DomůVáš účetFórumeObchodTémataKontaktiPod/iPhoneOpravy iPhonů
19. dubna 2024  
 
Nabídka
· Domů
· Archív článků
· Countdown
· Developing Group
· Fórum
· Freeware
· Obchod
· Odkazy
· PDASoft klub
· Seznam uživatelů
· Sidebar
· Témata
· Uživatelé PDA
· Váš účet
· Verze pro PDA

Reklama

ADPO ScreenWard Anti-Shock folie pro Apple iPhone 5


Vyhledávání


Pokročilé vyhledávání

Kdo je online
V tuto chvíli je 350 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde

eObchod Info

eBook čtečka eB-700

Zařízení eBook 700 je čtečka elektronických knih s plnou podporou českého jazyka a desítky nejpoužívanějších formátů elektronických knih, hudby a videa za nejnižší cenu na trhu! K dostání je v černé a bílé barvě.

Cena: 1994 Kč vč. DPH



Sluchátka pro Samsung Galaxy S II

Nová sluchátka pro váš skvělý moderní smartphone Samsung Galaxy i9100. Super cena!

Cena: 99 Kč vč. DPH



R4i SDHC White Dual Core pro DS/3DS

Rozšiřující karta pro herní konzole Nintendo DS / DS Lite / 3DS apod., která vám umožní přehrávat počítačové hry stažené z internetu.

Cena: 348 Kč



Nabíjecí Touchstone sada pro Palm Pré

Třídílná Touchstone sada pro smartphone HP / Palm Pré / Pixy obsahující touchstone nabíječku, síťový adaptér s redukcí pro české zásuvky a microUSB kabel pro propojení.

Cena: 782 Kč



Sluchátka Sony Ericsson HPM-70

Handsfree sluchátka pro mobilní telefony Sony Ericsson za super cenu!

Cena: 114 Kč vč. DPH



Vyhřívané USB rukavice

Přemýšlíte nad vhodným dárkem pro chladné období? Vyhřívané USB rukavice jistě potěší a jedno zda to bude na začátku zimy, nebo na jejím konci! STOP prokřelým prstům!

Cena: 363 Kč vč. DPH



TTX Audio FM vysílač do auta

Poslouchejte hudbu ze svého PDA, smartphonu nebo MP3 přehrávače v rádiu!

- 7 kanálů
- Dosah přenosu: 5m
- Výhodná nízká cena!

Cena: 240 Kč vč. DPH



ScreenWard Protector pro iPhone 3G

Ochranná fólie ScreenWard společnosti ADPO patří mezi jedny z nejlepších fólií pro PDA, které můžete svému PDA nebo smartphonu dopřát.

Cena: 101 Kč


Ochranná fólie PrivacyWard pro Pocket PC 2.8"

Speciální bezpečnostní a ochranná fólie. Chraňte displej svého PDA a zároveň chraňte jeho obsah. Super cena!

Cena: 58 Kč

Pro všechna Windows Mobile PDA s 2,8" displejem.


Nabíječka do auta pro Treo 750/650

Malá, lehká, skladná, levná a tedy vždy po ruce.

Cena: 153 Kč



Matná ScreenWard fólie pro Treo 680

Ochranná fólie ScreenWard od společnosti ADPO patří mezi jedny z nejlepších fólií pro PDA, které můžete svému PDA dopřát. Nyní za bezkonkuenční cenu!

Cena: 58 Kč



Navštivte
LevnaKoupe.cz - e-shop s výpočetní technikou - počítače,Notebooky, PDA příslušenství (Palm, Pocket PC, iPhone), Software, Hry (STEAM KEYS

CE4YOU

POCKET4YOU

Palmknihy - knihy do vaší dlaně

Queer Research

ADPO


Google Analytics

Nahradni dily pro Apple, HTC, Nokia, Samsung

Fórum

www.pdasoft.cz
Forum o vsem, co se tyka PDA a dalsich mobilnich zarizeni.
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Palm Nova - posledni zachvev pred smrti ?
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.pdasoft.cz -> Palm
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
vrty
-= Verny clen =-
-= Verny clen =-


Registrace: 21.12. 2004
Příspěvky: 548
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: so 10. leden, 2009 0:30    Předmět: Citovat

Mirek29 napsal:
A měl jsi už v ruce HTC Touch HD?


Mirku nic proti tobě, ale tato věta mě silně připomněla styl Hulán. Mrkající Měl bych si teda ten úžasný Touch HD taky vyzkoušet.

Jinak já jsem taky nadšen z Trea Pre tak doufám, že se těď Palmý Twitter nezastaví a bude naše nadšení dále udržovat.. Mrkající
_________________
Palm III > Zire 72 > Treo 650 > Centro (T-Mobile) + GPS BT Nokia LD-3W
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
Mirek29
-=Master of Site=-
-=Master of Site=-


Registrace: 24.2. 2004
Příspěvky: 2930
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so 10. leden, 2009 8:44    Předmět: Citovat

vrty napsal:
Mirek29 napsal:
A měl jsi už v ruce HTC Touch HD?


Mirku nic proti tobě, ale tato věta mě silně připomněla styl Hulán. Mrkající Měl bych si teda ten úžasný Touch HD taky vyzkoušet.

Jinak já jsem taky nadšen z Trea Pre tak doufám, že se těď Palmý Twitter nezastaví a bude naše nadšení dále udržovat.. Mrkající


Ale fuj... Usmívající

Ne, vážně... HD má mnohem větší displej, skvělý pro multimédia a samotným vzhledem je iPhone dost podobný. Vícedotykové ovládání na iP mne moc nebere, protože jednak ovládám přístroj běžně jednou rukou a jedním prstem a fičury zoomu se dají řešit i jinak, než 2prsty. Výkon stroje je velmi slušný a WM OS považuji mnohem lepší než OS iP, hlavně díky "otevřenosti" a možnosti si nainstalovat co si sám vyberu a snadnosti zálohování obsahu (kro má jailbreaknutý iP, ví o čem mluvím Smutný ) . Obecně nejsem nějakým žhavým příznivcem WM, naopak, na Palm OS nedám dopustit, ale to co Apple implementoval do iP je sice líbivé, ale pro uživatele, který chce s iP pracovat! je to tragédie. Ohledně nového OS od Palmu jsem ještě nepostřehl, jak je to s tou zpětnou kompatibilitou, ale pokud nebude, tak je nový Palm bazmek s novým OS a spíše bych se klonil ke konzervativnější platformě WM, která je za několik let už jakžtakž odladěná a jsou známy její mouchy, u nového Palmu se to bude teprve ladit a odhalovat, ostatně jako vždy u nového stroje a OS.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
wirgil
-= Verny clen =-
-= Verny clen =-


Registrace: 16.3. 2004
Příspěvky: 157
Bydliště: Jihlava

PříspěvekZaslal: so 10. leden, 2009 9:10    Předmět: Citovat

Koukněte, co udělal WebOS s akciemi Palmu: http://finance.google.com/finance?q=palm Šokovaný

Osobně si myslím, že utekli hrobníkovi z lopaty. Ale budou to ještě mít setsakra těžký.
_________________
Emigroval jsem od PalmOS do WM a nelituju toho. Můžou si za to sami.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Vlastimil
Veteran
Veteran


Registrace: 19.5. 2005
Příspěvky: 436
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: so 10. leden, 2009 10:03    Předmět: Citovat

wirgil napsal:
Koukněte, co udělal WebOS s akciemi Palmu: http://finance.google.com/finance?q=palm Šokovaný

Osobně si myslím, že utekli hrobníkovi z lopaty. Ale budou to ještě mít setsakra těžký.


No, hotovost mají na provoz tak na 3 měsíce, uvidíme jak se jim podaří zafinancovat výrobu nového modelu, v červnu uvidíme. Pro mne je ale absence stylusu neodpustitelná, na hraní možná není potřeba, ale třeba kreslit prstem opravdu nejde.
_________________
Palm TX
http://www.malovanekravaty.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Daemon
Veteran
Veteran


Registrace: 19.8. 2004
Příspěvky: 426

PříspěvekZaslal: so 10. leden, 2009 10:14    Předmět: Citovat

To Vlastimil:

Přesně tak! Já už zhruba 6 let veškerá data shromažďuji v PDA s PalmOS. Přes několik Sony Clié a Palmů jsem už zhruba 4 roky u Trea 650 a nedám na něj dopustit. Vše rychlé, jednoduché a funkční. Když se něco pokazí, použiji Resco Backup a během minuty mám veškerá svá data obnovená. Chci nový přístroj s lepším foťákem (to je pro mě poslední dobou kvůli práci celkem důležité), kvalitní internetový prohlížeč a hlavně jednoduché ovládání. Takových přístrojů je spousta, ale jezdásadnější je pro mě přenos dat - kontakty, poznámky, kalendář, úkoly - a hlavně vše by mělo být seředitelné do kategorií. A tady je kámen úrazu... Používal jsem SE P910i, Nokii E50 a teď mám SE P1i a Nokii E71, ale to je opravdu "nouzovka". Stejně u sebe neustále musím nosit Treo ve kterém je "vše důležité"... Mrkající
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Daemon
Veteran
Veteran


Registrace: 19.8. 2004
Příspěvky: 426

PříspěvekZaslal: so 10. leden, 2009 10:16    Předmět: Citovat

wirgil napsal:
Koukněte, co udělal WebOS s akciemi Palmu: http://finance.google.com/finance?q=palm Šokovaný

Osobně si myslím, že utekli hrobníkovi z lopaty. Ale budou to ještě mít setsakra těžký.


Jo, tak na to ti řeknu jedno. Chtěl jsem ty akcie koupit ve čtvrtek odpoledne za 3.30 USD, protože jsem čekal že půjdou o něco nahoru. Ale že to bude takhle tancovat jsem opravdu nečekal. Velmi šťastný Nakonec jsem je koupil včera, když opět letěly nahoru a kupoval jsem za 6.51 USD. Od té doby klesají a přišel jsem o 30.000 Kč. Jen doufám, že v pondělí přijdou investoři a cenu zase o něco vytáhnou nahoru a rychle se těch akcií zbavím... Velmi šťastný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Tomino
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 8.6. 2005
Příspěvky: 147

PříspěvekZaslal: po 12. leden, 2009 13:40    Předmět: Tak Palm zase kecal Citovat

Jak na to koukám po webu tak Palm s tím novým webOS jen potvrdil to co si všichni mysleli když každý rok sliboval úžasný nový OS - že dost kecá.
Jak se ukazuje tak nás přímo obelhávali, vždy u slibů o novém OS tvrtdili že bude kompatibilní se stávajícími programy (nebo obsahovat aspoň emulátor). A ejhle ukazuje se že lhali a kompatibilita nikde a emulátor ... možná třetí strany ...
Tím u mne chlapci skončili, Treo a Centro co jsou doma budou holt poslední kousky od Palmu.
_________________
Rex6000 -> Treo270 -> Treo650 <-> Centro
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mirek29
-=Master of Site=-
-=Master of Site=-


Registrace: 24.2. 2004
Příspěvky: 2930
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po 12. leden, 2009 14:04    Předmět: Re: Tak Palm zase kecal Citovat

Já bych tak kritický nebyl. Podle mne přijdou s něčím jako je StyleTap a Palm OS aplikace poběží i na tom jejich WebOS.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
vrty
-= Verny clen =-
-= Verny clen =-


Registrace: 21.12. 2004
Příspěvky: 548
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: po 12. leden, 2009 15:24    Předmět: Citovat

Já si spíš myslím, že se rychle vývojáři přizpůsobí.. A každý si v novém systému najde to co potřebuje a chybějící věci se rychle dopíší.. Takže o nic nepříjdeme.


Z mé nejpoužívanější a nejdůležitější aplikace na Centru, bez kterých bych si nemohl představit fungování zatím patří:

* Afrodita - to mám kvůli přítelce ona to v mobilu nemá.. Mrkající
* BDicty - česko-anglický off-line slovník, on-line slovník bych nechtěl
* Currency - převodník měn, ten tam snad taky ňáký bude
* MHD2 - to by se mi na novým systému líbilo moc tak snad Jirimu Osadovi tento nový mobil taky bude líbit
* Documents - nekdy se hodí zapsat něco do Exel tabulky (když to bude ale integrovano do Google Doc tak mi to vadit nebude)
* TomTom Navigace - snad si to chlapci nenechají ujít
* SmartMaps v1.8 - tady bude asi problém, dle mého je tato mapa dokonalá, škoda že je už poměrně stará.. Smutný
* SplashID - moje nejduležitější aplikace, vzhledem k tomu že SplashData je představeným partnerem tak nemám strach, že by na novém webOS nebyla
* cotoGPS - nebo něco jiného na Geocaching to tam určitě taky bude

...a to je vše..

Myslím, že za vše ostatní jsme už viděli náhradu:

Contacts - bude lepší a o přesun stávajících kontaktů do nového systému strach nemám
OperaMini - WebKit bude 100% náhradou
RescoView, RescoExplorer, PalmaryClock, Memos, Tasks - to snad bude v základní výbavě

Takže nevidím důvod proč se teď stresovat? Nehledě na to, že za rok už to zase bude vypadat všechno jinak..
_________________
Palm III > Zire 72 > Treo 650 > Centro (T-Mobile) + GPS BT Nokia LD-3W
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
TOMT
Expert
Expert


Registrace: 16.11. 2004
Příspěvky: 232
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: po 12. leden, 2009 18:46    Předmět: Citovat

Taky se na nový OS těším a doufám, že všechny stesky, které se tu zatím objevily vezmou za své a buď bude vše v základní výbavě nebo to někdo třetí dotvoří. Konec konců si tady v tom našem ministátečku už nějakou tu řádku let (téměř) vždycky musíme nějak umět pomoci sami.
Tahle diskuze je fajn, ale trochu je to jako kupování parcel na Měsíci, protože nám zatím jen jednou někde na veřejnosti ukázali "něco" a k tomu dodali, že ... od pololetí ke koupi u dalekého bratra a pak se uvidí.
Takže máme spoustu času, jak už tu bylo víckrát řečeno. A kdo ví co se za tu dobu objeví. Namátkou to může být třeba:
- další zařízení s webOS (třeba s VGA rozlišením Usmívající
- něco úžasného od ANDROIDu, včetně slibovaného emulátoru PALMOS

Prostě to vidím tak, že možná na vánoce... Usmívající
_________________
Postupně: P IIIe, TRG pro, T / W nyní TREO 650+GPS BT Navibe GB 735+ díky HAWKově ROM i SDHC 16GB A-data
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
xlendi
Expert
Expert


Registrace: 25.5. 2004
Příspěvky: 333

PříspěvekZaslal: po 12. leden, 2009 21:42    Předmět: Tak má nebo nebá Pre slot na microSD(HC) kartu? Citovat

Tady uvádějí ve specifikacích na pravé straně, že Palm Pre microSDHC má:

http://palmare.idnes.cz/zabijak-vsech-soucasnych-smartphonu-prichazi-revolucni-webos-od-palmu-135-/chytre-telefony.asp?c=A090110_200425_chytre-telefony_ram
_________________
Velo1 > Velo500 > Palm m130 > Palm m515 > Palm T3 > Tréo 650 (4 GB karta) > Nokia E71 (4 a 2 GB SD karta) & Nokia N810 (8 GB SDHC) a místo notebooku UMPC Asus R2H = takové větší PDA Usmívající
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Moren
V.I.P.
V.I.P.


Registrace: 3.2. 2004
Příspěvky: 2233
Bydliště: Pardubice

PříspěvekZaslal: út 13. leden, 2009 0:26    Předmět: Citovat

Myslím že ze starých aplikací z PalmOS mi nebude chybět nic.

Na iPhonu mi chybí
ToDoPlus (iphone nemůže mít upomínkovač, jelikož nemá pořádně procesy na pozadí)
Agendus - ale bez toho bych asi i přežil
RecorderX - ten mi moc chybí, ale to je vše problém těch procesů na pozadí


Nic víc už na Palmu nepoužívám. iPhone mi vše vynahradil. Takže, když je dle dostupných videí a informací WebOS víceméně iPhone s rozšířením o multitasking, plnohodnotné bluetooth, případně SD slot, je to splnění mých snů. Usmívající

A nechápu co všichni máte s tím VGA displejem. To vám 320x480 nestačí? Pro kapesní zařížení je dle mého displej iPhonu více než dostatečný. Tedy i displej Palm Pre.

A že Palm občas něco slíbí a nedodrží to je v téhle oblasti normální. Oni bojují zápas o přežití. Tedy když jako CEO něco slíbíš a bojuješ za to, přijdou akcionáři a chtějí něco jiného, jsi povinován dodržet zájem akcionářů a zachránit společnost. Pokud by pořád vycházeli z PalmOS starého systému, společnost by nemusela přežít.

Jen tak pro představu. Zkuste si vedle sebe postavit trochu vylepšený Palm Cobalt a WebOS. Co si myslíte má větší šanci na úspěch?
_________________
Palm V, Vx, m505, m515, Tungsten T, T2, T3, Ipaq 1910, Treo 600, Zodiac 2, Clie NX73V, Treo 650, Treo 680, Palm Centro, chvíli Palm Pre a HTC Magic, iPhony od samého začátku od 4GB verze a nyní

iPhone 5 64GB


Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Tomino
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 8.6. 2005
Příspěvky: 147

PříspěvekZaslal: út 13. leden, 2009 16:06    Předmět: Citovat

Moren napsal:
Jen tak pro představu. Zkuste si vedle sebe postavit trochu vylepšený Palm Cobalt a WebOS. Co si myslíte má větší šanci na úspěch?

U mne by to byl Cobalt (pokud by uměl WiFi).
Multidotyková a grafická hejbláka jsou tak pro děti a nudící se frikulíny Mrkající
mne palm slouží k usnadňení práce, ale ne tak že ji uměle vytvoří všelijakými úžasnými vychytávkami, které jsou v postatě k ničemu a jen mají elegantně vyplnit volý čas.

A to že CEO lže aby zachránil firmu vidím spíše z jiného pohledu a to že celou dobu se snaží oblbovat skalní příznivce aby si zabezpečil budoucí odbyt a oni mu nepřešli ke konkurenci (odkud se nemusí vrátit).
No a pak vyrukuje s něčím novým webOS o čem si myslí že je taková bomba že může všechny ty oblbované hodit přez palubu neb se to i tak dobře prodá ... cílová skupina bude jiná ...
_________________
Rex6000 -> Treo270 -> Treo650 <-> Centro
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Vlastimil
Veteran
Veteran


Registrace: 19.5. 2005
Příspěvky: 436
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út 13. leden, 2009 20:12    Předmět: Citovat

V 1. řadě ztratí Palm především podnikové zákazníky - ti nikdy nepřistoupí na dnešní hru operátorů že vše se synchronizuje s nějakým Google a jejich citlivá data jsou uložena na nějakém serveru někde. Nepotřebují přehrávač MP3, video, a já nevím co všechno IN, tím se chlubí max. nějaký manager v Evropě, který ani neví co má a je Palmu ukradenej. Firmy potřebují opravdu bezpečnou platformu pro PIM v jejich každodenním životě. A to se jim dnes po odcházejícím Treo650 snaží nabídnout částečně BlackBery. Pokud nebude synchronizace Palmu s PC a rozumné zálohování/obnova dat a naopak možnost omezit všelijaké Oon-line možnosti, které jen zhusta vedou k úniku dat, tak nemá nový WebPro u těchto uživatelů šanci. A těch frikulínů, co jim banka půjčí na nákup jejich iPhone či jiného moderního IN přístroje na hraní, bude spíš méně než dříve.
A hlavně - firmy nezajímá nějaká fata morgána, která tu bude možná za 1/2 roku, vzpomínáte si, ajký to byl humbuk když Palm uváděl Foleo ?
Celá tato šaškárna je pouze snaha přesvědčit akcionáře, aby přidali nějakou hotovost, jinak nový Palm nikdy neuvidíme.
_________________
Palm TX
http://www.malovanekravaty.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
vrty
-= Verny clen =-
-= Verny clen =-


Registrace: 21.12. 2004
Příspěvky: 548
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: st 14. leden, 2009 10:38    Předmět: Citovat

Re: Vlastimil

Já si myslím, že hlavní otázkou je, kdo jsou zákazníci Palm a kdo mu dělá a udělá největší tržby?
Já například pracuj v jedné Start-Up firmě a za šéfa máme jednoho velice úspěšného manažera. A co si myslíš, že používáme? On používá iPhone a celá firma má emaily na GMailu. Takže vůbec nemám obavy z toho, že by se Palm se svým webOS neuchytil ve firmách. Ale jak říkám, záleží na politice firmy. Myslím si, že takových firem jak jsme my, je na světě spousty a je to určitý trend.
_________________
Palm III > Zire 72 > Treo 650 > Centro (T-Mobile) + GPS BT Nokia LD-3W
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.pdasoft.cz -> Palm Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group





Všechny obchodní známky a názvy patří jejich příslušným vlastníkům, komentáře patří jejich odesílatelům. Vše ostatní vlastní © 2004 Sale&Consulting Company s.r.o.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 1.07 sekund

RSS - články RSS - fórum