DomůVáš účetFórumeObchodTémataKontaktiPod/iPhoneOpravy iPhonů
19. dubna 2024  
 
Nabídka
· Domů
· Archív článků
· Countdown
· Developing Group
· Fórum
· Freeware
· Obchod
· Odkazy
· PDASoft klub
· Seznam uživatelů
· Sidebar
· Témata
· Uživatelé PDA
· Váš účet
· Verze pro PDA

Reklama

Baterie pro PDA


Vyhledávání


Pokročilé vyhledávání

Kdo je online
V tuto chvíli je 361 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde

eObchod Info

eBook čtečka eB-700

Zařízení eBook 700 je čtečka elektronických knih s plnou podporou českého jazyka a desítky nejpoužívanějších formátů elektronických knih, hudby a videa za nejnižší cenu na trhu! K dostání je v černé a bílé barvě.

Cena: 1994 Kč vč. DPH



Sluchátka pro Samsung Galaxy S II

Nová sluchátka pro váš skvělý moderní smartphone Samsung Galaxy i9100. Super cena!

Cena: 99 Kč vč. DPH



R4i SDHC White Dual Core pro DS/3DS

Rozšiřující karta pro herní konzole Nintendo DS / DS Lite / 3DS apod., která vám umožní přehrávat počítačové hry stažené z internetu.

Cena: 348 Kč



Nabíjecí Touchstone sada pro Palm Pré

Třídílná Touchstone sada pro smartphone HP / Palm Pré / Pixy obsahující touchstone nabíječku, síťový adaptér s redukcí pro české zásuvky a microUSB kabel pro propojení.

Cena: 782 Kč



Sluchátka Sony Ericsson HPM-70

Handsfree sluchátka pro mobilní telefony Sony Ericsson za super cenu!

Cena: 114 Kč vč. DPH



Vyhřívané USB rukavice

Přemýšlíte nad vhodným dárkem pro chladné období? Vyhřívané USB rukavice jistě potěší a jedno zda to bude na začátku zimy, nebo na jejím konci! STOP prokřelým prstům!

Cena: 363 Kč vč. DPH



TTX Audio FM vysílač do auta

Poslouchejte hudbu ze svého PDA, smartphonu nebo MP3 přehrávače v rádiu!

- 7 kanálů
- Dosah přenosu: 5m
- Výhodná nízká cena!

Cena: 240 Kč vč. DPH



ScreenWard Protector pro iPhone 3G

Ochranná fólie ScreenWard společnosti ADPO patří mezi jedny z nejlepších fólií pro PDA, které můžete svému PDA nebo smartphonu dopřát.

Cena: 101 Kč


Ochranná fólie PrivacyWard pro Pocket PC 2.8"

Speciální bezpečnostní a ochranná fólie. Chraňte displej svého PDA a zároveň chraňte jeho obsah. Super cena!

Cena: 58 Kč

Pro všechna Windows Mobile PDA s 2,8" displejem.


Nabíječka do auta pro Treo 750/650

Malá, lehká, skladná, levná a tedy vždy po ruce.

Cena: 153 Kč



Matná ScreenWard fólie pro Treo 680

Ochranná fólie ScreenWard od společnosti ADPO patří mezi jedny z nejlepších fólií pro PDA, které můžete svému PDA dopřát. Nyní za bezkonkuenční cenu!

Cena: 58 Kč



Navštivte
LevnaKoupe.cz - e-shop s výpočetní technikou - počítače,Notebooky, PDA příslušenství (Palm, Pocket PC, iPhone), Software, Hry (STEAM KEYS

CE4YOU

POCKET4YOU

Palmknihy - knihy do vaší dlaně

Queer Research

ADPO


Google Analytics

Nahradni dily pro Apple, HTC, Nokia, Samsung

Fórum

www.pdasoft.cz
Forum o vsem, co se tyka PDA a dalsich mobilnich zarizeni.
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

S cim vsim funguje synchronizace WM?
Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.pdasoft.cz -> Problémy se softwarem (PPC)
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Nox
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 28.9. 2005
Příspěvky: 109

PříspěvekZaslal: po 22. říjen, 2007 21:28    Předmět: S cim vsim funguje synchronizace WM? Citovat

Zdravim vsechny pokrocile uzivatele Windows Mobile.

Vzhledem k tomu, ze Microsoft k nove verzi WM6 prestal pridavat plnou verzi Outlooku, rad bych vedel, s cim vsim free(!!!) lze synchronizovat zarizeni s timto systemem? Mam na mysli kompletni PIM, tedy adresy, ukoly, poznamky a diar.

Dekuji za odpovedi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
gmork
Uzivatel
Uzivatel


Registrace: 26.5. 2007
Příspěvky: 43

PříspěvekZaslal: po 22. říjen, 2007 22:02    Předmět: Citovat

Sakra, kde zijes chlape ....

S NICIM !!!

MS nelze poradne synxhronizovat ani na linuxu ani na Macu, natoz s jinym SW ....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
SADAKO
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 17.5. 2006
Příspěvky: 192

PříspěvekZaslal: út 23. říjen, 2007 7:02    Předmět: Citovat

Nox: free řešení neznám. Na synchronizaci třeba s Thunderbird existuje řešení Birdiesync.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
pavelbures
GOLD USER
GOLD USER


Registrace: 16.5. 2004
Příspěvky: 514
Bydliště: Slaný

PříspěvekZaslal: út 23. říjen, 2007 11:51    Předmět: Re: S cim vsim funguje synchronizace WM? Citovat

Nebude to úplně free, ale s exchange. Koukni na nějaký ty služby typu eoutlook a tak, za pár kaček za měsíc máš synchronizaci.
_________________
Vlastním: HP iPaq hx4700 (WM5), HTC S621 (WM 6.0)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Jura
Veteran
Veteran


Registrace: 1.3. 2004
Příspěvky: 447
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út 23. říjen, 2007 17:21    Předmět: Re: S cim vsim funguje synchronizace WM? Citovat

pavelbures napsal:
Nebude to úplně free, ale s exchange. Koukni na nějaký ty služby typu eoutlook a tak, za pár kaček za měsíc máš synchronizaci.


Hehe, a všechny Tvoje data si v klidu přečte nějakej lojza na druhé straně republiky resp. oceánu, fakt super služba Usmívající
_________________
TROCKEN.org Momentálně používám PalmPilot Personal 512 kB - HTC Diamond - Asus Eee 701 - Asus A696
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
SADAKO
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 17.5. 2006
Příspěvky: 192

PříspěvekZaslal: út 23. říjen, 2007 18:53    Předmět: Re: S cim vsim funguje synchronizace WM? Citovat

Jura napsal:
pavelbures napsal:
Nebude to úplně free, ale s exchange. Koukni na nějaký ty služby typu eoutlook a tak, za pár kaček za měsíc máš synchronizaci.


Hehe, a všechny Tvoje data si v klidu přečte nějakej lojza na druhé straně republiky resp. oceánu, fakt super služba Usmívající

Jo a nějakej Lojza je zvědavej na něčí data. A ten samej Lojza bude jistě kontrolovat data všem uživatelům, že? Koulející očima Pak bych vůbec nepoužíval email, protože si ho může provozovatel serveru přečíst, vůbec bych nesurfoval protože vše jde odchytit. Ani bych nepoužíval PC, protože záření z monitoru jde přečíst. Nejlepší je odstřihnout kabely, monitor zahodit, odstěhovat se do jeskyně. Tam nehrozí, aby si nějakej Lojza četl můj tel. seznam, poznámky a jiné Koulející očima
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
gmork
Uzivatel
Uzivatel


Registrace: 26.5. 2007
Příspěvky: 43

PříspěvekZaslal: út 23. říjen, 2007 19:04    Předmět: Citovat

Ale no tak. Vzdyt ma pravdu, nebo VY verite MS ??? Email servery mam vlastni, protoze jinym neverim, dulezite maily posilam sifrovane atd ..

Ale k veci. MS jsou banda ........
Protoze sice ten kepl jmenem WM6 je zdarma, ale kdyz si k tomu nekoupite , JEDINY podporovany email klient - ktery je taky kepl, tak jste namydleny .... To mi nepripada moc normalni.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
SADAKO
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 17.5. 2006
Příspěvky: 192

PříspěvekZaslal: út 23. říjen, 2007 19:28    Předmět: Citovat

gmork napsal:
Ale no tak. Vzdyt ma pravdu, nebo VY verite MS ??? Email servery mam vlastni, protoze jinym neverim, dulezite maily posilam sifrovane atd ..

Ale k veci. MS jsou banda ........
Protoze sice ten kepl jmenem WM6 je zdarma, ale kdyz si k tomu nekoupite , JEDINY podporovany email klient - ktery je taky kepl, tak jste namydleny .... To mi nepripada moc normalni.

1) aha, vidím že je asi vlastní zkušenost Koulející očima Můžu tedy vedět jaký stroj? Opět to vypadá na začínající flame od pár tupých palmistů, co o WM slyšeli z protějšího jedoucího vlaku. Používám E2 a WM a co je lepší vím. Ale nemá cenu diskutovat na toto téma s někým, kdo o diskuzi nestojí.
2) JEDINY podporovaný email klient? Znám jich docela dost, jak pro PPC tak pro SP. Něco je free, něco placené. Pokud by jsi měl zkušenost s WM produktem, věděl bys že standardně má WM email klienta zabudovaného (ale jednoduchéhoú
3) diskuze je zde na téma free synchronizace
4) viz můj druhý příspěvek - dnes není nic bezpečné, takže radši odstřihnout ty kabely
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
gmork
Uzivatel
Uzivatel


Registrace: 26.5. 2007
Příspěvky: 43

PříspěvekZaslal: út 23. říjen, 2007 19:51    Předmět: Citovat

Mam vyborne skusenosti s WM, nebot se tim zivim, to byl dubod, proc jsem si pred pul rokem poridil PALM (poprve v zivote), nicmene, nebojte, nejsem palmista, presel jsem na Apple, nebot apple je krasne, spickove se ovlada je stabilni a suprove se s nim dela ... Ale ted k problematice ...

Pro cloveka, ktery potrebuje pristroj s WM k praci, tak:

WM5 je nepouzitelne, vestaveny outlook neumi spravne pracovat s IMAP a NEUMI HTML zpravy !!!!

WM6:

email: vestaveny outlook se da pouzit, nekdy i funguje, ovsem je velmi pomaly a s JEDINYM , cim se da poradne synchronizovat je MS stanice s outlookem ...

system: system je pomaly (napr. zoufalost byl 500MHz Qtek9000), neprehledny a je nestabilni, za to hlavne muze multitasking ...

zabava: OK tam neni co vytknout ...

sit: celkem OK, ale chbi mi vetsi porvazanost (neco jako ma Mac, nebo PALM)

Proste WM zazizeni me ABSOLUTNE neoslovuji ... PALM muzu synchronizovat s CIMKOLIV, linux, mac, windows, je mu to sumak.

Delam v IT leta, pouzivam vse, linux, windows, mac, proste na co si vzpomenete, a protoze cekam na PDA a telefony s linuxem, tak jsem si cekani spestril s Mac bookem a palmem, ktery nahradim iPhonem a verte mi, je to slast s tim pracovat ... Ne jako trapit se s MS balastem ...

Vlastne s Macbookem 13 palcu ani PDA nepotrebujete, nebot mate maly notebook a vydrzi 6 hodin, ke kteremu muzete pripojit absolutne cokoliv a ono to jede, nic neresite.

Jedine proc vy prvdepodobne pouzivate WM6 je pravdepodobne proto, ze to ma kazdy kolem Vas a vy doma mate pravdepodobne nelegalni Windows + active sync + nelegalni office, pokud mate vse legalne + to same v praci, tak ma MS dalsiho spokojenyho uzivatele a je vlastne jedno, zda ty vyroby kvalitni jsou nebo ne.... Proste to ma Franta, tak to mam i ja ...


EDIT: Dekuji za nadavku v uvodu....
Zkuste schvalne neco jineho, uvidite,ze nemusite byt zavislej jen na jedne spolecnosti, ktera si dela co chce ... Usmívající
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
SADAKO
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 17.5. 2006
Příspěvky: 192

PříspěvekZaslal: út 23. říjen, 2007 20:01    Předmět: Citovat

gmork napsal:

1) diskuze je na téma synchronizace. Ignoruji jakékoliv další výblitky fanatiků co nedokáží respektovat něco jiného než mají oni
2) nesynchronizuji s Office, tudíž nemám důvod ho mít a krást. ActiveSync je zdarma, to by jste mohl vědět po letech v IT. A MS XP mám OEM koupené s PC. Software nekradu, používám free alternativy. Podle sebe soudím tebe?
3) používám PALM E2 a je to hrůza (důvod proč ho prodávám). To byl důvod proč jsem si pořídil WM
4) WM nestabilní? Velmi šťastný Zasmál jsem se. V dobách 2002.
5) 200MHz E2 je po master resetu pomalejší než Qtek 8500 na 200MHz po master resetu. Rád se setkám v Praze, předvedu Mrkající
6) to že si koupím produkt od jedné společnosti nemá se závislostí nic společného. Je to jenom jméno. MS, Apple, Linux? Akorát značka. Já nejsem otrokem techniky, mě technika pouze slouží. Nemám potřebu doma sedět celej večer a cosi přeinstalovávat. A já sám si vyberu co se mi líbí. Nejsem nějakej debilní náctiletej frikulín, co si musí koupit to samé jako jeho spolužáci
7) Pracuji pro Sony Ericsson a tak předpokládám, že když řeknu že Symbian na P1i je rychlejší než nějakej E2, asi mi MACisti a Windowsáci řeknou že jsem zmanipulovanej reklamou svého zaměstnavatele.
Cool Podobný příspěvek jsem četl snad 100x - "Vlastne s Macbookem 13 palcu ani PDA nepotrebujete, nebot mate maly notebook a vydrzi 6 hodin, ke kteremu muzete pripojit absolutne cokoliv a ono to jede, nic neresite.".
Ano, MAC je nej, co není MAC je hnus. Já vím já vím. Už z podstaty je vše ostatní hnus a bída. oužívám co chci, nepotřebuju aby mi kdokoliv určoval co je lepší. A už vůbec nemám potřebu si honit triko s tím, že mám MAC nebo třeba Windows. Nevím proč to má vůbec někdo zapotřebí. Je to dětinské. A dle prohlášení "léta v IT" bych čekal vyšší věk než 20 let a tím méně takovéto honění vlastního trika.
9) Velmi šťastný Velmi šťastný Velmi šťastný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
gmork
Uzivatel
Uzivatel


Registrace: 26.5. 2007
Příspěvky: 43

PříspěvekZaslal: út 23. říjen, 2007 20:19    Předmět: Citovat

Vy asi nebudete normalni, ze ????
V cem mate problem ??
Vypsal jsem Vam, co pouzivam a co se mi libi, TVRDIM nekde, ze MAC je NEJLEPSI ??? Tvrdim jen, ze pro me je WM shit ...

1) PRESNE, EXISTUJE NEJAKY EMAIL klient pro Windows (popripade linux) ktery synchronizuje pomoci CEHOKOLIV zazizeni s WM mobile ??? PTAM se asi po STE, pokud to stale nechapete ..

2) S CIM synchronizujete tedy ????? Ano ja kradu UPLNE vse ...
3) PALM E2 neznam, mam Treo650 - spica
4) ano problemy s pameti, tuhnuti, hadrresety a uz to umi dokonce od verze 6 zit bez baterky .... Usmívající
5) Treo650 na 320 MHz je rychlejsi nez cokoliv co jste drzel v ruce ... nepredvedu, zjistete si sam ...
6) No super .. Mac by vam slusel, kor kdyz jste BFU jak sam priznavate ...
7) NEROZUMIM, copak ja to nekde tvrdim ??? Usmívající
Cool VY PISETE, ZE MAC je nej, ja psal, ze ho pouzivam na praci, nebot mi vyhovuje a HLAVNE funguje lepe nez osobni PC s Win, nebo Lin. Pro me je to muj pracovni MAc, psal jsem, ze by slusel VAM, kdyz jste ten BFU ...
9) zase bohuzel nerozumim ... Prominte.

Pokud to PDA nesynchronizujete, takze vlastne ho nepouzivate na praci, pak je Vam vlastne na hovno ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Krizon4
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 2.9. 2004
Příspěvky: 153

PříspěvekZaslal: út 23. říjen, 2007 20:53    Předmět: Citovat

2gmork: ano, windows umi byt absolutne a bezproblemove stabilni, pokud ovsem clovek pouziva dobre odladenou ROMku - mel jsem v rukou stroje s ROMkou od vyrobce ktere se resetovaly 3x denne, a stejne tak pouzivam WM ktera jsou absolutne stabilni a resetuji se jednou za mesic pri zalohovani. Pro info byly to iPaq 4350 a ted FS loox s WM6. Zalezi na vyrobci a na kvalite ROMky, narozdil od palmu kde pada cokoli s OS5.4 a neexistuje zpusob jak to vyresit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
gmork
Uzivatel
Uzivatel


Registrace: 26.5. 2007
Příspěvky: 43

PříspěvekZaslal: út 23. říjen, 2007 21:04    Předmět: Citovat

Ano, vim pamatuju si vecery na x-developers ... Usmívající

Proto jsem si ve vysledku, kdyz jsem potreboval PDA, koupil palm ... Palm OS5.4 mi ale rozhodne nic nepada, to bych to vyhodil z okna .. Takze neresim nic, pouzivam ...

Ovsem o PALM/MW se bavime zbytecne, tazatel, ktery pravdepodobne presel z palm, se ptal na sync. A take zjistil jak je na WM platforme, diky super politice MS emezeny ...

Takovy problem na plamu neni. A to je obcas zasadni.
Proto jsem take psal, ze pro moje pracovni potreby bych uvital linux pristroje, protoze ty budou opravdu otevrene a o stabilite nepochybuji v pripade linuxu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Jura
Veteran
Veteran


Registrace: 1.3. 2004
Příspěvky: 447
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út 23. říjen, 2007 21:54    Předmět: Re: S cim vsim funguje synchronizace WM? Citovat

SADAKO napsal:

Jo a nějakej Lojza je zvědavej na něčí data.

Stačí třeba pro rozsévání spamu na adresy získané z outlooku Mrkající

Podívej se komu patří služba eoutlook.cz:

Doména : eoutlook.cz
Vlastník domény : SB:INETCZ-QHOFL1-47964
Název/Organizace : Martin Fridrich
Email : martin.fridrich@ct.cz
Jméno : Martin
Příjmení : Fridrich
Ulice : Sokolovská 210
Město : Praha 8
PSČ : 180 00
Země : CZ

Znáš ho? Můžeš mu věřit?
Hlavně se podívej na doménu za zavináčem v kontaktním mailu Mrkající
_________________
TROCKEN.org Momentálně používám PalmPilot Personal 512 kB - HTC Diamond - Asus Eee 701 - Asus A696
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Krizon4
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 2.9. 2004
Příspěvky: 153

PříspěvekZaslal: st 24. říjen, 2007 9:26    Předmět: Citovat

Uzasna neskutecna paranoia o tom jak nekdo stoji o tvoje maily, zaklada kvuli tomu pomerne slusne vydelavajici sluzbu, a pak riskuje firmu proto aby ti mohl posilat spamy je fajn, ale kdybys o exchange vedel alespon neco malinko tak bys tady takove bludy neplacal... Schranka i uloziste se daji pomerne jednoduse a pomerne spolehlive sifrovat, a tohle sifrovani opravdu funguje, cili nedostane se tam nikdo nez NSA.
Plne souhlasim s jednim z predchozich prispevku - jakztoze vubec pouzivas maila ??? Vzdyt to po internetu pres SMTP putuje naprosto nekryptovane... A stejne tak... pouzivas vlastni mailserver ktery sis od prvniho do posledniho kusu kodu napsal ?? ne ? a co kdyz tam je nekde backdoor ? a stejne tak doporucuju nepouzivat ani normalni postu, vzdyt muze kdokoli tu obalku rozlepit a precist si co komu pises...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.pdasoft.cz -> Problémy se softwarem (PPC) Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group





Všechny obchodní známky a názvy patří jejich příslušným vlastníkům, komentáře patří jejich odesílatelům. Vše ostatní vlastní © 2004 Sale&Consulting Company s.r.o.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.61 sekund

RSS - články RSS - fórum