DomůVáš účetFórumeObchodTémataKontaktiPod/iPhoneOpravy iPhonů
19. dubna 2024  
 
Nabídka
· Domů
· Archív článků
· Countdown
· Developing Group
· Fórum
· Freeware
· Obchod
· Odkazy
· PDASoft klub
· Seznam uživatelů
· Sidebar
· Témata
· Uživatelé PDA
· Váš účet
· Verze pro PDA

Reklama

Značkové příslušenství za neznačkové ceny!


Vyhledávání


Pokročilé vyhledávání

Kdo je online
V tuto chvíli je 352 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde

eObchod Info

eBook čtečka eB-700

Zařízení eBook 700 je čtečka elektronických knih s plnou podporou českého jazyka a desítky nejpoužívanějších formátů elektronických knih, hudby a videa za nejnižší cenu na trhu! K dostání je v černé a bílé barvě.

Cena: 1994 Kč vč. DPH



Sluchátka pro Samsung Galaxy S II

Nová sluchátka pro váš skvělý moderní smartphone Samsung Galaxy i9100. Super cena!

Cena: 99 Kč vč. DPH



R4i SDHC White Dual Core pro DS/3DS

Rozšiřující karta pro herní konzole Nintendo DS / DS Lite / 3DS apod., která vám umožní přehrávat počítačové hry stažené z internetu.

Cena: 348 Kč



Nabíjecí Touchstone sada pro Palm Pré

Třídílná Touchstone sada pro smartphone HP / Palm Pré / Pixy obsahující touchstone nabíječku, síťový adaptér s redukcí pro české zásuvky a microUSB kabel pro propojení.

Cena: 782 Kč



Sluchátka Sony Ericsson HPM-70

Handsfree sluchátka pro mobilní telefony Sony Ericsson za super cenu!

Cena: 114 Kč vč. DPH



Vyhřívané USB rukavice

Přemýšlíte nad vhodným dárkem pro chladné období? Vyhřívané USB rukavice jistě potěší a jedno zda to bude na začátku zimy, nebo na jejím konci! STOP prokřelým prstům!

Cena: 363 Kč vč. DPH



TTX Audio FM vysílač do auta

Poslouchejte hudbu ze svého PDA, smartphonu nebo MP3 přehrávače v rádiu!

- 7 kanálů
- Dosah přenosu: 5m
- Výhodná nízká cena!

Cena: 240 Kč vč. DPH



ScreenWard Protector pro iPhone 3G

Ochranná fólie ScreenWard společnosti ADPO patří mezi jedny z nejlepších fólií pro PDA, které můžete svému PDA nebo smartphonu dopřát.

Cena: 101 Kč


Ochranná fólie PrivacyWard pro Pocket PC 2.8"

Speciální bezpečnostní a ochranná fólie. Chraňte displej svého PDA a zároveň chraňte jeho obsah. Super cena!

Cena: 58 Kč

Pro všechna Windows Mobile PDA s 2,8" displejem.


Nabíječka do auta pro Treo 750/650

Malá, lehká, skladná, levná a tedy vždy po ruce.

Cena: 153 Kč



Matná ScreenWard fólie pro Treo 680

Ochranná fólie ScreenWard od společnosti ADPO patří mezi jedny z nejlepších fólií pro PDA, které můžete svému PDA dopřát. Nyní za bezkonkuenční cenu!

Cena: 58 Kč



Navštivte
LevnaKoupe.cz - e-shop s výpočetní technikou - počítače,Notebooky, PDA příslušenství (Palm, Pocket PC, iPhone), Software, Hry (STEAM KEYS

CE4YOU

POCKET4YOU

Palmknihy - knihy do vaší dlaně

Queer Research

ADPO


Google Analytics

ADPO ScreenWard folie

Fórum

www.pdasoft.cz
Forum o vsem, co se tyka PDA a dalsich mobilnich zarizeni.
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Doom, Doom2, Quake a Hexen konecne pro PalmOS
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.pdasoft.cz -> Hry (PALM)
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Doc
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 10.3. 2005
Příspěvky: 100
Bydliště: Orlová

PříspěvekZaslal: čt 10. březen, 2005 13:04    Předmět: Citovat

No předpokládám že to asi bude tou muzikou momentálně provádím download a zítra povím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
walhalla
MODERATOR
MODERATOR


Registrace: 19.4. 2004
Příspěvky: 366

PříspěvekZaslal: čt 10. březen, 2005 17:11    Předmět: Citovat

ac lze prirazovat funkce tapnutim na displaj, tak toto jeste neni implementovano. Proste to nefunguje... nikomu... Usmívající
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Doc
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 10.3. 2005
Příspěvky: 100
Bydliště: Orlová

PříspěvekZaslal: pá 11. březen, 2005 7:18    Předmět: Citovat

Takže nahrál jsem ovladače zvuku a slavil jsem úspěch spustilo se mi úvodní menu z dooma, ale po vybrání epizody a obtížnosti se to při loading muzic files seklo, provedl jsem reset a spustil to znovu, tentokrát jsem to nechal v úvodním menu a seklo se to stejně, vždycky šel z repráku náhodný zvuk. Mám podezření že to je špatnou verzí wad file (něco takového píše nad úvodním menu) takže pošlete mi ten wad prosím někdo komu to funguje na můj email dr.j@centrum.cz.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
walhalla
MODERATOR
MODERATOR


Registrace: 19.4. 2004
Příspěvky: 366

PříspěvekZaslal: pá 11. březen, 2005 8:30    Předmět: Citovat

Wad soubory rozhodne nejsou freeware. Stale se na ne vztahuji autorska prava. Stahni si ze stranek idsoftu oficialni shareware werzi doomu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Ronoath
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 16.1. 2005
Příspěvky: 86
Bydliště: Frenštát p. Radh.

PříspěvekZaslal: út 15. březen, 2005 20:06    Předmět: Citovat

Zkoušeli jste to někdo na Zire 31? Velmi šťastný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
111gopher
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 12.2. 2005
Příspěvky: 119
Bydliště: Orlová

PříspěvekZaslal: út 15. březen, 2005 20:31    Předmět: Taky nejede... Citovat

Zkoušel jsem to rozjet na Zire 72s a nejede to... Je asi pravda, že to jede jen na určitých wad souborech... Mám ale spíš problém s UDMH, který je shareware... Rád bych si ho koupil, ale není nikde k sehnání... Vím, že je to blbé, ale nemáte někdo reg. číslo? Popřípadě nevíte, kde bych ho koupil???
_________________
LUK@S
M130 -> Zire 72s + 512 MB PQI 60x + 2x Kingston 512 MB + 1x Pretec 32MB + 64 MB Kingston
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
walhalla
MODERATOR
MODERATOR


Registrace: 19.4. 2004
Příspěvky: 366

PříspěvekZaslal: út 15. březen, 2005 22:09    Předmět: Citovat

clovece, tady warez nezkousej shanet... to jsi fakt spatne. A koupit to muzes prez palmgear.com
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
111gopher
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 12.2. 2005
Příspěvky: 119
Bydliště: Orlová

PříspěvekZaslal: út 15. březen, 2005 22:45    Předmět: Citovat

Na rozpacích To nebylo mysleno jako warez, ale nechce se mi to objednávat ze zahraničí... Nevím jak to funguje- kupoval jsem soft jen u nás např. z PDAsoft... Nechystáte možnost to koupit nějak přes Váš server???
_________________
LUK@S
M130 -> Zire 72s + 512 MB PQI 60x + 2x Kingston 512 MB + 1x Pretec 32MB + 64 MB Kingston
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Moren
V.I.P.
V.I.P.


Registrace: 3.2. 2004
Příspěvky: 2233
Bydliště: Pardubice

PříspěvekZaslal: st 16. březen, 2005 13:49    Předmět: Citovat

V pripade jakychkoliv dotazu na zakoupeni programu v zahranici, vznes dotaz na obchod@pdasoft.cz kde uvedes link na aplikaci. Dostanes odpoved s cenou vcetne DPH.
_________________
Palm V, Vx, m505, m515, Tungsten T, T2, T3, Ipaq 1910, Treo 600, Zodiac 2, Clie NX73V, Treo 650, Treo 680, Palm Centro, chvíli Palm Pre a HTC Magic, iPhony od samého začátku od 4GB verze a nyní

iPhone 5 64GB


Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Pavel71
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 27.5. 2004
Příspěvky: 54

PříspěvekZaslal: ne 20. březen, 2005 11:28    Předmět: Citovat

Tak je nová verze (1.1) ZDoomZ a ZQuake.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Pedro
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 19.1. 2005
Příspěvky: 76

PříspěvekZaslal: po 21. březen, 2005 10:24    Předmět: Zdoomz 1.1 a Quake 1.1 na ZIRE72 bohuzel nefunguji Citovat

Vyzkousel jsem novou verzi ZDoomZ 1.1 a na mem Zire72 nefunguje narozdil od funkcni verze 1.0,
pokus o launch wadu v ZDoomZ 1.1 mi at delam co delam vzdy skonci opravdu nepeknym "chcipnutim" palmu, nejdriv se rozpadne obraz, zbela obrazovka a pak tmavne az skonci cerna a je nutny reset.

Zquake 1.1 mi stejne jako 1.0 nefunguje, nejdriv hlasi nedostatek pameti, pak oznami jen 4,1MB i kdyz je UDMH nastaveno dostatecne a je treba reset.

Podle prispevku na forech na yoyofr stuff maji problem s obema verzemi 1.1 i dalsi varianty palmu (T5, TE, TC apod) a Yoyofr prislibil brzky update jak ZQ ta ZDZ Usmívající
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
walhalla
MODERATOR
MODERATOR


Registrace: 19.4. 2004
Příspěvky: 366

PříspěvekZaslal: po 21. březen, 2005 11:06    Předmět: Citovat

verze 1.1 pro vsechny systemy pro vsechny tri hry je bohuzel nefunkcni. nova verze by se mela objevit co nevidet.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
walhalla
MODERATOR
MODERATOR


Registrace: 19.4. 2004
Příspěvky: 366

PříspěvekZaslal: út 29. březen, 2005 15:46    Předmět: Citovat

Tak uz tu je verze 1.2 a beha to i na T3
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
111gopher
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 12.2. 2005
Příspěvky: 119
Bydliště: Orlová

PříspěvekZaslal: út 29. březen, 2005 20:12    Předmět: Jede i na Zire 72s Citovat

Zkoušel jsem to i na Zire 72s a jede doom i se 3MB pameti i bez UDMH...
_________________
LUK@S
M130 -> Zire 72s + 512 MB PQI 60x + 2x Kingston 512 MB + 1x Pretec 32MB + 64 MB Kingston
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Pedro
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 19.1. 2005
Příspěvky: 76

PříspěvekZaslal: út 29. březen, 2005 22:55    Předmět: Hudba? Citovat

Zkousel jste nekdo se ZDoomZ 1.2 hudbu - pouziti timidity ?
Mne nechce fungovat, pri loadovani to nahlasi couldn´t load "neco".pat a zamrzne a musim provest soft reset, pricemz zminovany "neco".pat je ve spravnem adresari, kontorloval jsem to. Bez timidity to funguje v pohode.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.pdasoft.cz -> Hry (PALM) Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group





Všechny obchodní známky a názvy patří jejich příslušným vlastníkům, komentáře patří jejich odesílatelům. Vše ostatní vlastní © 2004 Sale&Consulting Company s.r.o.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.59 sekund

RSS - články RSS - fórum