DomůVáš účetFórumeObchodTémataKontaktiPod/iPhoneOpravy iPhonů
19. dubna 2024  
 
Nabídka
· Domů
· Archív článků
· Countdown
· Developing Group
· Fórum
· Freeware
· Obchod
· Odkazy
· PDASoft klub
· Seznam uživatelů
· Sidebar
· Témata
· Uživatelé PDA
· Váš účet
· Verze pro PDA

Reklama

Prislusenstvi pro PDA


Vyhledávání


Pokročilé vyhledávání

Kdo je online
V tuto chvíli je 295 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde

eObchod Info

eBook čtečka eB-700

Zařízení eBook 700 je čtečka elektronických knih s plnou podporou českého jazyka a desítky nejpoužívanějších formátů elektronických knih, hudby a videa za nejnižší cenu na trhu! K dostání je v černé a bílé barvě.

Cena: 1994 Kč vč. DPH



Sluchátka pro Samsung Galaxy S II

Nová sluchátka pro váš skvělý moderní smartphone Samsung Galaxy i9100. Super cena!

Cena: 99 Kč vč. DPH



R4i SDHC White Dual Core pro DS/3DS

Rozšiřující karta pro herní konzole Nintendo DS / DS Lite / 3DS apod., která vám umožní přehrávat počítačové hry stažené z internetu.

Cena: 348 Kč



Nabíjecí Touchstone sada pro Palm Pré

Třídílná Touchstone sada pro smartphone HP / Palm Pré / Pixy obsahující touchstone nabíječku, síťový adaptér s redukcí pro české zásuvky a microUSB kabel pro propojení.

Cena: 782 Kč



Sluchátka Sony Ericsson HPM-70

Handsfree sluchátka pro mobilní telefony Sony Ericsson za super cenu!

Cena: 114 Kč vč. DPH



Vyhřívané USB rukavice

Přemýšlíte nad vhodným dárkem pro chladné období? Vyhřívané USB rukavice jistě potěší a jedno zda to bude na začátku zimy, nebo na jejím konci! STOP prokřelým prstům!

Cena: 363 Kč vč. DPH



TTX Audio FM vysílač do auta

Poslouchejte hudbu ze svého PDA, smartphonu nebo MP3 přehrávače v rádiu!

- 7 kanálů
- Dosah přenosu: 5m
- Výhodná nízká cena!

Cena: 240 Kč vč. DPH



ScreenWard Protector pro iPhone 3G

Ochranná fólie ScreenWard společnosti ADPO patří mezi jedny z nejlepších fólií pro PDA, které můžete svému PDA nebo smartphonu dopřát.

Cena: 101 Kč


Ochranná fólie PrivacyWard pro Pocket PC 2.8"

Speciální bezpečnostní a ochranná fólie. Chraňte displej svého PDA a zároveň chraňte jeho obsah. Super cena!

Cena: 58 Kč

Pro všechna Windows Mobile PDA s 2,8" displejem.


Nabíječka do auta pro Treo 750/650

Malá, lehká, skladná, levná a tedy vždy po ruce.

Cena: 153 Kč



Matná ScreenWard fólie pro Treo 680

Ochranná fólie ScreenWard od společnosti ADPO patří mezi jedny z nejlepších fólií pro PDA, které můžete svému PDA dopřát. Nyní za bezkonkuenční cenu!

Cena: 58 Kč



Navštivte
LevnaKoupe.cz - e-shop s výpočetní technikou - počítače,Notebooky, PDA příslušenství (Palm, Pocket PC, iPhone), Software, Hry (STEAM KEYS

CE4YOU

POCKET4YOU

Palmknihy - knihy do vaší dlaně

Queer Research

ADPO


Google Analytics

Placena inzerce - Servis jinak

Fórum

www.pdasoft.cz
Forum o vsem, co se tyka PDA a dalsich mobilnich zarizeni.
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

palm treo 650, ano nebo ne
Přejít na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.pdasoft.cz -> Jaký Hardware by jste si zde rádi koupili?
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Matheasek
Novacek ve foru
Novacek ve foru


Registrace: 11.11. 2007
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: ne 11. listopad, 2007 22:06    Předmět: palm treo 650, ano nebo ne Citovat

Zdravim, uvažuji nad koupí palm treo 650 a potřebuji poradit
1- jak je na tom palmík s MP3kama, výstup na sluchátka, hlasitost, kvalita atd!!! prostě vše o mp3
2- filmy? dobrý nebo špatný?
3- telefon a sms, popřípadě připojení k netu
4- hry ? dobrý nebo špatný

to jsou moje otázečky. Děkuji moc uživatelům TREO 650 za radu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mirek29
-=Master of Site=-
-=Master of Site=-


Registrace: 24.2. 2004
Příspěvky: 2930
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne 11. listopad, 2007 22:48    Předmět: Re: palm treo 650, ano nebo ne Citovat

Matheasek napsal:
Zdravim, uvažuji nad koupí palm treo 650 a potřebuji poradit
1- jak je na tom palmík s MP3kama, výstup na sluchátka, hlasitost, kvalita atd!!! prostě vše o mp3
2- filmy? dobrý nebo špatný?
3- telefon a sms, popřípadě připojení k netu
4- hry ? dobrý nebo špatný

to jsou moje otázečky. Děkuji moc uživatelům TREO 650 za radu


1. špatné vlákno
2. projdi si vlákno věnované Treu 650 a nebudeš se ptát na věci, které již byly zodpovězeny, viz. upozornění u každého vlákna.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
vecernik
Novacek ve foru
Novacek ve foru


Registrace: 11.6. 2007
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: po 12. listopad, 2007 9:18    Předmět: Citovat

vzdyt na tohle tema je skoro kazdej druhej clanek o Treu... a i kdyz ze clanku zjistis ze treo je super, tak ti pak nemusi vyhovovat.. proste kazdej ma jinej vkus..
jinak muj nazor:
1- podpora formatu super (treba pTunes zvladne vse dulezite: mp3,wav,ogg, i wma), hlasitos taky postacujici, ale kvalita rozhodne nijak neoslni.. na pousteni velmi kvalitni hudby to neni... v mestskem prostredi a s obycejnymi peckami v usich bohate staci.. Kvalita reproduktoru je relativne "dobra" .. tzn je to hruza, ale porad je to lepsi nez u spousty jinejch zarizeni (treba qtek 8310)
2- na filmy je treo pomerne dobre zarizeni.. TCPMP zvladne snad vse krome wmv... v pripade ze treo taktnes na 450MHz, tak se daj sledovat i slusne kvalitni filmy bez komprimace...
3- telefonni a datove funkce mi prijdou klasika.. tam nevim co bych mohl chtit vic, a ani nevim jestli jina zarizeni vic umoznuji.. aplikace jsou provazany dostatecnym zpusobem (kliknu na cislo odesilatele sms a zepta se me jestli chcu vytocit atd...) akorat mi trosku chybi moznost najet na sms a stiskout pouze zelene tlacitko pro vytoceni (kdyz potrebuju treo ovladat jen jednou rukou..)
4- hry? .. mno.. vzhledem k pozici palmOS kvalitnich her moc nenajdes.. jedine ceho je opravdu dostatek jsou ruzne logicke hry.. ze strategii je pouzitelne snad jen Warfare inc. (a to je prozmenu naprosto dokonale.. vcetne cross-platform multiplayeru..)... 3D her taky moc neni (akorat zavodni RagingThunder, 3rd person strilecka Cybersaurus, nebo emulatory klasickych strilecek - zQuake atd..) problem u nekterych her (a predevsim emulatoru) je hlavne v male pameti trea, ktera na to nestaci..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Matheasek
Novacek ve foru
Novacek ve foru


Registrace: 11.11. 2007
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: po 12. listopad, 2007 12:42    Předmět: Citovat

ja jsem si články právě už četl, ale chci slyšet názor od uživatelů trea!
jinak ještě nevím no, jestli treo nebo MDA compact. U trea se mi líbí hlavně qwerty klavesnice hlavně palmy maj super displaye, ale zase MDA mam win a 1.3 foto ( což stejně fotí nic moc ) ale zase je na prd co se psaní sms a emailu týče. Ale asi to vidím na normální mobil a PDA:-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
vecernik
Novacek ve foru
Novacek ve foru


Registrace: 11.6. 2007
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: po 12. listopad, 2007 13:24    Předmět: Citovat

rozhodovat se mezi Win a Palm je dost tezky.. nejlepsi by bylo kdybys mel moznost od kamaradu si ty zarizeni pujcit, a vyzkouset si praci s nima... pokud mozno na delsi dobu.. aspon tak 3 dny.. ja osobne si zvykl na palm, vyhovuje mi, a kdyz obcas dostanu do ruky WM zarizeni tak se toho skoro bojim.. klavesnicka u trea je dobra na napsani SMSky, mailu, ale jakykoliv delsi roman zpusobuje bolest.. (ty cudliky jsou prece jen maly a docela tuhy, takze kdyz kecam dve hodiny na icqcku, nebo pisu zapis v hodine tak to opravdu boli.. takze jsem dosel k nazoru ze nejlepsi by pro me bylo zarizeni s linuxem (otevrenym.. ne nejakou uzavrenou variantu kde ani nebude mozny pouzit prikazovou radku) a obycejnou numerickou klavesnici, protoze kdyz pisu neco delsiho tak stejne vytahnu svoji velkou BT klavesnicku.. Strasne se mi tedy libi ten novy asus.. akorat ty WM me trosku desi, a vykon procesoru znechucuje.. kdyz WM zarizeni tak aspon 500 MHz.. jinak to nema smysl... (to je zvyk z palmu: kliknu a je to.. cekani na odezvu mi prijde strasne zpomaleni) jo.. a jeste jedna vyhoda WM zarizeni: spousta z nich uz ma wifinu... nerikam ze bych ji vyuzival porad, ale urcite by obcas usnadnila zivot a usetrila kredit..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Matheasek
Novacek ve foru
Novacek ve foru


Registrace: 11.11. 2007
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: po 12. listopad, 2007 17:05    Předmět: Citovat

no ja už jsem byl nějaký ten měsíc vlastníkem MDA compact I jako spokojenost byla veliká, jen ta klavesnice chyběla, takže psaní sms v metru nebo autobuse rozhodně horor no:-( a zatím mám omezené finance. Jinak treo se mi moc líbí vzhledově!!! ale zase co je pravda, tak jsem měl PALM zire 71, jako super display všechno, jen MP3 nahovno, skoro to nebylo ve sluchátkách ani slyšet:-( a filmy taky na prd:-( to je hrozný dilemahlt mi asi zustane mp3ka a koupim si asi treo no, je pravda že palm je rychlejší než WM, a co soft na PIM? je dobrej nebo se da doinstalovat něco lepšího?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mirek29
-=Master of Site=-
-=Master of Site=-


Registrace: 24.2. 2004
Příspěvky: 2930
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po 12. listopad, 2007 17:09    Předmět: Citovat

Matheasek napsal:
no ja už jsem byl nějaký ten měsíc vlastníkem MDA compact I jako spokojenost byla veliká, jen ta klavesnice chyběla, takže psaní sms v metru nebo autobuse rozhodně horor no:-( a zatím mám omezené finance. Jinak treo se mi moc líbí vzhledově!!! ale zase co je pravda, tak jsem měl PALM zire 71, jako super display všechno, jen MP3 nahovno, skoro to nebylo ve sluchátkách ani slyšet:-( a filmy taky na prd:-( to je hrozný dilemahlt mi asi zustane mp3ka a koupim si asi treo no, je pravda že palm je rychlejší než WM, a co soft na PIM? je dobrej nebo se da doinstalovat něco lepšího?


Zire71 byla prý na MP3 slabá. Já osobně už odposlouchal hezkých pár hodin na Treu 650 a nemohu si stěžovat, zvláště teď co mám ty nové "zašroubovávací" sluchátka Fontopia. A to nejedu na plný výkon hlasitosti, jen asi na 75%.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Matheasek
Novacek ve foru
Novacek ve foru


Registrace: 11.11. 2007
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: po 12. listopad, 2007 17:25    Předmět: Citovat

mirek: no to jsem chtěl slyšet:-) to je vono!!!!! díky moc, ja mam taky pecky s gumou od creative, takže nepotřebuji mega výkon, sluchatka sami o sobě krásně tluměj, no tak už mám asi rozhodnuto:-) díky moc
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mirek29
-=Master of Site=-
-=Master of Site=-


Registrace: 24.2. 2004
Příspěvky: 2930
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po 12. listopad, 2007 17:43    Předmět: Citovat

Matheasek napsal:
mirek: no to jsem chtěl slyšet:-) to je vono!!!!! díky moc, ja mam taky pecky s gumou od creative, takže nepotřebuji mega výkon, sluchatka sami o sobě krásně tluměj, no tak už mám asi rozhodnuto:-) díky moc


Já nemám Creative, já mám SONY Velmi šťastný Ale asi je to fuk, zvládám poslech i v metru...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Matheasek
Novacek ve foru
Novacek ve foru


Registrace: 11.11. 2007
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: po 12. listopad, 2007 17:55    Předmět: Citovat

Usmívající ale jo stanu se majitele trea a bude to, potřebuju do práce PDA, takže to mohu spojit i s telefonem, což pro mě bude lepší, koupim nějakou kvalitnější redukci na jack a bude to, když mi to nebude dostačovat, tak mi to holt jistí mp3ka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Matheasek
Novacek ve foru
Novacek ve foru


Registrace: 11.11. 2007
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: po 12. listopad, 2007 18:32    Předmět: Citovat

hele a co ta utilitka volumecare pro treo? mate s tím zkušenosti?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
vecernik
Novacek ve foru
Novacek ve foru


Registrace: 11.6. 2007
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: po 12. listopad, 2007 18:36    Předmět: Citovat

volumecare je naprosta nezbytnost... ale ne na hlasitost aplikaci.. ta je dostatecna (vetsinou) ale na hlasitost telefonu.. s tou mam problem i kdyz kolem neni zadnej velkej hluk..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mirek29
-=Master of Site=-
-=Master of Site=-


Registrace: 24.2. 2004
Příspěvky: 2930
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po 12. listopad, 2007 19:56    Předmět: Citovat

Matheasek napsal:
Usmívající ale jo stanu se majitele trea a bude to, potřebuju do práce PDA, takže to mohu spojit i s telefonem, což pro mě bude lepší, koupim nějakou kvalitnější redukci na jack a bude to, když mi to nebude dostačovat, tak mi to holt jistí mp3ka


No, teď máme v eShopu novinku... redukce s pozlaceným konektorem. Usmívající Ale upřímně, nesleduji žádný efekt. Takže pokud ji budeš u nás objednávat, klidně to napiš do poznámky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
aksaj
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 6.10. 2004
Příspěvky: 62
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po 12. listopad, 2007 23:03    Předmět: koupě Trea 650 Citovat

osobně používám 6+50 celé tři roky tedy od té doby kdy se dal koupit a dal jsem za něj plnou pálku. Od té doby mě zatím jiné zařízení natolik nezaujalo , abych treo odložil a koupil jinou mašinku. I když dnes je tržní cena hluboko pod pěti tisíci tak najít soupeře v podobné cenové relaci asi velice těžké. Je to prostě a hlavně o penězích.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Matheasek
Novacek ve foru
Novacek ve foru


Registrace: 11.11. 2007
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: po 12. listopad, 2007 23:34    Předmět: Citovat

no dnes se dá sehnat právě MDA compact I a treo 650 ve stejný cenový relaci, cca 3000,- takže dilema no, ale zatím vítězí treo a jeho qwerty klavesnice!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.pdasoft.cz -> Jaký Hardware by jste si zde rádi koupili? Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group





Všechny obchodní známky a názvy patří jejich příslušným vlastníkům, komentáře patří jejich odesílatelům. Vše ostatní vlastní © 2004 Sale&Consulting Company s.r.o.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.62 sekund

RSS - články RSS - fórum