DomůVáš účetFórumeObchodTémataKontaktiPod/iPhoneOpravy iPhonů
19. dubna 2024  
 
Nabídka
· Domů
· Archív článků
· Countdown
· Developing Group
· Fórum
· Freeware
· Obchod
· Odkazy
· PDASoft klub
· Seznam uživatelů
· Sidebar
· Témata
· Uživatelé PDA
· Váš účet
· Verze pro PDA

Reklama

ADPO ScreenWard Anti-Shock folie pro Apple iPhone 5


Vyhledávání


Pokročilé vyhledávání

Kdo je online
V tuto chvíli je 338 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde

eObchod Info

eBook čtečka eB-700

Zařízení eBook 700 je čtečka elektronických knih s plnou podporou českého jazyka a desítky nejpoužívanějších formátů elektronických knih, hudby a videa za nejnižší cenu na trhu! K dostání je v černé a bílé barvě.

Cena: 1994 Kč vč. DPH



Sluchátka pro Samsung Galaxy S II

Nová sluchátka pro váš skvělý moderní smartphone Samsung Galaxy i9100. Super cena!

Cena: 99 Kč vč. DPH



R4i SDHC White Dual Core pro DS/3DS

Rozšiřující karta pro herní konzole Nintendo DS / DS Lite / 3DS apod., která vám umožní přehrávat počítačové hry stažené z internetu.

Cena: 348 Kč



Nabíjecí Touchstone sada pro Palm Pré

Třídílná Touchstone sada pro smartphone HP / Palm Pré / Pixy obsahující touchstone nabíječku, síťový adaptér s redukcí pro české zásuvky a microUSB kabel pro propojení.

Cena: 782 Kč



Sluchátka Sony Ericsson HPM-70

Handsfree sluchátka pro mobilní telefony Sony Ericsson za super cenu!

Cena: 114 Kč vč. DPH



Vyhřívané USB rukavice

Přemýšlíte nad vhodným dárkem pro chladné období? Vyhřívané USB rukavice jistě potěší a jedno zda to bude na začátku zimy, nebo na jejím konci! STOP prokřelým prstům!

Cena: 363 Kč vč. DPH



TTX Audio FM vysílač do auta

Poslouchejte hudbu ze svého PDA, smartphonu nebo MP3 přehrávače v rádiu!

- 7 kanálů
- Dosah přenosu: 5m
- Výhodná nízká cena!

Cena: 240 Kč vč. DPH



ScreenWard Protector pro iPhone 3G

Ochranná fólie ScreenWard společnosti ADPO patří mezi jedny z nejlepších fólií pro PDA, které můžete svému PDA nebo smartphonu dopřát.

Cena: 101 Kč


Ochranná fólie PrivacyWard pro Pocket PC 2.8"

Speciální bezpečnostní a ochranná fólie. Chraňte displej svého PDA a zároveň chraňte jeho obsah. Super cena!

Cena: 58 Kč

Pro všechna Windows Mobile PDA s 2,8" displejem.


Nabíječka do auta pro Treo 750/650

Malá, lehká, skladná, levná a tedy vždy po ruce.

Cena: 153 Kč



Matná ScreenWard fólie pro Treo 680

Ochranná fólie ScreenWard od společnosti ADPO patří mezi jedny z nejlepších fólií pro PDA, které můžete svému PDA dopřát. Nyní za bezkonkuenční cenu!

Cena: 58 Kč



Navštivte
LevnaKoupe.cz - e-shop s výpočetní technikou - počítače,Notebooky, PDA příslušenství (Palm, Pocket PC, iPhone), Software, Hry (STEAM KEYS

CE4YOU

POCKET4YOU

Palmknihy - knihy do vaší dlaně

Queer Research

ADPO


Google Analytics

Placena inzerce - Servis jinak

Fórum

www.pdasoft.cz
Forum o vsem, co se tyka PDA a dalsich mobilnich zarizeni.
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Výběr PDA
Přejít na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.pdasoft.cz -> Pokec jen tak
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
beni_eb
Anonymní





PříspěvekZaslal: st 23. květen, 2007 15:41    Předmět: Výběr PDA Citovat

Dobrý den, vybírám své první PDA a rozhodl jsem se požádat vás o radu.
Požadavky: dostatek ram, slot na kartu,minimalně IRDA a uvítám i BTT, multimedia(mp3, avi...), raději Palm OS, ale PPC mi taky nevadí a hlavně cena do 5-ti tisíc

Prosím poraďte mi nejvhodnější stroj Mrkající

Beni_eb
Návrat nahoru
72ka
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 14.2. 2006
Příspěvky: 192
Bydliště: Praha 3

PříspěvekZaslal: st 23. květen, 2007 15:53    Předmět: Citovat

Nový nebo z druhé ruky?

Pokud nový je to slabé... z druhé ruky s tou cenou pochodíš jistě lépe.

Jinak tvé požadavky splní snad každé PDA do stáří pár let. A důraz bych kladl na výdrž
_________________
HP Pre3, webOS 2.2.4
skorpi@jabber.cz
72ka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Vlastimil
Veteran
Veteran


Registrace: 19.5. 2005
Příspěvky: 436
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: st 23. květen, 2007 15:56    Předmět: Citovat

Za tuto cenu se Vám buď podaří sehnat starší PDA, nebo koupit nové, které určitě nesplní všechny představy. Co je to dostatek RAM ?, co si představujete pod MP3 a AVI ? Na přehrávání hudby a videa si kupte jednoúčelový přehrávač a budete s ním maximálně spokojen, s PDA za tuto cenu toho sice možná také dosáhnete, ale spíš Vám za 2-3 hodiny dojdou baterky a nebude ani muzika, ani možnost podívat se na data v PDA uložená. Proč proboha všichni neustále věří těm reklamním kecům, že na multimédia, hudbu, ... jsou nejlepší PDA ? Ano, existují PDA, kde toto vše provozovat pohodlně můžete, ale za 5000,- ho koupíte tak maximálně bez příslušenství od firmy "rychlá ruka něco našla". Ale holt asi to psali někde v novinách...
_________________
Palm TX
http://www.malovanekravaty.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mirek29
-=Master of Site=-
-=Master of Site=-


Registrace: 24.2. 2004
Příspěvky: 2930
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st 23. květen, 2007 16:17    Předmět: Citovat

No, v nabídce jsme měli Looxe 600 za 3999 Kč Mrkající Ale už není. Nedávno jsem ho viděl asi za 5,5 tis. v Makru ve výprodeji. Jinak za cenu do 5000 tisíc tak leda palm Tungsten E2, tam by se ta cena mohla nějak blížit. Osobně bych spíše doporučoval pořídit si secondandové Treo 650, které je dnes k mání za 4tisíce.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
beni_eb
Novacek ve foru
Novacek ve foru


Registrace: 23.5. 2007
Příspěvky: 8
Bydliště: Litvínov

PříspěvekZaslal: st 23. květen, 2007 18:14    Předmět: Citovat

no, uvažoval jsem o něčem jako E2.
pro ostatní: dostatečnou ram-tak 35mb
multimedia-samozřejmě že chci PDA na práci, ale multimedia by taky mělo umět(cesta v tramvaji, cesta domů...)
zařízení nejlépe bazarové

EDIT1:
Citace:
Na přehrávání hudby a videa si kupte jednoúčelový přehrávač a budete s ním maximálně spokojen...

Jedno mám: 562X 2G
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mirek29
-=Master of Site=-
-=Master of Site=-


Registrace: 24.2. 2004
Příspěvky: 2930
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st 23. květen, 2007 19:12    Předmět: Citovat

beni_eb napsal:
no, uvažoval jsem o něčem jako E2.
pro ostatní: dostatečnou ram-tak 35mb
multimedia-samozřejmě že chci PDA na práci, ale multimedia by taky mělo umět(cesta v tramvaji, cesta domů...)
zařízení nejlépe bazarové

EDIT1:
Citace:
Na přehrávání hudby a videa si kupte jednoúčelový přehrávač a budete s ním maximálně spokojen...

Jedno mám: 562X 2G


secondhandkový palm TX, nebo T5 se dá bez problémů sehnat za 4500 Kč.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
beni_eb
Novacek ve foru
Novacek ve foru


Registrace: 23.5. 2007
Příspěvky: 8
Bydliště: Litvínov

PříspěvekZaslal: st 23. květen, 2007 20:15    Předmět: Citovat

Mirek29 napsal:

...secondhandkový palm TX, nebo T5 se dá bez problémů sehnat za 4500 Kč.

Cože??? Šokovaný
A kde (bez problémů) já ho nikde nemůžu najít pod 5000, na aukru byla T5 za 1,- tak sem začal dražit, naštěstí to vyhrál někdo jinej za 6500,-
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mirek29
-=Master of Site=-
-=Master of Site=-


Registrace: 24.2. 2004
Příspěvky: 2930
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st 23. květen, 2007 21:13    Předmět: Citovat

beni_eb napsal:
Mirek29 napsal:

...secondhandkový palm TX, nebo T5 se dá bez problémů sehnat za 4500 Kč.

Cože??? Šokovaný
A kde (bez problémů) já ho nikde nemůžu najít pod 5000, na aukru byla T5 za 1,- tak sem začal dražit, naštěstí to vyhrál někdo jinej za 6500,-


A že se tu nezeptáš Usmívající)) Mě se T5 zrovna válí doma. za 4500 je klidne tvoje a je jako nová, protože dcera povýšila na TX (ze Zire31) a T5 jsem měl původně pro ni, ale pak jsem si řekl, že TX bude lepší.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Jirkoun
Expert
Expert


Registrace: 18.10. 2005
Příspěvky: 278
Bydliště: Pragl

PříspěvekZaslal: st 23. květen, 2007 21:13    Předmět: Citovat

sleduj chvili www.jarmark.cz a urcite se tam neco vyloupne

http://jarmark.idnes.cz/select.php?k=17&s=103
_________________
-----------------------------------------------------------------
Clie TJ25-->TT2-->TT5-->TX + 512MB & 2GB SD
T68m-->T630-->K700i
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
beni_eb
Novacek ve foru
Novacek ve foru


Registrace: 23.5. 2007
Příspěvky: 8
Bydliště: Litvínov

PříspěvekZaslal: st 23. květen, 2007 21:45    Předmět: Citovat

Mirek29 napsal:
beni_eb napsal:
Mirek29 napsal:

...secondhandkový palm TX, nebo T5 se dá bez problémů sehnat za 4500 Kč.

Cože??? Šokovaný
A kde (bez problémů) já ho nikde nemůžu najít pod 5000, na aukru byla T5 za 1,- tak sem začal dražit, naštěstí to vyhrál někdo jinej za 6500,-


A že se tu nezeptáš Usmívající)) Mě se T5 zrovna válí doma. za 4500 je klidne tvoje a je jako nová, protože dcera povýšila na TX (ze Zire31) a T5 jsem měl původně pro ni, ale pak jsem si řekl, že TX bude lepší.

no možná bych o tom uvažoval, dík za nabídku.
(dotaz od lamy: jakej je rozdíl mezi T5 aTX)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
miska
-= Externi redaktor =-
-= Externi redaktor =-


Registrace: 22.12. 2004
Příspěvky: 1086
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st 23. květen, 2007 22:09    Předmět: Citovat

beni_eb napsal:
(dotaz od lamy: jakej je rozdíl mezi T5 aTX)


TX ma min RAM, slabsi procak, vychytanejsi OS, vetsi vydrz a wifi.
_________________
Palm m125 --> Tungsten T --> Palm TX (s vibracema)
(Ale mam je doma jeste porad vsechny Mrkající)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
beni_eb
Novacek ve foru
Novacek ve foru


Registrace: 23.5. 2007
Příspěvky: 8
Bydliště: Litvínov

PříspěvekZaslal: st 23. květen, 2007 22:21    Předmět: Citovat

miska napsal:
beni_eb napsal:
(dotaz od lamy: jakej je rozdíl mezi T5 aTX)


TX ma min RAM, slabsi procak, vychytanejsi OS, vetsi vydrz a wifi.

ach so
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
xlendi
Expert
Expert


Registrace: 25.5. 2004
Příspěvky: 333

PříspěvekZaslal: čt 24. květen, 2007 0:02    Předmět: Citovat

Kdybych já měl volit mezi T5 a TX, tak volím TX kvůli WiFi. Ale T5 není rozhodně špatná Palm, TX na mě ale působí líp.

WiFi je jinak to jediné, co mi chybí na Treu. I ta malá paměť se dá obejít spouštěním aplikací z karty, ale WiFi (resp. alternativa internetu v zahraničí zdarma) prostě chybí.
_________________
Velo1 > Velo500 > Palm m130 > Palm m515 > Palm T3 > Tréo 650 (4 GB karta) > Nokia E71 (4 a 2 GB SD karta) & Nokia N810 (8 GB SDHC) a místo notebooku UMPC Asus R2H = takové větší PDA Usmívající
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Vlastimil
Veteran
Veteran


Registrace: 19.5. 2005
Příspěvky: 436
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: čt 24. květen, 2007 8:52    Předmět: Citovat

Všechny T5, které znám (cca 5 ks) byly koupeny jako nové a měly dost vážné problémy se stabilitou, reset na nich byl na denním pořádku a při rychlosti jejich "oživení po resetu" to bylo velmi deprimující. Z části za to mohl neodladěný OS s NVFS, samozřejmě pokud se na něj přidala čeština, bylo to výrazně horší. Uživatelé nebyli žádní "šťouralové", používali dlouhodobě v podstatě stejné programy a po přechodu na TX je vše bez problémů.Takže osobně bych do T5 nešel.
_________________
Palm TX
http://www.malovanekravaty.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mirek29
-=Master of Site=-
-=Master of Site=-


Registrace: 24.2. 2004
Příspěvky: 2930
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt 24. květen, 2007 9:08    Předmět: Citovat

Vlastimil napsal:
Všechny T5, které znám (cca 5 ks) byly koupeny jako nové a měly dost vážné problémy se stabilitou, reset na nich byl na denním pořádku a při rychlosti jejich "oživení po resetu" to bylo velmi deprimující. Z části za to mohl neodladěný OS s NVFS, samozřejmě pokud se na něj přidala čeština, bylo to výrazně horší. Uživatelé nebyli žádní "šťouralové", používali dlouhodobě v podstatě stejné programy a po přechodu na TX je vše bez problémů.Takže osobně bych do T5 nešel.


Moje T5 je plně stabilní, ale nemám tam PiLoc. Řekl bych, že to není hardwarem, ale touhle lokalizací. Holt, když lidi šetří na poctivé české lokalizaci od RedGrepu, pak si opravdu mohou jen stěžovat (ale sami na sebe).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.pdasoft.cz -> Pokec jen tak Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group





Všechny obchodní známky a názvy patří jejich příslušným vlastníkům, komentáře patří jejich odesílatelům. Vše ostatní vlastní © 2004 Sale&Consulting Company s.r.o.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.75 sekund

RSS - články RSS - fórum