DomůVáš účetFórumeObchodTémataKontaktiPod/iPhoneOpravy iPhonů
26. dubna 2024  
 
Nabídka
· Domů
· Archív článků
· Countdown
· Developing Group
· Fórum
· Freeware
· Obchod
· Odkazy
· PDASoft klub
· Seznam uživatelů
· Sidebar
· Témata
· Uživatelé PDA
· Váš účet
· Verze pro PDA

Reklama

ADPO ScreenWard Anti-Shock folie pro Apple iPhone 5


Vyhledávání


Pokročilé vyhledávání

Kdo je online
V tuto chvíli je 262 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde

eObchod Info

eBook čtečka eB-700

Zařízení eBook 700 je čtečka elektronických knih s plnou podporou českého jazyka a desítky nejpoužívanějších formátů elektronických knih, hudby a videa za nejnižší cenu na trhu! K dostání je v černé a bílé barvě.

Cena: 1994 Kč vč. DPH



Sluchátka pro Samsung Galaxy S II

Nová sluchátka pro váš skvělý moderní smartphone Samsung Galaxy i9100. Super cena!

Cena: 99 Kč vč. DPH



R4i SDHC White Dual Core pro DS/3DS

Rozšiřující karta pro herní konzole Nintendo DS / DS Lite / 3DS apod., která vám umožní přehrávat počítačové hry stažené z internetu.

Cena: 348 Kč



Nabíjecí Touchstone sada pro Palm Pré

Třídílná Touchstone sada pro smartphone HP / Palm Pré / Pixy obsahující touchstone nabíječku, síťový adaptér s redukcí pro české zásuvky a microUSB kabel pro propojení.

Cena: 782 Kč



Sluchátka Sony Ericsson HPM-70

Handsfree sluchátka pro mobilní telefony Sony Ericsson za super cenu!

Cena: 114 Kč vč. DPH



Vyhřívané USB rukavice

Přemýšlíte nad vhodným dárkem pro chladné období? Vyhřívané USB rukavice jistě potěší a jedno zda to bude na začátku zimy, nebo na jejím konci! STOP prokřelým prstům!

Cena: 363 Kč vč. DPH



TTX Audio FM vysílač do auta

Poslouchejte hudbu ze svého PDA, smartphonu nebo MP3 přehrávače v rádiu!

- 7 kanálů
- Dosah přenosu: 5m
- Výhodná nízká cena!

Cena: 240 Kč vč. DPH



ScreenWard Protector pro iPhone 3G

Ochranná fólie ScreenWard společnosti ADPO patří mezi jedny z nejlepších fólií pro PDA, které můžete svému PDA nebo smartphonu dopřát.

Cena: 101 Kč


Ochranná fólie PrivacyWard pro Pocket PC 2.8"

Speciální bezpečnostní a ochranná fólie. Chraňte displej svého PDA a zároveň chraňte jeho obsah. Super cena!

Cena: 58 Kč

Pro všechna Windows Mobile PDA s 2,8" displejem.


Nabíječka do auta pro Treo 750/650

Malá, lehká, skladná, levná a tedy vždy po ruce.

Cena: 153 Kč



Matná ScreenWard fólie pro Treo 680

Ochranná fólie ScreenWard od společnosti ADPO patří mezi jedny z nejlepších fólií pro PDA, které můžete svému PDA dopřát. Nyní za bezkonkuenční cenu!

Cena: 58 Kč



Navštivte
LevnaKoupe.cz - e-shop s výpočetní technikou - počítače,Notebooky, PDA příslušenství (Palm, Pocket PC, iPhone), Software, Hry (STEAM KEYS

CE4YOU

POCKET4YOU

Palmknihy - knihy do vaší dlaně

Queer Research

ADPO


Google Analytics

Nahradni dily pro Apple, HTC, Nokia, Samsung

Fórum

www.pdasoft.cz
Forum o vsem, co se tyka PDA a dalsich mobilnich zarizeni.
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Pískající display na TT3
Přejít na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.pdasoft.cz -> Problémy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Hunting
Novacek ve foru
Novacek ve foru


Registrace: 16.10. 2004
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: so 27. listopad, 2004 15:30    Předmět: Pískající display na TT3 Citovat

Otázka zní, je pískající display na TT3 reklamovatelný. Ze článků tady jsem zjistil že je to bežná věc. Ale jelikož ho mám měsíc a už jede opravdu na nepříjemné frekvenci chtěl bych to nějak řešit a né zrovna rozebráním. Máte někdo zkušenost? Díky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
pavel
-= redaktor =-
-= redaktor =-


Registrace: 6.3. 2004
Příspěvky: 220
Bydliště: Praha 5

PříspěvekZaslal: so 27. listopad, 2004 17:52    Předmět: Pískání Citovat

Já si myslím, že nepříjemné pískání JE důvod k reklamaci. Můj Tungsten E byl z tohodle důvodu přijat k reklamaci naprosto bez problému. Jde o to, že když si něco koupíš a ono to vydává nějaké nepříjemné vedlejší efekty, tak to není to, co sis koupit chtěl. V podstatě by se to dalo přirovnat k automobilu, který má všechny očekávané vlastnosti a navíc ještě vytváří po pravé straně auta hustou mlhovou clonu...
_________________
Treo 650 + microSD 4 GB, loox 720 a GPS BT
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Moren
V.I.P.
V.I.P.


Registrace: 3.2. 2004
Příspěvky: 2233
Bydliště: Pardubice

PříspěvekZaslal: ne 28. listopad, 2004 22:13    Předmět: Citovat

Rozhodne prinejhorsim budes mesic bez palmu a oni ti reknou ze reklamace nebyla uznana. Ale vetsinou to asi vymeni. Tady to bude opravovat jen malo lidi. Resit to nebudou.
_________________
Palm V, Vx, m505, m515, Tungsten T, T2, T3, Ipaq 1910, Treo 600, Zodiac 2, Clie NX73V, Treo 650, Treo 680, Palm Centro, chvíli Palm Pre a HTC Magic, iPhony od samého začátku od 4GB verze a nyní

iPhone 5 64GB


Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
minio
Novacek ve foru
Novacek ve foru


Registrace: 26.9. 2004
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: ne 28. listopad, 2004 22:44    Předmět: Citovat

No v nejhorsim by melo pomoct pretaktovat ho na jinou frekvenci, protoze snad piska jenom pri tech 400Mhz. Udajne staci zmena o +-1MHz
_________________
Tungsten T3 - moje prvni PDA Usmívající
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
pavel
-= redaktor =-
-= redaktor =-


Registrace: 6.3. 2004
Příspěvky: 220
Bydliště: Praha 5

PříspěvekZaslal: út 30. listopad, 2004 11:30    Předmět: Blbost Citovat

Minio, to ci pises je naprosta blbost. S taktem procesoru to nema proboha nic spolecneho. Na vine je displej! Piska uplne stejne T3, podtaktovane TC (a to jsme ho podtaktovali na 100 MHz), Tungsten TE (126 MHz) i Zire 71 (144 MHz). Vubec nepiskaji Tungsten T a W, a to kvuli jine technologii displeje. Trochu jiny displej ma i Zire 72 a T5, ale T5 jsem nemel tu cest otestovat nebo jen shlednout vic kousku, podobne i Zire 72 jsem mel v ruce jen 1. Ale ten nepiskal, takze lze doufat, ze palmOne tento nesvar napravil...
_________________
Treo 650 + microSD 4 GB, loox 720 a GPS BT
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Hunting
Novacek ve foru
Novacek ve foru


Registrace: 16.10. 2004
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: út 30. listopad, 2004 12:19    Předmět: Citovat

A nevíte kde jsou výrobní závody Tungstenu T3, nebo obecně?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Moren
V.I.P.
V.I.P.


Registrace: 3.2. 2004
Příspěvky: 2233
Bydliště: Pardubice

PříspěvekZaslal: st 01. prosinec, 2004 1:20    Předmět: Citovat

Myslim ze jsem mel na T3 Hungary.
_________________
Palm V, Vx, m505, m515, Tungsten T, T2, T3, Ipaq 1910, Treo 600, Zodiac 2, Clie NX73V, Treo 650, Treo 680, Palm Centro, chvíli Palm Pre a HTC Magic, iPhony od samého začátku od 4GB verze a nyní

iPhone 5 64GB


Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
HudsonStan
Expert
Expert


Registrace: 12.5. 2004
Příspěvky: 307
Bydliště: Liberec

PříspěvekZaslal: st 01. prosinec, 2004 7:36    Předmět: Citovat

Nevim jak Moren, ale ja mam na T3 ze zadu napsano Made in China. Smutný
_________________
HTC Kaiser
Nokia E51

dříve IBM Workpad c3, TT3, Dell X51V
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
fousek
Uzivatel
Uzivatel


Registrace: 14.7. 2004
Příspěvky: 36
Bydliště: Ohrazenice 102, 262 23 Jince

PříspěvekZaslal: st 01. prosinec, 2004 8:23    Předmět: Citovat

No na TT sem mel napsano assembled in china a na TT3 made in china Velmi šťastný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Moren
V.I.P.
V.I.P.


Registrace: 3.2. 2004
Příspěvky: 2233
Bydliště: Pardubice

PříspěvekZaslal: st 01. prosinec, 2004 22:24    Předmět: Citovat

Ale na Treu mam napsano Mexiko. Usmívající
_________________
Palm V, Vx, m505, m515, Tungsten T, T2, T3, Ipaq 1910, Treo 600, Zodiac 2, Clie NX73V, Treo 650, Treo 680, Palm Centro, chvíli Palm Pre a HTC Magic, iPhony od samého začátku od 4GB verze a nyní

iPhone 5 64GB


Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
VDC
Expert
Expert


Registrace: 22.9. 2004
Příspěvky: 219
Bydliště: Nadryby(PS)

PříspěvekZaslal: čt 02. prosinec, 2004 16:27    Předmět: Citovat

Už se moc těšim až na těch strojích bude psáno made in Zimbabwe Rázný
To bude teprve ta správná sranda až to budou šroubovat Hotentoti v Africe Smějící
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Furis
Uzivatel
Uzivatel


Registrace: 7.11. 2004
Příspěvky: 43
Bydliště: Temelín

PříspěvekZaslal: čt 02. prosinec, 2004 20:08    Předmět: Citovat

Na jednom TT jsem mel Mexiko, na druhem China, na TT3 mam zase Chinu. Videl jsem u kamose Made in Hungary.
_________________
Tungsten T3 + universal wireless keyboard
Leather case Hand made prototype
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mektys
-= Verny clen =-
-= Verny clen =-


Registrace: 8.7. 2004
Příspěvky: 104

PříspěvekZaslal: čt 16. prosinec, 2004 12:16    Předmět: Tak ani me se to nevyhlo!!!! Citovat

Myslel jsem, ze piskani T3 je spise vyjimecna zalezitost, ale ted uz to piska, ze me to skutecne celkem se.....! Volal jsem prodejci, reklamace je bez problemu, ale mesic!!! To je nemozne byt mesic bez PDA. Ze jsem to netusil driv.... Popletený
_________________
Tungsten T3 SD128, nyni Treo 600 SD512..opouštim PALM:-(
Acer n50 Premium SD 512, CF128
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
sotik
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 23.10. 2004
Příspěvky: 163
Bydliště: Praha/UH

PříspěvekZaslal: čt 16. prosinec, 2004 15:42    Předmět: Citovat

Btw co je "presnou" pricinou piskani displeje? Pda ma "klasicke" LCD, ne? U klasickych starsich CRT displaju se to sem tam vyskytuje, ale u LCD jsem o tom prakticky jeste neslysel Popletený

Btw2 za jakou dobu od koupe Vam zacala T3 piskat? Překvapený
_________________
Z72 -> TE -> Z -> TT -> i600 WM6 -> Treo 650 -> iPhone 4

Šotík Usmívající
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mektys
-= Verny clen =-
-= Verny clen =-


Registrace: 8.7. 2004
Příspěvky: 104

PříspěvekZaslal: čt 16. prosinec, 2004 22:19    Předmět: Citovat

sotik napsal:
Btw co je "presnou" pricinou piskani displeje? Pda ma "klasicke" LCD, ne? U klasickych starsich CRT displaju se to sem tam vyskytuje, ale u LCD jsem o tom prakticky jeste neslysel Popletený

Btw2 za jakou dobu od koupe Vam zacala T3 piskat? Překvapený


No, tuto neprijemnost jsem cetl zde tesne po nakupu T3. Myslim, ze by to jinak vyrazne ovlivnilo moje rozhodovani, co vlastne koupit. Piskani bylo nepatrne temer hned po nakupu, ale ted uz je to proste temer rusive. Od nakupu? odhadem tak 3 mesice max! Zuřivý Nejvice me stve cekani pri pripadne reklamaci a stejne si myslim, ze to bude zase jenom na cas.
_________________
Tungsten T3 SD128, nyni Treo 600 SD512..opouštim PALM:-(
Acer n50 Premium SD 512, CF128
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.pdasoft.cz -> Problémy Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group





Všechny obchodní známky a názvy patří jejich příslušným vlastníkům, komentáře patří jejich odesílatelům. Vše ostatní vlastní © 2004 Sale&Consulting Company s.r.o.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.51 sekund

RSS - články RSS - fórum