DomůVáš účetFórumeObchodTémataKontaktiPod/iPhoneOpravy iPhonů
19. dubna 2024  
 
Nabídka
· Domů
· Archív článků
· Countdown
· Developing Group
· Fórum
· Freeware
· Obchod
· Odkazy
· PDASoft klub
· Seznam uživatelů
· Sidebar
· Témata
· Uživatelé PDA
· Váš účet
· Verze pro PDA

Reklama

Prislusenstvi pro PDA


Vyhledávání


Pokročilé vyhledávání

Kdo je online
V tuto chvíli je 355 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde

eObchod Info

eBook čtečka eB-700

Zařízení eBook 700 je čtečka elektronických knih s plnou podporou českého jazyka a desítky nejpoužívanějších formátů elektronických knih, hudby a videa za nejnižší cenu na trhu! K dostání je v černé a bílé barvě.

Cena: 1994 Kč vč. DPH



Sluchátka pro Samsung Galaxy S II

Nová sluchátka pro váš skvělý moderní smartphone Samsung Galaxy i9100. Super cena!

Cena: 99 Kč vč. DPH



R4i SDHC White Dual Core pro DS/3DS

Rozšiřující karta pro herní konzole Nintendo DS / DS Lite / 3DS apod., která vám umožní přehrávat počítačové hry stažené z internetu.

Cena: 348 Kč



Nabíjecí Touchstone sada pro Palm Pré

Třídílná Touchstone sada pro smartphone HP / Palm Pré / Pixy obsahující touchstone nabíječku, síťový adaptér s redukcí pro české zásuvky a microUSB kabel pro propojení.

Cena: 782 Kč



Sluchátka Sony Ericsson HPM-70

Handsfree sluchátka pro mobilní telefony Sony Ericsson za super cenu!

Cena: 114 Kč vč. DPH



Vyhřívané USB rukavice

Přemýšlíte nad vhodným dárkem pro chladné období? Vyhřívané USB rukavice jistě potěší a jedno zda to bude na začátku zimy, nebo na jejím konci! STOP prokřelým prstům!

Cena: 363 Kč vč. DPH



TTX Audio FM vysílač do auta

Poslouchejte hudbu ze svého PDA, smartphonu nebo MP3 přehrávače v rádiu!

- 7 kanálů
- Dosah přenosu: 5m
- Výhodná nízká cena!

Cena: 240 Kč vč. DPH



ScreenWard Protector pro iPhone 3G

Ochranná fólie ScreenWard společnosti ADPO patří mezi jedny z nejlepších fólií pro PDA, které můžete svému PDA nebo smartphonu dopřát.

Cena: 101 Kč


Ochranná fólie PrivacyWard pro Pocket PC 2.8"

Speciální bezpečnostní a ochranná fólie. Chraňte displej svého PDA a zároveň chraňte jeho obsah. Super cena!

Cena: 58 Kč

Pro všechna Windows Mobile PDA s 2,8" displejem.


Nabíječka do auta pro Treo 750/650

Malá, lehká, skladná, levná a tedy vždy po ruce.

Cena: 153 Kč



Matná ScreenWard fólie pro Treo 680

Ochranná fólie ScreenWard od společnosti ADPO patří mezi jedny z nejlepších fólií pro PDA, které můžete svému PDA dopřát. Nyní za bezkonkuenční cenu!

Cena: 58 Kč



Navštivte
LevnaKoupe.cz - e-shop s výpočetní technikou - počítače,Notebooky, PDA příslušenství (Palm, Pocket PC, iPhone), Software, Hry (STEAM KEYS

CE4YOU

POCKET4YOU

Palmknihy - knihy do vaší dlaně

Queer Research

ADPO


Google Analytics

Placena inzerce - Servis jinak

Fórum

www.pdasoft.cz
Forum o vsem, co se tyka PDA a dalsich mobilnich zarizeni.
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Výběr PDA
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.pdasoft.cz -> Pokec jen tak
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
fanoush
Veteran
Veteran


Registrace: 4.10. 2004
Příspěvky: 480
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: čt 24. květen, 2007 10:22    Předmět: Citovat

miska napsal:

TX ma min RAM
Zalezi na definici pojmu RAM. Te RAM co znam ma T5 i TX stejne (32MB), ma ale min flash ROM coz ve veku gigabajtovych SD karet zas neni tak moc velke minus Usmívající Osobne bych sel do TX a T5 radsi vynechal ale je to vec nazoru. Pro T5 vysla oprava ROM ktera vychytala nejvetsi chyby v NVFS (prvni ROM byla fakt tragedie)
http://www.palm.com/us/support/downloads/tungstent5/tungstent5update.html ale porad je to co je v TX asi trosku vic vyladene a i wi-fi se nekomu muze hodit. Zalezi na cene a na tom jestli clovek chce wi-fi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
xm-petr
Novacek ve foru
Novacek ve foru


Registrace: 26.7. 2006
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: čt 24. květen, 2007 11:17    Předmět: Citovat

Mirek29 napsal:
Moje T5 je plně stabilní, ale nemám tam PiLoc. Řekl bych, že to není hardwarem, ale touhle lokalizací. Holt, když lidi šetří na poctivé české lokalizaci od RedGrepu, pak si opravdu mohou jen stěžovat (ale sami na sebe).


Poctivá česká lokaliazce možná tak pro Trea, ale bohužel ne pro PDA jako je TX nebo LD. Mám obě, Red Grep jsem dostal k TX, PiLoc jsem dostal k předchozímu PDA. Nakonec používám už více než rok PiLoc a důvody :
- Piloc podporuje externí klávesnici (Red Grep ne)
- podporuje přepínání kódování (uTX Red Grep ne)
- dokáže řadit podle českých znaků takže Šimůnek je za Suchým apod. (Red Grep ne)
a se stabilitou TX s PiLocem už více než rok nepozoruji žádný problém ...

Red Grep má na druhou stranu výhodu ve více počeštěných fontech (Blazer, VersaMail, DTG) a IMHO se tedy nedá říci, která lokalizace je jednoznačně lepší.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Vlastimil
Veteran
Veteran


Registrace: 19.5. 2005
Příspěvky: 436
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: čt 24. květen, 2007 14:22    Předmět: Citovat

Mirek29 napsal:
Vlastimil napsal:
Všechny T5, které znám (cca 5 ks) byly koupeny jako nové a měly dost vážné problémy se stabilitou, reset na nich byl na denním pořádku a při rychlosti jejich "oživení po resetu" to bylo velmi deprimující. Z části za to mohl neodladěný OS s NVFS, samozřejmě pokud se na něj přidala čeština, bylo to výrazně horší. Uživatelé nebyli žádní "šťouralové", používali dlouhodobě v podstatě stejné programy a po přechodu na TX je vše bez problémů.Takže osobně bych do T5 nešel.


Moje T5 je plně stabilní, ale nemám tam PiLoc. Řekl bych, že to není hardwarem, ale touhle lokalizací. Holt, když lidi šetří na poctivé české lokalizaci od RedGrepu, pak si opravdu mohou jen stěžovat (ale sami na sebe).


Na T5 se používaly lokalizace jak PiLoc, tak RedGrep. Každá měla svá + a -, RedGrep byl opravdu o něco stabilnější. Ale opravdu jen o něco.
_________________
Palm TX
http://www.malovanekravaty.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Vlastimil
Veteran
Veteran


Registrace: 19.5. 2005
Příspěvky: 436
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: čt 24. květen, 2007 14:24    Předmět: Citovat

xm-petr napsal:
Mirek29 napsal:
Moje T5 je plně stabilní, ale nemám tam PiLoc. Řekl bych, že to není hardwarem, ale touhle lokalizací. Holt, když lidi šetří na poctivé české lokalizaci od RedGrepu, pak si opravdu mohou jen stěžovat (ale sami na sebe).


Poctivá česká lokaliazce možná tak pro Trea, ale bohužel ne pro PDA jako je TX nebo LD. Mám obě, Red Grep jsem dostal k TX, PiLoc jsem dostal k předchozímu PDA. Nakonec používám už více než rok PiLoc a důvody :
- Piloc podporuje externí klávesnici (Red Grep ne)
- podporuje přepínání kódování (uTX Red Grep ne)
- dokáže řadit podle českých znaků takže Šimůnek je za Suchým apod. (Red Grep ne)
a se stabilitou TX s PiLocem už více než rok nepozoruji žádný problém ...

Red Grep má na druhou stranu výhodu ve více počeštěných fontech (Blazer, VersaMail, DTG) a IMHO se tedy nedá říci, která lokalizace je jednoznačně lepší.


Jakou verzi PiLoc na TX používáš ? Funguje infraport ? Právě jeho vypínání u PiLoc bylo snad největším problémem.
_________________
Palm TX
http://www.malovanekravaty.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
N3o21
GOLD USER
GOLD USER


Registrace: 16.5. 2006
Příspěvky: 573

PříspěvekZaslal: čt 24. květen, 2007 15:15    Předmět: Citovat

Pokud pouzijes na TXku PiLoc ve verzi z Trea680, funguje bezvadne, a neblokuje infra... akorat obcas se mi od te doby stava ze pred synchronizaci s musim reset. Ale tezko rict jestli to zpusobuje PiLoc, nebo Win Vista. Navic se to deje opravdu jen nekdy.
_________________
Palm TX => Treo 680 => HTC TyTN => HTC Artemis => HTC TyTN II (N3o21's Alpha V2) => [nepočítaně dalších] => HTC Legend + Blackberry 9780
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
xm-petr
Novacek ve foru
Novacek ve foru


Registrace: 26.7. 2006
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: čt 24. květen, 2007 16:27    Předmět: Citovat

Vlastimil napsal:

Jakou verzi PiLoc na TX používáš ? Funguje infraport ? Právě jeho vypínání u PiLoc bylo snad největším problémem.


piloc.prc 3.71 (stejný pro TX a T5)
czech.prc z Tungsten T3 pro starý způsob psaní háčku na externí klávesnici

Infra funguje, používám ho s externí klávesnicí jinak už ne ale pokusně jsem zkusil něco poslat do mobilu přes IrDA a v pohodě funguje. Je pravda, že hned zpočátku používání TXka jsem s infraportem nějakou potíž měl, pro změnu mi zase nešlo odesílat poznámky a kontakty do mobilu ale čím to bylo už si nějak napamtuju.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
xm-petr
Novacek ve foru
Novacek ve foru


Registrace: 26.7. 2006
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: so 26. květen, 2007 9:34    Předmět: Citovat

Vlastimil napsal:
Jakou verzi PiLoc na TX používáš ? Funguje infraport ? Právě jeho vypínání u PiLoc bylo snad největším problémem.


Ještě doplním k tomu co jsme napsal v předchozím postu.
PiLoc používám jen ve verzi Lite (což může být i důvod proč s PiLocem nemám problém).

Už jsme se také dopátral a problém s IrDA mi působil BrightnessFix.tx (od D. Grinberga), který blokoval odesílání přes IrDA z PIM aplikací apod.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.pdasoft.cz -> Pokec jen tak Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group





Všechny obchodní známky a názvy patří jejich příslušným vlastníkům, komentáře patří jejich odesílatelům. Vše ostatní vlastní © 2004 Sale&Consulting Company s.r.o.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.78 sekund

RSS - články RSS - fórum