DomůVáš účetFórumeObchodTémataKontaktiPod/iPhoneOpravy iPhonů
19. dubna 2024  
 
Nabídka
· Domů
· Archív článků
· Countdown
· Developing Group
· Fórum
· Freeware
· Obchod
· Odkazy
· PDASoft klub
· Seznam uživatelů
· Sidebar
· Témata
· Uživatelé PDA
· Váš účet
· Verze pro PDA

Reklama

Prislusenstvi pro PDA


Vyhledávání


Pokročilé vyhledávání

Kdo je online
V tuto chvíli je 299 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde

eObchod Info

eBook čtečka eB-700

Zařízení eBook 700 je čtečka elektronických knih s plnou podporou českého jazyka a desítky nejpoužívanějších formátů elektronických knih, hudby a videa za nejnižší cenu na trhu! K dostání je v černé a bílé barvě.

Cena: 1994 Kč vč. DPH



Sluchátka pro Samsung Galaxy S II

Nová sluchátka pro váš skvělý moderní smartphone Samsung Galaxy i9100. Super cena!

Cena: 99 Kč vč. DPH



R4i SDHC White Dual Core pro DS/3DS

Rozšiřující karta pro herní konzole Nintendo DS / DS Lite / 3DS apod., která vám umožní přehrávat počítačové hry stažené z internetu.

Cena: 348 Kč



Nabíjecí Touchstone sada pro Palm Pré

Třídílná Touchstone sada pro smartphone HP / Palm Pré / Pixy obsahující touchstone nabíječku, síťový adaptér s redukcí pro české zásuvky a microUSB kabel pro propojení.

Cena: 782 Kč



Sluchátka Sony Ericsson HPM-70

Handsfree sluchátka pro mobilní telefony Sony Ericsson za super cenu!

Cena: 114 Kč vč. DPH



Vyhřívané USB rukavice

Přemýšlíte nad vhodným dárkem pro chladné období? Vyhřívané USB rukavice jistě potěší a jedno zda to bude na začátku zimy, nebo na jejím konci! STOP prokřelým prstům!

Cena: 363 Kč vč. DPH



TTX Audio FM vysílač do auta

Poslouchejte hudbu ze svého PDA, smartphonu nebo MP3 přehrávače v rádiu!

- 7 kanálů
- Dosah přenosu: 5m
- Výhodná nízká cena!

Cena: 240 Kč vč. DPH



ScreenWard Protector pro iPhone 3G

Ochranná fólie ScreenWard společnosti ADPO patří mezi jedny z nejlepších fólií pro PDA, které můžete svému PDA nebo smartphonu dopřát.

Cena: 101 Kč


Ochranná fólie PrivacyWard pro Pocket PC 2.8"

Speciální bezpečnostní a ochranná fólie. Chraňte displej svého PDA a zároveň chraňte jeho obsah. Super cena!

Cena: 58 Kč

Pro všechna Windows Mobile PDA s 2,8" displejem.


Nabíječka do auta pro Treo 750/650

Malá, lehká, skladná, levná a tedy vždy po ruce.

Cena: 153 Kč



Matná ScreenWard fólie pro Treo 680

Ochranná fólie ScreenWard od společnosti ADPO patří mezi jedny z nejlepších fólií pro PDA, které můžete svému PDA dopřát. Nyní za bezkonkuenční cenu!

Cena: 58 Kč



Navštivte
LevnaKoupe.cz - e-shop s výpočetní technikou - počítače,Notebooky, PDA příslušenství (Palm, Pocket PC, iPhone), Software, Hry (STEAM KEYS

CE4YOU

POCKET4YOU

Palmknihy - knihy do vaší dlaně

Queer Research

ADPO


Google Analytics

Nahradni dily pro Apple, HTC, Nokia, Samsung

Fórum

www.pdasoft.cz
Forum o vsem, co se tyka PDA a dalsich mobilnich zarizeni.
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Noťásek Asus Eee atd.
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.pdasoft.cz -> Asus Eee
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Mirek29
-=Master of Site=-
-=Master of Site=-


Registrace: 24.2. 2004
Příspěvky: 2930
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so 26. duben, 2008 14:48    Předmět: Citovat

Doc napsal:
Nenene, wizarda spustit nasdílet, nic nikam neukládat, rozjed ad-hoc spojení (z PC) a nakonec se do té sítě akorát z EEE přihlásit. Nastaví se ti vše (na EEE) přez DHCP.


Smutný tak to mi řekni teda JAK. Původně jsem měl ideu, že vytvořím domácí WiFi síť a autorizuji jen vybrané stroje, co do ní se budou moci připojit (kolem je několik sítí a uživatelů a nerad bych, aby se na mě někdo připojoval). Uvítal bych StepByStep návod pro WinXP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Doc
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 10.3. 2005
Příspěvky: 100
Bydliště: Orlová

PříspěvekZaslal: so 26. duben, 2008 16:27    Předmět: Citovat

No to ti bohužel nepodám protože už dva roky nepoužívám nic jiného na svém stroji než Debian Linux. Faktem je, že zabezpečení jsem nikdy neřešil, ale rozhodně jsem to způsobem, který jsem napsal dříve rozběhal.

btw tohle vypadá dobře http://pctuning.tyden.cz/index.php?option=com_content&task=view&id=5921&Itemid=48&limit=1&limitstart=0
podle nadpisu

http://www.geocities.com/grieg_winter/adhoc/index.html a tohle vypadá i použitelně pro tebe nedáš open ale dáš kodování a možná to bude i fungovat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
IRQ
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 30.6. 2004
Příspěvky: 52
Bydliště: Kobylí

PříspěvekZaslal: po 05. květen, 2008 16:10    Předmět: Citovat

Chci se zeptat na zkušenosti s EEE, které máte. V létě za mnou přijedou známí z USA a tak přemýšlím jestli jim neříct aby mi jedno přivezli. Přemýšlel jsem o té 8GB verzi s 1GB Ram. Ten je za 500USD.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mirek29
-=Master of Site=-
-=Master of Site=-


Registrace: 24.2. 2004
Příspěvky: 2930
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po 05. květen, 2008 17:07    Předmět: Citovat

Tak já osobně jsem nadšen Usmívající

Pravda je, že 512 MB RAM je jen základ, ale už jsem kontaktoval několik dodavatelů a výměna RAM je vcelku velmi jednoduchá záležitost a prý je možné paměť rozšířit až na 2GB, i když podle mne 1GB bude bhatě pro má WinXP stačit.

Horší je to s 4GB SSD, to je opravdu málo. Sice prý existuje jakási ořezaná verze WinXP, ale já po běžné instalaci a instalaci updatů a antiviru a několika drobností (bez Office 2003 !!) mám pouze 0.5 GB volného místa. Zatím to řeším permanentně zasunutou 8GB SDHC kartou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
IRQ
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 30.6. 2004
Příspěvky: 52
Bydliště: Kobylí

PříspěvekZaslal: út 06. květen, 2008 17:00    Předmět: Citovat

Asi bych nejprve zkusil ten Linux, co tam je. Jde mi o to, že bych potřeboval něco mezi notebookem a PDA. Tedy PIM, abych mohl dělat zápisky, nějaká prezentace, apod. Jinak na práci mám doma klasický PC, ale co na cesty? Jezdím autem a mám kufr pořád u sebe. Četl jsem, že ten Linux nabíhá celkem rychle. Zajímalo by mne, jestli se to dá uspat, abych nemusel neustále vypínat a startovat. A kolik asi přitom vydrží baterka?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
dodger
Novacek ve foru
Novacek ve foru


Registrace: 11.8. 2007
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: út 06. květen, 2008 17:10    Předmět: Citovat

Je tam vsetko na co si spomenies, funguju aj windowsacke programy pod wine, resp. emulacia win pod vmware.Linux nabieha (mne konkretne kubuntu) rychlejsie ako xp a ovela rychlejsie ako vista. spinkat vie pravdaze tiez a btw je uz aj 8.9 palcova verzia eee s 20 GiB diskom za 600 dolarov eBay: ASUS Eee PC 900 PC900 EeePc 8.9 " 20GB (PC 700 4GB 7 ")
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
DD
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 8.5. 2004
Příspěvky: 126

PříspěvekZaslal: st 07. květen, 2008 10:05    Předmět: Citovat

No aspon co pisou tady:
http://www.cdr.cz/a/24132
Tak je to 4GB integrovane a 16GB flashka.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mirek29
-=Master of Site=-
-=Master of Site=-


Registrace: 24.2. 2004
Příspěvky: 2930
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st 07. květen, 2008 12:28    Předmět: Citovat

Jen ta cena cca 15K mi přijde na hračku jako dost Smutný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Anonymní






PříspěvekZaslal: st 07. květen, 2008 14:27    Předmět: win ne Citovat

Cpat tam windows je podle meho k nicemu. Nejlepe mu vyhovuje puvodni xandros, boot do pul minuty, uspani/probuzeni je okamzite. Xandros nepouziva swap, windows s 512MB swapuje a i tim zere dost baterku. Jako PIM jsou tam KDE PIM, takze neni co resit. A muzete se spolehnout, ze se za pul roku nezpomali a nerozsype nejaka registracni databaze. Kdyz bude libo, obnovite do tovarniho nastaveni atd atd...
Návrat nahoru
tRover
Novacek ve foru
Novacek ve foru


Registrace: 6.10. 2005
Příspěvky: 20
Bydliště: Kobylí

PříspěvekZaslal: st 07. květen, 2008 16:34    Předmět: čeština na eee Citovat

Osobně by mě zajímalo jak je to s nativní podporou češtiny v původním systému xandros, tedy US verzi? Je tedy možné bezproblémově psát české znaky a zobrazovat je?
_________________
tRover : Owner of Palm Tungsten T (256MB MMC card)...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
IRQ
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 30.6. 2004
Příspěvky: 52
Bydliště: Kobylí

PříspěvekZaslal: st 07. květen, 2008 21:22    Předmět: Citovat

Nechci do toho zbytečne cpát peníze. PC mám doma a jsem u něj téměř denně. Takže mi jde o to, abych na cestách měl možnost něco dělat a pak to doma hodím do PC a je to v pohodě. Takže by mi možná stačil ten se 4GB SSD. Ten je za pouhých 400USD.
Ale také by mě zajímalo jak na češtinu. Když si to dovezu z venku, tak tam samozřejmě není. I když Linux neznám, tak jsem přesvědčen, že to již někdo vyřešil. Jinak to bude muset být Win XP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
moesh
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 10.7. 2005
Příspěvky: 100
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt 08. květen, 2008 0:43    Předmět: Citovat

Ja jsem uplna lama a presto jsem cestinu zvladl, pardon pisu z eee - takže jsem úplná lama a přesto jsem češtinu zvládl. Návodů je opravdu mnoho, stačí se podívat - třeba tady na mujeee.cz.
Jinak znaky jako @ # & jde napsat kombinaci klaves "shift+alt+znak puvodni us klavesnice" (takze @ shift+alt+2 atd.) Pokud se okenko nevejde na obrazovku staci pro posun pouzit kombinaci klaves alt+leve tlacitko mysi/touchpadu. S jinym problemem se asi zacatecnik u Xandrosu nepotka. Pokud chce na eee opravdu jen pracovat a ne se vrtat vevnitr . Mrkající Aktualizace jsou vlastne automaticke settings->add/remove programs. Ale i instalacim dalsich programu jde prijit na chut - nejsou ale nutne - treba i FTP klient lze vyresit jen jako add-ons Firefoxu (konkretne FireFTP).
Par zajimavych clanku o cestine na eee je i na root.cz
Osobne bych i doporucil zprovoznit klasicke KDE(full desktop mode) par jednouchymi prikazy popsanymi pekne treba tady.
Pak uz s cestinou - češtinou Velmi šťastný neni vubec zadny problem. Ale easymode si ja nechavam jako vychozi - rychly nabeh (do pul minuty).
To jsem se rozkecal Koulející očima ale ja jsem do eee zamilovany Na rozpacích Smějící Mam PC 701 4G 512RAM a chodi svizne.
_________________
Tungsten T3 /palmOne Wi-Fi Card /SD Pretec 1GB + Treo 650 /SD Sandisk 1GB
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
IRQ
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 30.6. 2004
Příspěvky: 52
Bydliště: Kobylí

PříspěvekZaslal: čt 08. květen, 2008 17:03    Předmět: Citovat

Díky za rady. Rozhodl jsem se, že do toho jdu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
cubra
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 3.11. 2005
Příspěvky: 94
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá 23. květen, 2008 14:39    Předmět: Citovat

Začínám se dívat po asusu eee, ale chtěl jsem se nejdříve zeptat, zda je nějak problémové připopojení externího dvd. Znamenalo by to výrazné snížení výdrže baterií na cestách. Používáte někdo externí dvd?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
moesh
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 10.7. 2005
Příspěvky: 100
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po 26. květen, 2008 21:44    Předmět: Citovat

Tak pouzivam, nepouzivam. Mam ho prilis kratce a zatim jsem ho moc neuzil. Mam tuhle LG (a v Eee Xandros) a chytla se hned - uplne bez problemu. Hudba hraje, soubory se zobrazují. DVD hraje s titulky i bez titulku. Tohle LG si bere energii rovnou z eee, o to je to horsi, ale vypada to, ze prinejmensim cely film vydrzi.
_________________
Tungsten T3 /palmOne Wi-Fi Card /SD Pretec 1GB + Treo 650 /SD Sandisk 1GB
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.pdasoft.cz -> Asus Eee Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 3 z 4

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group





Všechny obchodní známky a názvy patří jejich příslušným vlastníkům, komentáře patří jejich odesílatelům. Vše ostatní vlastní © 2004 Sale&Consulting Company s.r.o.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.74 sekund

RSS - články RSS - fórum