DomůVáš účetFórumeObchodTémataKontaktiPod/iPhoneOpravy iPhonů
19. dubna 2024  
 
Nabídka
· Domů
· Archív článků
· Countdown
· Developing Group
· Fórum
· Freeware
· Obchod
· Odkazy
· PDASoft klub
· Seznam uživatelů
· Sidebar
· Témata
· Uživatelé PDA
· Váš účet
· Verze pro PDA

Reklama

Prislusenstvi pro PDA


Vyhledávání


Pokročilé vyhledávání

Kdo je online
V tuto chvíli je 382 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde

eObchod Info

eBook čtečka eB-700

Zařízení eBook 700 je čtečka elektronických knih s plnou podporou českého jazyka a desítky nejpoužívanějších formátů elektronických knih, hudby a videa za nejnižší cenu na trhu! K dostání je v černé a bílé barvě.

Cena: 1994 Kč vč. DPH



Sluchátka pro Samsung Galaxy S II

Nová sluchátka pro váš skvělý moderní smartphone Samsung Galaxy i9100. Super cena!

Cena: 99 Kč vč. DPH



R4i SDHC White Dual Core pro DS/3DS

Rozšiřující karta pro herní konzole Nintendo DS / DS Lite / 3DS apod., která vám umožní přehrávat počítačové hry stažené z internetu.

Cena: 348 Kč



Nabíjecí Touchstone sada pro Palm Pré

Třídílná Touchstone sada pro smartphone HP / Palm Pré / Pixy obsahující touchstone nabíječku, síťový adaptér s redukcí pro české zásuvky a microUSB kabel pro propojení.

Cena: 782 Kč



Sluchátka Sony Ericsson HPM-70

Handsfree sluchátka pro mobilní telefony Sony Ericsson za super cenu!

Cena: 114 Kč vč. DPH



Vyhřívané USB rukavice

Přemýšlíte nad vhodným dárkem pro chladné období? Vyhřívané USB rukavice jistě potěší a jedno zda to bude na začátku zimy, nebo na jejím konci! STOP prokřelým prstům!

Cena: 363 Kč vč. DPH



TTX Audio FM vysílač do auta

Poslouchejte hudbu ze svého PDA, smartphonu nebo MP3 přehrávače v rádiu!

- 7 kanálů
- Dosah přenosu: 5m
- Výhodná nízká cena!

Cena: 240 Kč vč. DPH



ScreenWard Protector pro iPhone 3G

Ochranná fólie ScreenWard společnosti ADPO patří mezi jedny z nejlepších fólií pro PDA, které můžete svému PDA nebo smartphonu dopřát.

Cena: 101 Kč


Ochranná fólie PrivacyWard pro Pocket PC 2.8"

Speciální bezpečnostní a ochranná fólie. Chraňte displej svého PDA a zároveň chraňte jeho obsah. Super cena!

Cena: 58 Kč

Pro všechna Windows Mobile PDA s 2,8" displejem.


Nabíječka do auta pro Treo 750/650

Malá, lehká, skladná, levná a tedy vždy po ruce.

Cena: 153 Kč



Matná ScreenWard fólie pro Treo 680

Ochranná fólie ScreenWard od společnosti ADPO patří mezi jedny z nejlepších fólií pro PDA, které můžete svému PDA dopřát. Nyní za bezkonkuenční cenu!

Cena: 58 Kč



Navštivte
LevnaKoupe.cz - e-shop s výpočetní technikou - počítače,Notebooky, PDA příslušenství (Palm, Pocket PC, iPhone), Software, Hry (STEAM KEYS

CE4YOU

POCKET4YOU

Palmknihy - knihy do vaší dlaně

Queer Research

ADPO


Google Analytics

ADPO ScreenWard folie

Fórum

www.pdasoft.cz
Forum o vsem, co se tyka PDA a dalsich mobilnich zarizeni.
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Doom, Doom2, Quake a Hexen konecne pro PalmOS
Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.pdasoft.cz -> Hry (PALM)
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Pedro
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 19.1. 2005
Příspěvky: 76

PříspěvekZaslal: st 09. březen, 2005 17:36    Předmět: Doom, Doom2, Quake a Hexen konecne pro PalmOS Citovat

Psal jsem to uz do jednoho prispevku na foru - objevil jsem dnes port Doomu Quake a Hexenu pro PalmOS 5 autorem je ten stejnej chlapik co udelal LJP
downloady jsou na jeho stránkách, odkaz je tady

http://yoyofr.fr.st/

ten port chce dost heap memory (6,5MB) ale tom se tam doctete vcetne reseni, je to v sekci Projects.
Velmi šťastný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
walhalla
MODERATOR
MODERATOR


Registrace: 19.4. 2004
Příspěvky: 366

PříspěvekZaslal: st 09. březen, 2005 18:17    Předmět: Citovat

V nejblizsi dobe se chystam psat clanek o projektech tohoto francouzskeho chlapika. Uz dnesky bych byval poslal do sveta clanek o techto portech, ale bohuzel hra jde zpustit na vsech moznych palmech, ale na T3 ma obrovske problemy...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
111gopher
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 12.2. 2005
Příspěvky: 119
Bydliště: Orlová

PříspěvekZaslal: st 09. březen, 2005 18:35    Předmět: Citovat

S T3 to nejede??? Já to zkoušel rozjet na Zire72 a taky se nepovedlo... Možná, že dělám něco špatně Plačící nebo velmi smutný Nechce někdo napsat, komu to jede, nějaký zkrácený návod??? Usmívající
_________________
LUK@S
M130 -> Zire 72s + 512 MB PQI 60x + 2x Kingston 512 MB + 1x Pretec 32MB + 64 MB Kingston
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Kasei
Expert
Expert


Registrace: 8.12. 2004
Příspěvky: 259

PříspěvekZaslal: st 09. březen, 2005 19:06    Předmět: Citovat

ZDoomZ na TT3 funguje zatim jen sporadicky - vcera jsem tomu venoval dost casu - po vyreseni nekolika problemu (zasadni vec je pred spustenim otocit obraz jinak to hodi Fatal Error) jsem se zasekl na problemu, ze WAD ktery se snazim spustit je z jine verze (zkousel jsem oficialni demo od ID) - coz je dost casty problem. Pritom TT3 mam nejlepsi predpoklady pro plynuly beh - heap pamet je dost velka... Podle ohlasu se to bez problemu podarilo rozchodit na TT1, Zire 71 a TC. No uvidime co autor bude delat - doufejme ze dalsi verze uz bude bez bugu. ZQuake uz nechodi vubec a Hexen jsem nezkousel. Celkem by me zajimalo jestli se vam nekomu se to podarilo rozchodit
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Pedro
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 19.1. 2005
Příspěvky: 76

PříspěvekZaslal: st 09. březen, 2005 20:02    Předmět: Citovat

Zatim jsem zkousel jen Doom a Jede mi to na Zire72s,
musel jsem nainstalovat nejdriv UDMH a natvrdo nastavit 8MB jako dynamic RAM, pak timidity (zabere~32 MB na karte SD - je to komplet obsah z toho .zip adresare stazeneho z webu jako je ZdoomZ - opravdu komplet jsem ho nainstaloval na SD do PALM\Programs\Timidity).
Postup jak mi to facha
- reset
- spusteni ZDoomZ (pozor nespoustim wad) a opusteni ?predpokladam ze se tim obnovi asociace *.zdk ?
- pres launcher -> UDMH potvrdit nastaveni 8MB (jen pokud je trial verze, jinak to facha samo)
- znovu ZDoomZ (pred prvnim spustenim wadu nutno assign buttons - doporucuji priradit funkci Menu hardware klavesu jinak mi nechtelo fungovat menu v doomu - ja priradil tlacitko pro voice memo)
- spusteni doom1.wad - shareware a jede to skvele vcetne muziky i zvuku,
jo a funguje i save, load a nastvovani v options v doom menu.
Tento postup musim opakovat pred kadym spustenim Dooma - kvuli trial verzi UDMH.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mirek29
-=Master of Site=-
-=Master of Site=-


Registrace: 24.2. 2004
Příspěvky: 2930
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st 09. březen, 2005 20:05    Předmět: Citovat

Nechci spekulovat, ale mám za to, že bude potřeba první verze WADů do DOOMa. Dodnes si pamatuji, že shareware verze měla několik sub-verzí. Myslím, že když pak běhaly po Linuxech první zdrojáky na Dooma, tak to bylo ne na verzo 0.999 ale na ty o chlup starší. Určitě to bude v doprovodné dokumentaci, občas nezaškodí ji přečíst Usmívající
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
walhalla
MODERATOR
MODERATOR


Registrace: 19.4. 2004
Příspěvky: 366

PříspěvekZaslal: st 09. březen, 2005 21:02    Předmět: Citovat

Bohuzel k tomu dokumentace defacto neexistuje. Autor tim neztraci cas. raci jej venuje dalsimu tvoreni softwaru
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Kasei
Expert
Expert


Registrace: 8.12. 2004
Příspěvky: 259

PříspěvekZaslal: st 09. březen, 2005 21:18    Předmět: Citovat

Hm, u TT3 jsou fakt dost podivny chyby - special s tim Landscape. Na ostatnich PDA to facha lip. No mel bych prosbicku - nemate nekdo WAD file z Demoverze Dooma ktera vam chodi - rad bych to vyzkousel - ty moje se ZdoomZ nelibi ani trochu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Moren
V.I.P.
V.I.P.


Registrace: 3.2. 2004
Příspěvky: 2233
Bydliště: Pardubice

PříspěvekZaslal: st 09. březen, 2005 22:27    Předmět: Citovat

U Trea600 na to muzu asi zapomenout. No co se da delat. Jdu si hrat piskvorky. Usmívající
_________________
Palm V, Vx, m505, m515, Tungsten T, T2, T3, Ipaq 1910, Treo 600, Zodiac 2, Clie NX73V, Treo 650, Treo 680, Palm Centro, chvíli Palm Pre a HTC Magic, iPhony od samého začátku od 4GB verze a nyní

iPhone 5 64GB


Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
walhalla
MODERATOR
MODERATOR


Registrace: 19.4. 2004
Příspěvky: 366

PříspěvekZaslal: st 09. březen, 2005 22:51    Předmět: Citovat

Nic si z toho nedelej. ja s T3 taky... jdu hrat hada...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Doc
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 10.3. 2005
Příspěvky: 100
Bydliště: Orlová

PříspěvekZaslal: čt 10. březen, 2005 7:40    Předmět: No nic Citovat

Mě to na TE taky nejede rozchodil to na něm někdo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
fousek
Uzivatel
Uzivatel


Registrace: 14.7. 2004
Příspěvky: 36
Bydliště: Ohrazenice 102, 262 23 Jince

PříspěvekZaslal: čt 10. březen, 2005 9:23    Předmět: Citovat

Chvilku sem zkousel Zquake na TT3 a nepovedlo se mi to rozchodit, ale pak sem si rek ze to nema stejne cenu, protoze u 3d akce mi u palma chyby mys, zlaty bejeweled
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
walhalla
MODERATOR
MODERATOR


Registrace: 19.4. 2004
Příspěvky: 366

PříspěvekZaslal: čt 10. březen, 2005 9:25    Předmět: Citovat

Na TE je potreba Unlimited Memory hack...

Jinak vim, ze na nem funguje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
tomish
Uzivatel
Uzivatel


Registrace: 25.7. 2004
Příspěvky: 36
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: čt 10. březen, 2005 10:20    Předmět: Citovat

walhalla napsal:
Na TE je potreba Unlimited Memory hack...

Jinak vim, ze na nem funguje.


Zkousel jsem ten ZdoomZ, vse delal podle navodu na strankach autoru.Hack jsem vyzkousel a stejne to na tom TE nejede. Vzdycky mi to hodi pri nabihani chybu a jde do resetu. Je nutnost mit nainstalovan ten ovladac pro hudbu?
_________________
Tungsten E
SD 512 Apacer
SD 128 Transcend
Hardcase by Palm
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Pedro
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 19.1. 2005
Příspěvky: 76

PříspěvekZaslal: čt 10. březen, 2005 10:22    Předmět: Citovat

uvedu detailne jak jsem na Zire72 postupoval vcetne chyb ktere mi to hodilo :
- mel jsem 12MB volno v "RAM" Palmu
- nainstaloval jsem ZDoomZ pres klasicky palmacky QuickInstall
- spustil ho, tim se vytvoril adresar na SD karte PALM/programs/ZDoomZ
-pak jsem pomoci PFB (pouzitelne i card readry apod) do adresare ZDoomZ na SD presunul soubor zdoomz.zdk
- opet pomoci PFB jsem presunul Doom1.wad (verze 1.9 ze sharewaru stazeneho asi pred 3 roky jeste z ftp idsoftu) do adresare ZDoomZ na SD.
spustil ZDoomZ dal launch doom1.wad a nahlasilo mi to Out of Memory a byl nutny reset.

tak jsem si stahnul UDMH
- installace UDMH pres Quick Install -> po hotsyncu automaticky reset -> spusteni UDMH -> Config -> Add -> vyber ZDoomZ -> nastaveni show 8192K of dynamic memory ->OK ->Done ->zatrhnuti Enabled

spustil jsem ZDoomZ a provedl jsem prirazeni tlacitek ->controls ->assign a spustil Doom1.wad a hodilo mi inity ...az po loading music a tim to skoncilo zatuhlo a pomohl vzdy az klasicky reset. Bez muziky to proste nefachalo.

- stahnul jsem si tedy timidity -konkretne eawpats12 full palm.zip (ze stejneho webu co ZDoomz], a obsah toho zipu ~30MB - tedy adresar eawpats a soubor timidity.cfg - zkopiroval na SDkartu do PALM/progams/timidity/
adresar timidity jsem samozrejme predtim vytvoril.

znovu jsem provedl reset, spustil ZDoomZ a hned zase opustil ZdoomZ, spustil UDMH zatrhnul Enabled, spustil znovu ZdoomZ vybral doom1.wad a ->Launch - po chvilce se doom spustil vcetne hudby zvuku spustilo se demo a i hra, ale nefungoval mi navrat do menu - nastavil jsem si ho jako tapnuti na displej - a neslo tim padem doom ukoncit a to ani power off tlacitkem, takze znovu reset a cela anabaze ale tentokrat jsem pred spustenim doom1.wad nastavil pro menu hw tlacitko pro voice memo co ma Zire72 na boku a tim bylo vyreseno i ukoncovani doomu pres menu vubec a prace v menu Usmívající

uz jsem vyzkousel i od kamarada vyziskany doom2.wad funguje taky Podlý
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.pdasoft.cz -> Hry (PALM) Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group





Všechny obchodní známky a názvy patří jejich příslušným vlastníkům, komentáře patří jejich odesílatelům. Vše ostatní vlastní © 2004 Sale&Consulting Company s.r.o.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.59 sekund

RSS - články RSS - fórum