DomůVáš účetFórumeObchodTémataKontaktiPod/iPhoneOpravy iPhonů
19. dubna 2024  
 
Nabídka
· Domů
· Archív článků
· Countdown
· Developing Group
· Fórum
· Freeware
· Obchod
· Odkazy
· PDASoft klub
· Seznam uživatelů
· Sidebar
· Témata
· Uživatelé PDA
· Váš účet
· Verze pro PDA

Reklama

Baterie pro PDA


Vyhledávání


Pokročilé vyhledávání

Kdo je online
V tuto chvíli je 362 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde

eObchod Info

eBook čtečka eB-700

Zařízení eBook 700 je čtečka elektronických knih s plnou podporou českého jazyka a desítky nejpoužívanějších formátů elektronických knih, hudby a videa za nejnižší cenu na trhu! K dostání je v černé a bílé barvě.

Cena: 1994 Kč vč. DPH



Sluchátka pro Samsung Galaxy S II

Nová sluchátka pro váš skvělý moderní smartphone Samsung Galaxy i9100. Super cena!

Cena: 99 Kč vč. DPH



R4i SDHC White Dual Core pro DS/3DS

Rozšiřující karta pro herní konzole Nintendo DS / DS Lite / 3DS apod., která vám umožní přehrávat počítačové hry stažené z internetu.

Cena: 348 Kč



Nabíjecí Touchstone sada pro Palm Pré

Třídílná Touchstone sada pro smartphone HP / Palm Pré / Pixy obsahující touchstone nabíječku, síťový adaptér s redukcí pro české zásuvky a microUSB kabel pro propojení.

Cena: 782 Kč



Sluchátka Sony Ericsson HPM-70

Handsfree sluchátka pro mobilní telefony Sony Ericsson za super cenu!

Cena: 114 Kč vč. DPH



Vyhřívané USB rukavice

Přemýšlíte nad vhodným dárkem pro chladné období? Vyhřívané USB rukavice jistě potěší a jedno zda to bude na začátku zimy, nebo na jejím konci! STOP prokřelým prstům!

Cena: 363 Kč vč. DPH



TTX Audio FM vysílač do auta

Poslouchejte hudbu ze svého PDA, smartphonu nebo MP3 přehrávače v rádiu!

- 7 kanálů
- Dosah přenosu: 5m
- Výhodná nízká cena!

Cena: 240 Kč vč. DPH



ScreenWard Protector pro iPhone 3G

Ochranná fólie ScreenWard společnosti ADPO patří mezi jedny z nejlepších fólií pro PDA, které můžete svému PDA nebo smartphonu dopřát.

Cena: 101 Kč


Ochranná fólie PrivacyWard pro Pocket PC 2.8"

Speciální bezpečnostní a ochranná fólie. Chraňte displej svého PDA a zároveň chraňte jeho obsah. Super cena!

Cena: 58 Kč

Pro všechna Windows Mobile PDA s 2,8" displejem.


Nabíječka do auta pro Treo 750/650

Malá, lehká, skladná, levná a tedy vždy po ruce.

Cena: 153 Kč



Matná ScreenWard fólie pro Treo 680

Ochranná fólie ScreenWard od společnosti ADPO patří mezi jedny z nejlepších fólií pro PDA, které můžete svému PDA dopřát. Nyní za bezkonkuenční cenu!

Cena: 58 Kč



Navštivte
LevnaKoupe.cz - e-shop s výpočetní technikou - počítače,Notebooky, PDA příslušenství (Palm, Pocket PC, iPhone), Software, Hry (STEAM KEYS

CE4YOU

POCKET4YOU

Palmknihy - knihy do vaší dlaně

Queer Research

ADPO


Google Analytics

ADPO ScreenWard folie

Fórum

www.pdasoft.cz
Forum o vsem, co se tyka PDA a dalsich mobilnich zarizeni.
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Nokia N800
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.pdasoft.cz -> Ostatní PDA
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lister
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 9.3. 2005
Příspěvky: 57

PříspěvekZaslal: ne 20. leden, 2008 0:04    Předmět: Citovat

No n810 od PalmPC asi opravdu ne. PalmPC má asi předraženo úplně vše a navíc je 810 trochu zbytečná... Nepotřebuji hw klávesnici ani GPS. N800 tedy určitě stačí.


To s tím MegaFotem je docela zajímavé. Ještě pár dní zpátky tam po mém dotazu psali, že n800 není a nebude. Místo ní se prý objeví rovnou n810.
Asi je zkusím kontaktovat znovu...
_________________
OmniGo 100-->Clie SL 10-->Tungsten T-->Palm TX
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
fanoush
Veteran
Veteran


Registrace: 4.10. 2004
Příspěvky: 480
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: ne 20. leden, 2008 11:25    Předmět: Citovat

xlendi napsal:
chybějící GSM modul je ostatně podle mě jedinou podstatnou chybou těchto jinak skvělých tabletů
podle jinych je to vyhoda a vlastnost Usmívající Pokud tyhle tablety vyrobila Nokia a presto tam nedali GSM modul tak je to nejspis zamer. Proc chtit po kocce aby stekala? Kdo ma radsi psy, at si poridi psa. Nokia i ostatni vyrabeji hromady smartphonu a komunikatoru takze by nemel problem si vybrat, ne?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
V7s
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 23.5. 2004
Příspěvky: 171
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne 20. leden, 2008 12:15    Předmět: Citovat

fanoush napsal:
xlendi napsal:
chybějící GSM modul je ostatně podle mě jedinou podstatnou chybou těchto jinak skvělých tabletů
podle jinych je to vyhoda a vlastnost Usmívající Pokud tyhle tablety vyrobila Nokia a presto tam nedali GSM modul tak je to nejspis zamer. Proc chtit po kocce aby stekala? Kdo ma radsi psy, at si poridi psa. Nokia i ostatni vyrabeji hromady smartphonu a komunikatoru takze by nemel problem si vybrat, ne?


To je presne moje rec Velmi šťastný

Tablet s WiFi nepotrebuje GSM modul.
Kdyz si na sve Symbianove Nokii otevru task manazer, tak zjistuji ze drtiva vetsina bezicich procesu obsluhuje funkci telefonu. O rychlosti a odezvach nemusim ani mluvit... Tim ze tablety Nokia nemaji GSM/GPRS/UMTS modul, se usetri dost systemovych prostredku a verim ze je to pri praci znat Usmívající

Jo a kdybych akutne potreboval nekomu zavolat, teoreticky by sel pouzit i integrovany Skype.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
TXBrno
Novacek ve foru
Novacek ve foru


Registrace: 18.11. 2007
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: ne 20. leden, 2008 22:50    Předmět: Citovat

Ja si taky myslim, ze je to spis vyhoda. Je to urcene k necemu jinemu, nez telefonovani. Jako telefon je to velke, taky asi pomerne krehke. Pokud nebudu mit po ruce wifi sit (pricemz dnes ve vetsich mestech neni problem najit otevrenou sit), neni problem pripojit tablet pres BT k telefonu. A nemusim mit specialni druhou simku a tarif pro tablet. I kdyby ten modul GSM mela, stejne bych ho nevyuzival a zbytecne bych to platil. Jak jsem procital diskuze, tak mam dojem, ze ty narky ohledne GSM modulu jsou vetsinou od lidi, kteri to nevideli, natoz aby to nejakou chvili pouzivali.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
72ka
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 14.2. 2006
Příspěvky: 192
Bydliště: Praha 3

PříspěvekZaslal: po 21. leden, 2008 8:37    Předmět: Citovat

Ahoj, jen chci rict, ze ty tablety nejsou krehke, jsou kvalitne zpracovane, bez viklani a skripani plastu. O n770 s kovovym krytem ani nemluve, tim se da i ubranit Usmívající
Jinak wifi je v Praze treba skoro vsude, na krizovatkach, v obchodech, hodpodach apod... akorat to neni na to kdyz se treba jede nejakym MHD.. to je lepsi bejt pripojenej pres BT telefon.
_________________
HP Pre3, webOS 2.2.4
skorpi@jabber.cz
72ka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
TXBrno
Novacek ve foru
Novacek ve foru


Registrace: 18.11. 2007
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: po 21. leden, 2008 9:22    Předmět: Citovat

Ahoj, ty tablety jsou opravdu udelane kvalitne, u te N810 me potesilo hodne kovove pouzdro napriklad. Ja jsem to bral podle svych zkusenosti, kdy nosim mobil po kapsach a je mechanicky namahany, parkrat uz mi spadl na zem apod. Vzdycky prezil, diky male hmotnosti a malemu displeji se mu vpodstate nema moc co stat. Na Palma a ten tablet si davam pozor, takze se mi to jeste nestalo (a doufam ani nestane Usmívající. Pri padu na zem je u techhle zarizeni prece jen vetsi pravdepodobnost, ze praskne displej, nebo ze se poskodi digitizer.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Lister
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 9.3. 2005
Příspěvky: 57

PříspěvekZaslal: út 22. leden, 2008 10:05    Předmět: Citovat

Takže, právě jsem objednal n800 u megafoto.cz.

Prý by jim nakonec ještě měly přijít. Budu informovat.
_________________
OmniGo 100-->Clie SL 10-->Tungsten T-->Palm TX
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
dharar
-= Verny clen =-
-= Verny clen =-


Registrace: 12.6. 2006
Příspěvky: 22

PříspěvekZaslal: út 22. leden, 2008 10:54    Předmět: Citovat

Lister napsal:
Takže, právě jsem objednal n800 u megafoto.cz.

Prý by jim nakonec ještě měly přijít. Budu informovat.


Gratulace, ja jsem z N800 docela nadsenej Usmívající
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
xlendi
Expert
Expert


Registrace: 25.5. 2004
Příspěvky: 333

PříspěvekZaslal: út 22. leden, 2008 23:17    Předmět: Citovat

TXBrno napsal:
Jak jsem procital diskuze, tak mam dojem, ze ty narky ohledne GSM modulu jsou vetsinou od lidi, kteri to nevideli, natoz aby to nejakou chvili pouzivali.

Mozna, ze tomu tak vetsinou je, nevim. Ja znam celkem dobre N770 (mel jsem ji k dispozici asi tyden). N800 jsem mel v ruce jen par desitek minut, a doslova me uchvatila. Az na to spojeni v Praze - free WiFi neni neni v Praze vubec tak bezna, jak by mela byt! Proste jestli chcete jistotu spojeni, nezbyva nez navstivit KFC. Na Hradcanech, kde pracuju, treba neni jediny pristupovy bod zdarma, na Praze 8 jich sice par je, ale tam, kde bydlim, se taky nepripojim. Proste GSM modul by pro me mel u tohohle tabletu skutecne vyuziti. A idealni by byla samozrejme podpora rychlych dat. V kombinaci s PalmOS emulatorem by to bylo presne takove zarizeni, ktere bych vyuzil - bylo by parada byt on-line vsude, kde je GSM signal a na hot spotech navic zdarma. A normalni telefonni hovor na mobil nebo na pevnou v CR preci Skype nenahradi - Skype je fajn tam, kde je zdarma (tedy na Skype), ale do siti, kde se za jeho pouzivani plati, jsou lepsi alternativy.

No, treba se nekdy dockam a Nokia pro me vyda idealni tablet s GSM modulem a aspon 32GB datovym ulozistem. Nebo se spis dockam Trea bezicim na PalmOS s Wi-Fi? Proste se nejak zacina bat, ze budu okolnostmi nucen nakonec downgradovat na Windows Mobile a fakt z toho nemam radost.
_________________
Velo1 > Velo500 > Palm m130 > Palm m515 > Palm T3 > Tréo 650 (4 GB karta) > Nokia E71 (4 a 2 GB SD karta) & Nokia N810 (8 GB SDHC) a místo notebooku UMPC Asus R2H = takové větší PDA Usmívající
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
fanoush
Veteran
Veteran


Registrace: 4.10. 2004
Příspěvky: 480
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: st 23. leden, 2008 13:43    Předmět: Citovat

No tohle je pro lidi co jim pripada tablet moc veliky na to aby nahradil bezny telefon. Takze myslenka je takova, ze ma clovek tablet a jeste maly obycejny mobil s bluetooth a datovymi prenosy (dnes i relativni low-end kolem 2500Kc tohle ma - Nokia2760,S-E Z310i,..).

Podle mne tenhle model ma same vyhody, ale je fakt ze jsou lidi co chteji mit z nejakeho duvodu vsechno v jednom.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Lister
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 9.3. 2005
Příspěvky: 57

PříspěvekZaslal: čt 24. leden, 2008 16:35    Předmět: Citovat

Ahoj. tak dodávka byla rychlá. Asi tři dny.

Ale POZOR přístroj, který mi došel má vadný displej. Napříč se line nepěkný několikacm stín, který je vidět hlavně na bílém pozadí. Není to na kraji od podsvětlení a ani to nedělá ochranná fólie.

Takže doporučuji počkat, jak se MEGAFOTO zachová při reklamaci.
Telefonní spojení je dost brutální, takže to musím rovnou poslat zpět.

Potom opět napíšu.
_________________
OmniGo 100-->Clie SL 10-->Tungsten T-->Palm TX
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
fousek
Uzivatel
Uzivatel


Registrace: 14.7. 2004
Příspěvky: 36
Bydliště: Ohrazenice 102, 262 23 Jince

PříspěvekZaslal: so 26. leden, 2008 20:34    Předmět: Citovat

Ja sem taky objednal N800 na Megafoto, byla doma za 3 dny, zadnou vadu na displayi nemam, ale proc sem pisu:
Nevite jak zavest nektery moduly pri spusteni, zkousel sem NFS, ale po restartu se ty potrebny moduly nenahrajou (sunrpc.ko, lockd.ko, nfs.ko) ma se pridat nakej parametr k insmod? nebo editovat nakej konfigurak?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Lister
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 9.3. 2005
Příspěvky: 57

PříspěvekZaslal: čt 07. únor, 2008 8:14    Předmět: Citovat

Zdravím všechny.
Tak moje reklamace skončila úplně jinak než jsem chtěl...

Slečna z MEGAFOTA mi nejdřív odpověděla, že přijali můj balíček a že objednají nový přístroj. Tato zpráva se mi zdála v pohodě a rád jsem ji akceptoval. Už jsem se těšil na nový bezchybný přístroj.

Trval to už ale asi týden, takže jsem se zeptal, proč mohla poprvé přijít N800 do tří dnů a proč to teď nejde. Byl jsem požádán o trpělivost, že prý v průběhu D A L Š Í H O týdne očekávají pro mě nový přístroj.
Rozhodl jsem se tedy vyčkat.

Jenže nakonec přišla zpráva, že N800 už nemají vůbec a jestli bych chtěl vrátit kupní částku nebo poslat ten můj původní přístroj na opravu k výrobci. Představa dalšího čekání na N800 mě nenaplňovala pražádnou radostí, takže jsem si nechal vrátit ty peníze...

Všem, kteří máte z MEGAFOTA bezproblémovou N800 gratuluji a přeji Vám to. V MEGAFOTU mají teď N810, ale GPS nepotřebuji a hw klávesnice pro mě není vůbec nutná. Platit za tyto věci navíc dvojnásobnou cenu než za N800 se mi opravdu nechce.
Už mě ani nebaví shánět za těchto podmínek přístroj, který bych jinak opravdu moc chtěl. Přítele na telefonu, který by N800 koupil v zahraničí nemám a PayPal si kvůli tomu zřizovat nebudu.
Zamačkávám tedy slzu a místo Maema volím WM6. Ano, už slyším ty řeči Usmívající Sám nevím co od WM čekat. Proto jsem původně volil N800 a dost ě mrzí, že ji nemám... Prostě dám WM šanci - na rozdl od Maema zkrátka půjdu a koupím si ho...
_________________
OmniGo 100-->Clie SL 10-->Tungsten T-->Palm TX
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
72ka
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 14.2. 2006
Příspěvky: 192
Bydliště: Praha 3

PříspěvekZaslal: čt 07. únor, 2008 8:44    Předmět: Citovat

Tohle je bohuzel realita.. je to tim, ze takovych premyslivych lidi u nas je prach malo a vetsina jde do obchodu a koupi tam co mu nabidnou a o lepsich resenich nevi. Po takovehle zkusenosti to chapu... nicmene, mozna bych si to jeste nechal par dni rozlezet v hlave nez zbrkle koupit WM stroj kdyz te maemo tak lakalo.
_________________
HP Pre3, webOS 2.2.4
skorpi@jabber.cz
72ka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Lister
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 9.3. 2005
Příspěvky: 57

PříspěvekZaslal: čt 07. únor, 2008 8:51    Předmět: Citovat

No, zatím se rozhlížím a vybírám...

Třeba se ještě stane zázrak Usmívající
_________________
OmniGo 100-->Clie SL 10-->Tungsten T-->Palm TX
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.pdasoft.cz -> Ostatní PDA Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group





Všechny obchodní známky a názvy patří jejich příslušným vlastníkům, komentáře patří jejich odesílatelům. Vše ostatní vlastní © 2004 Sale&Consulting Company s.r.o.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.49 sekund

RSS - články RSS - fórum