama

Prislusenstvi pro PDA


Vyhledávání


Pokročilé vyhledávání

Kdo je online
V tuto chvíli je 298 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde

eObchod Info

eBook čtečka eB-700

Zařízení eBook 700 je čtečka elektronických knih s plnou podporou českého jazyka a desítky nejpoužívanějších formátů elektronických knih, hudby a videa za nejnižší cenu na trhu! K dostání je v černé a bílé barvě.

Cena: 1994 Kč vč. DPH



Sluchátka pro Samsung Galaxy S II

Nová sluchátka pro váš skvělý moderní smartphone Samsung Galaxy i9100. Super cena!

Cena: 99 Kč vč. DPH



R4i SDHC White Dual Core pro DS/3DS

Rozšiřující karta pro herní konzole Nintendo DS / DS Lite / 3DS apod., která vám umožní přehrávat počítačové hry stažené z internetu.

Cena: 348 Kč



Nabíjecí Touchstone sada pro Palm Pré

Třídílná Touchstone sada pro smartphone HP / Palm Pré / Pixy obsahující touchstone nabíječku, síťový adaptér s redukcí pro české zásuvky a microUSB kabel pro propojení.

Cena: 782 Kč



Sluchátka Sony Ericsson HPM-70

Handsfree sluchátka pro mobilní telefony Sony Ericsson za super cenu!

Cena: 114 Kč vč. DPH



Vyhřívané USB rukavice

Přemýšlíte nad vhodným dárkem pro chladné období? Vyhřívané USB rukavice jistě potěší a jedno zda to bude na začátku zimy, nebo na jejím konci! STOP prokřelým prstům!

Cena: 363 Kč vč. DPH



TTX Audio FM vysílač do auta

Poslouchejte hudbu ze svého PDA, smartphonu nebo MP3 přehrávače v rádiu!

- 7 kanálů
- Dosah přenosu: 5m
- Výhodná nízká cena!

Cena: 240 Kč vč. DPH



ScreenWard Protector pro iPhone 3G

Ochranná fólie ScreenWard společnosti ADPO patří mezi jedny z nejlepších fólií pro PDA, které můžete svému PDA nebo smartphonu dopřát.

Cena: 101 Kč


Ochranná fólie PrivacyWard pro Pocket PC 2.8"

Speciální bezpečnostní a ochranná fólie. Chraňte displej svého PDA a zároveň chraňte jeho obsah. Super cena!

Cena: 58 Kč

Pro všechna Windows Mobile PDA s 2,8" displejem.


Nabíječka do auta pro Treo 750/650

Malá, lehká, skladná, levná a tedy vždy po ruce.

Cena: 153 Kč



Matná ScreenWard fólie pro Treo 680

Ochranná fólie ScreenWard od společnosti ADPO patří mezi jedny z nejlepších fólií pro PDA, které můžete svému PDA dopřát. Nyní za bezkonkuenční cenu!

Cena: 58 Kč



Navštivte
LevnaKoupe.cz - e-shop s výpočetní technikou - počítače,Notebooky, PDA příslušenství (Palm, Pocket PC, iPhone), Software, Hry (STEAM KEYS

CE4YOU

POCKET4YOU

Palmknihy - knihy do vaší dlaně

Queer Research

ADPO


Google Analytics

Placena inzerce - Servis jinak

Fórum

www.pdasoft.cz
Forum o vsem, co se tyka PDA a dalsich mobilnich zarizeni.
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Plat 300,-/hod
Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.pdasoft.cz -> Pokec jen tak
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
GTA-007
-= Externi redaktor =-
-= Externi redaktor =-


Registrace: 29.6. 2004
Příspěvky: 130

PříspěvekZaslal: út 20. březen, 2007 15:00    Předmět: Citovat

Stevik napsal:
A ten sklep si budu muset uklidit sam Plačící nebo velmi smutný

Mno Usmívající 300 na hodinu, plus doprava k tobe cca 5kc/km, uklidim, zametu po sobe nic nechci. Pokud mas sber (stary papir) dostanes slevu Usmívající
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jura
Veteran
Veteran


Registrace: 1.3. 2004
Příspěvky: 447
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út 20. březen, 2007 22:11    Předmět: Citovat

GTA-007 napsal:
Stevik napsal:
A ten sklep si budu muset uklidit sam Plačící nebo velmi smutný

Mno Usmívající 300 na hodinu, plus doprava k tobe cca 5kc/km, uklidim, zametu po sobe nic nechci. Pokud mas sber (stary papir) dostanes slevu Usmívající


Za 300 na hodinu dneska nekdo pracuje? Šokovaný
_________________
TROCKEN.org Momentálně používám PalmPilot Personal 512 kB - HTC Diamond - Asus Eee 701 - Asus A696
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
kolargol
Novacek ve foru
Novacek ve foru


Registrace: 21.3. 2007
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: st 21. březen, 2007 0:13    Předmět: Citovat

Jura napsal:
Za 300 na hodinu dneska nekdo pracuje? Šokovaný


Ano, představte si. Ono 300 Kč za hodinu, světe považ, je cca 50 tisíc za měsíc. Já tedy nevím, kde žijete Vy, ale v mé realitě by Vám za plat 300 Kč za hodinu lidi utrhli ruce v zápěstí.

(Zajímavé je, že tenhle argument "za XX korun bych ani nevstal z postele" nejčastěji používají naši milí nezaměstnaní spoluobčané ve věku do 25 let, které živí maminka a erár.)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
eLzyx
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 26.8. 2004
Příspěvky: 96
Bydliště: Bílina / Praha

PříspěvekZaslal: st 21. březen, 2007 9:01    Předmět: Citovat

Jura napsal:


Za 300 na hodinu dneska nekdo pracuje? Šokovaný


Hmm. Třeba já ... skoro za půlku. (firma si za mne zákazníkům účtuje 700-1000Kč bez dph / hodinu)
_________________
Handspring Visor Edge, Handspring Visor Pro+Phone module, Handspring Tréo 270
Palm Tungsten T3 + wifi karta + 1GB SD Palm
Tréo 650 + 4GB SD + Bluetooth gps, Tréo 750v
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
runner
-= Verny clen =-
-= Verny clen =-


Registrace: 27.7. 2004
Příspěvky: 323
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st 21. březen, 2007 9:43    Předmět: Citovat

eLzyx napsal:
Jura napsal:


Za 300 na hodinu dneska nekdo pracuje? Šokovaný


Hmm. Třeba já ... skoro za půlku. (firma si za mne zákazníkům účtuje 700-1000Kč bez dph / hodinu)

Náklady na zaměstnance nejsou jedinými náklady firmy. Já mám spočítáno, že 100% nákladů na mzdy je ještě potřeba na režii(nájem,telefony,benzin,kancelářský potřeby,reklama...) ...a ono to pak skáče. Když chci lidem dávat aspoň 20000Kč( a to myslím hrubého) tak k tomu odvody co zaplatím jako zaměstnavatel jsou dalších 35%, jsem už tedy na 27000Kč a to nemám ani korunu na režii. Tak k tomu přičti tu režii a jsi na částce 54000Kč. Takže tolik musí přinést jeden zaměstnanec aby jsem byl na nule. A spočítej kolik je to teď na hodinu. 317Kč bez DPH. A to by musela každá hodina toho člověka být zaplacena, žádné zdržování. Takže ona částka 460Kč za hod, kterou třeba já účtuju, není nijak přehnaná, spíš dost malá. Taky bych chtěl lidem přidat, ale všechno se pak na sebe nabaluje. A to obchoduju se zahradní technikou, ne s počítači nebo kde ty pracuješ a účtujete si těch 700/hod.
Jen jsem tím chtěl naznačit, že ne vždycky si někdo mastí kapsu když učtuje víc než si myslíš že je pro tebe přijatelné.
_________________
www.splashblog.com/runner
http://runner.webpark.cz
-------------------------------
TREO 650, firmware 1.71, software 1.20ENA-UŽ NEE Usmívající
palmOne LifeDrive-UŽ NEE Usmívající
MDA Compact II Usmívající + BT GPS-UŽ NEE Usmívající
HTC P3300-to je ta správná mašinka Velmi šťastný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
GTA-007
-= Externi redaktor =-
-= Externi redaktor =-


Registrace: 29.6. 2004
Příspěvky: 130

PříspěvekZaslal: st 21. březen, 2007 11:00    Předmět: :) Citovat

To jsem zase neco zacal Usmívající)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Stevik
Expert
Expert


Registrace: 29.11. 2004
Příspěvky: 287
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: st 21. březen, 2007 11:03    Předmět: Re: :) Citovat

GTA-007 napsal:
To jsem zase neco zacal Usmívající)


To jo! Ted jsi otravil Vaskeze, ve vsech jeho inkarnacich Smějící
_________________
. : . Treo 750 . : . BT-338 GPS . : . Garmin Colorado . : . mivvy M310 . : . Treo Pro . : .
Podlý Základ je, neosvědčit se!!! Podlý
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
runner
-= Verny clen =-
-= Verny clen =-


Registrace: 27.7. 2004
Příspěvky: 323
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st 21. březen, 2007 11:08    Předmět: Re: :) Citovat

Stevik napsal:
GTA-007 napsal:
To jsem zase neco zacal Usmívající)


To jo! Ted jsi otravil Vaskeze, ve vsech jeho inkarnacich Smějící

Tenhle nick mi něco říká Mrkající
_________________
www.splashblog.com/runner
http://runner.webpark.cz
-------------------------------
TREO 650, firmware 1.71, software 1.20ENA-UŽ NEE Usmívající
palmOne LifeDrive-UŽ NEE Usmívající
MDA Compact II Usmívající + BT GPS-UŽ NEE Usmívající
HTC P3300-to je ta správná mašinka Velmi šťastný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
eLzyx
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 26.8. 2004
Příspěvky: 96
Bydliště: Bílina / Praha

PříspěvekZaslal: st 21. březen, 2007 11:26    Předmět: Citovat

to runner:

já tím jen chtěl naznačit, že pracovat za 300Kč/h pro sebe tak je to super - bohužel pro mne zatím nereálné. Ale být firma, tak se za 300Kč/h na jednorázovku nikam nepohrnu.

Neberu to tak, že by mne firma vykořisťovala, ano má na to aby mi platila víc, klidně dvoj i trojnásobek, ale jsem tu nováček, nemám VŠ vzdělání jako jeden z mála z firmy, zatím jsem tu nic zásadního nepředvedl.
Něco jiného bylo když jsem dělal u soukromníka za 55Kč/h a firma si za mne účtovala 950Kč/h - moje vytížení na 300% - bez keců, byl jsem servisák pro 1800klientů v 5ti okresech, takže moje průměrná pracovní doba byla cca 14hodin denně. Za den jsem vydělal firmě to co jsem od nich za celý měsíc dostal. To bylo pravé vykořisťování, ale zkušenosti se hodí.
_________________
Handspring Visor Edge, Handspring Visor Pro+Phone module, Handspring Tréo 270
Palm Tungsten T3 + wifi karta + 1GB SD Palm
Tréo 650 + 4GB SD + Bluetooth gps, Tréo 750v
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mirek29
-=Master of Site=-
-=Master of Site=-


Registrace: 24.2. 2004
Příspěvky: 2930
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st 21. březen, 2007 13:38    Předmět: Citovat

To jsou komunistické plky. Standardně kalkulace na zaměstnance je dvojnásobek jeho brutto platu, tím se zhruba zaplatí, tedy de facto není pro firmu přínosem, protože "jen" uspokojí poptávku zákazníků, ale firmě nepřinese zisk.
Zaměstnanec nemá co hodnotit kolik za jeho služby platí zákazníci. Cenza za služby se odvíjí od poptávky trhu a ne od platu tohoto změstnance. To si však řada lidí neuvědomuje a myslí si, že naopak jejich plat je středobodem a firma se musí "nějak" snažit, aby na něj měla. V opačném případě to zavání pojmem "nadhodnota" a "vykořisťování" a to už tu jednou bylo a kam to vedlo... :-/ Pokud má zaměstnanec pocit, že ho firma platí málo, vždy může dát výpověď, zajít na ŽO nejbližšího úřadu a nechat si udělat ŽL a začít podnikat jak OSVČ.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
eLzyx
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 26.8. 2004
Příspěvky: 96
Bydliště: Bílina / Praha

PříspěvekZaslal: st 21. březen, 2007 13:52    Předmět: Citovat

Mirek29 napsal:
Pokud má zaměstnanec pocit, že ho firma platí málo, vždy může dát výpověď, zajít na ŽO nejbližšího úřadu a nechat si udělat ŽL a začít podnikat jak OSVČ.


V dnešní době příliš riskantní řešení.
Mnohem snažší a bezpečnější je zapracovat na sobě, tak aby se zaměstanec stal pro firmu nenahraditelným (nebo obtížně nahraditelným) a zaměstanavetel mu tak "musel" vyplácet víc. Pokud se i nadále bude zaměstanci zdát, že je to málo, tak si může sehnat někoho jiného, pro koho bude pracovat, kdo mu bude vyplácet víc. S tím, že mu už nikdo vzdělání, kurzy, certifikáty, zkušenosti neodpáře a jsou jednoznačným + jak pro získání zaměstnání, tak i pro stanovení mzdy ...
_________________
Handspring Visor Edge, Handspring Visor Pro+Phone module, Handspring Tréo 270
Palm Tungsten T3 + wifi karta + 1GB SD Palm
Tréo 650 + 4GB SD + Bluetooth gps, Tréo 750v
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Jura
Veteran
Veteran


Registrace: 1.3. 2004
Příspěvky: 447
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: st 21. březen, 2007 16:56    Předmět: Citovat

kolargol napsal:
Jura napsal:
Za 300 na hodinu dneska nekdo pracuje? Šokovaný


Ano, představte si. Ono 300 Kč za hodinu, světe považ, je cca 50 tisíc za měsíc. Já tedy nevím, kde žijete Vy, ale v mé realitě by Vám za plat 300 Kč za hodinu lidi utrhli ruce v zápěstí.

(Zajímavé je, že tenhle argument "za XX korun bych ani nevstal z postele" nejčastěji používají naši milí nezaměstnaní spoluobčané ve věku do 25 let, které živí maminka a erár.)


Ziji urcite ve stejne realite jako ty, jen mam asi na trhu prace ponekud lepsi cenu Mrkající
Kazdopadne az budu potrebovat uklidit sklep, tak te beru za slovo Mrkající

Btw. 50k hrubeho neni IMHO moc, nebot diky za... socanum ti 32% z platu odebere stat na danich Zlý nebo velmi zuřivý
_________________
TROCKEN.org Momentálně používám PalmPilot Personal 512 kB - HTC Diamond - Asus Eee 701 - Asus A696
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
GTA-007
-= Externi redaktor =-
-= Externi redaktor =-


Registrace: 29.6. 2004
Příspěvky: 130

PříspěvekZaslal: st 21. březen, 2007 17:23    Předmět: :) Citovat

Uklizeci sluzby gTa s.r.o - Smetak vzdy po ruce Usmívající)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Nox
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 28.9. 2005
Příspěvky: 109

PříspěvekZaslal: st 21. březen, 2007 19:40    Předmět: Boze Citovat

Mirek29 napsal:
To jsou komunistické plky. Standardně kalkulace na zaměstnance je dvojnásobek jeho brutto platu, tím se zhruba zaplatí, tedy de facto není pro firmu přínosem, protože "jen" uspokojí poptávku zákazníků, ale firmě nepřinese zisk.
Zaměstnanec nemá co hodnotit kolik za jeho služby platí zákazníci. Cenza za služby se odvíjí od poptávky trhu a ne od platu tohoto změstnance. To si však řada lidí neuvědomuje a myslí si, že naopak jejich plat je středobodem a firma se musí "nějak" snažit, aby na něj měla. V opačném případě to zavání pojmem "nadhodnota" a "vykořisťování" a to už tu jednou bylo a kam to vedlo... :-/ Pokud má zaměstnanec pocit, že ho firma platí málo, vždy může dát výpověď, zajít na ŽO nejbližšího úřadu a nechat si udělat ŽL a začít podnikat jak OSVČ.


Boze, uz to proniklo az sem. Zaměstnanec nemá co hodnotit kolik za jeho služby platí zákazníci - a jak ma asi potom znat svoji cenu? Tezko muzou dat vsichni zamestnanci vypoved - zhroutil by se trh prace. A od te doby co se pouziva delba prace, tak se asi nesmysl, aby byl kazdy podnikatel, nemyslis? Jak bys chtel potom ridit kooperaci nekolika tisic podnikatelu v jedne fabrice? Ale s tim stredobodem mas pravdu. Ja si myslim ze plat zamestnance by mel byt odvozen od hodnot, ktery vytvori. Ono totiz kapitalisticky system ma i svoje nevyhody, treba to ze cena se sroubuje tak vysoko, aby vetsine lidi bylo dovoleno pouze prezivat. Ale vsichni lide maji pravo na hodnotny zivot, pokud se o nej zaslouzi ne? Hlavne nezacinej s argumenty typu kazdy se muze vzdelavat, rozsirovat si kvalifikaci. Jsou lide co na to proste nemaji a navic jak by to asi vypadalo ve svete, kdyby kazda uklizecka si udelala vysokou skolu a umela plynne 2 jazyky? Co by asi tak ti lidi delali? Vsichni jsme lide, samozrejmne nekdo ma praci tezsi na mysleni, jiny na fyzicku, jiny ma odpovednost za velke penize. Ale myslet si ze lide s nizsim vydelkem nemaji pravo na dustojny zivot, no teda... A aby me nikdo z neceho nenarkl: nesympatizuji s nikym ze soucasne politicke sceny a uzrozhodne nejsem levicove orientovany. Jen bych si pral aby vsichni pracujici lide meli sanci vest dustojny zivot a sami si jej zlepsovat, ne jen cekat kdo za ne co udela.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mirek29
-=Master of Site=-
-=Master of Site=-


Registrace: 24.2. 2004
Příspěvky: 2930
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st 21. březen, 2007 20:30    Předmět: Re: Boze Citovat

Nox napsal:

Boze, uz to proniklo az sem. Zaměstnanec nemá co hodnotit kolik za jeho služby platí zákazníci - a jak ma asi potom znat svoji cenu?


Jeho cena je taková, jakou je zaměstnavatel za ni ochoten dát.
"Zaměstnavatel dává zaměstnanci mzdu co nejnižší, jen takovou, aby zaměstnanec plnil svoji úlohu a neodešel jinam. Naproti tomu zaměstnanec chce mzdu co nejvyšší a svoji práci dělá tak, aby nebyl propuštěn."

Nox napsal:
Tezko muzou dat vsichni zamestnanci vypoved - zhroutil by se trh prace. A od te doby co se pouziva delba prace, tak se asi nesmysl, aby byl kazdy podnikatel, nemyslis?


Nesmysl. Když dáváš výpověď, je ti nějaký trh práce někde... Nebo ty snad, když si dáš na václaváku párek v rohlíku trpíš výčitkami, že někde v Africe trpí hlady?

Nox napsal:

Ale s tim stredobodem mas pravdu. Ja si myslim ze plat zamestnance by mel byt odvozen od hodnot, ktery vytvori. Ono totiz kapitalisticky system ma i svoje nevyhody, treba to ze cena se sroubuje tak vysoko, aby vetsine lidi bylo dovoleno pouze prezivat. Ale vsichni lide maji pravo na hodnotny zivot, pokud se o nej zaslouzi ne? Hlavne nezacinej s argumenty typu kazdy se muze vzdelavat, rozsirovat si kvalifikaci. Jsou lide co na to proste nemaji a navic jak by to asi vypadalo ve svete, kdyby kazda uklizecka si udelala vysokou skolu a umela plynne 2 jazyky? Co by asi tak ti lidi delali? Vsichni jsme lide, samozrejmne nekdo ma praci tezsi na mysleni, jiny na fyzicku, jiny ma odpovednost za velke penize. Ale myslet si ze lide s nizsim vydelkem nemaji pravo na dustojny zivot, no teda...


Chyba, plat zaměstnance by rozhodně neměl a NENÍ odvozen od hodnoty jeho práce/výrobku. Dělník v čínské automobilce přeci vykoná tu samou práci jako jeho protějšek v americkém GM, má snad stejnou mzdu? Měl by mít stejnou mzdu? Od toho je tu TRH, kde obchodníci nakupují co nejlevněji a nejdráze prodávají.

Nox napsal:
A aby me nikdo z neceho nenarkl: nesympatizuji s nikym ze soucasne politicke sceny a uzrozhodne nejsem levicove orientovany. Jen bych si pral aby vsichni pracujici lide meli sanci vest dustojny zivot a sami si jej zlepsovat, ne jen cekat kdo za ne co udela.


Tak já osobně si NĚPŘEJU, aby se všichni měli dobře. Já si přeji, aby se všichni měli tak, jak se o to sami zasadí. Doslova pěním, když si někdo stěžuje na malý plat. Já mám několik prací, takřka žádný volný čas a kolem sebe vidím samé pobírače dávek, jak se poflakují a mají skoro stejný příjem jako já, protože stát mne odírá na daních, aby jim zacpal ústa a ta či ona strana měla voličské hlasy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.pdasoft.cz -> Pokec jen tak Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group





Všechny obchodní známky a názvy patří jejich příslušným vlastníkům, komentáře patří jejich odesílatelům. Vše ostatní vlastní © 2004 Sale&Consulting Company s.r.o.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.45 sekund

RSS - články RSS - fórum