DomůVáš účetFórumeObchodTémataKontaktiPod/iPhoneOpravy iPhonů
25. června 2024  
 
Nabídka
· Domů
· Archív článků
· Countdown
· Developing Group
· Fórum
· Freeware
· Obchod
· Odkazy
· PDASoft klub
· Seznam uživatelů
· Sidebar
· Témata
· Uživatelé PDA
· Váš účet
· Verze pro PDA

Reklama

Značkové příslušenství za neznačkové ceny!


Vyhledávání


Pokročilé vyhledávání

Kdo je online
V tuto chvíli je 489 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde

eObchod Info

eBook čtečka eB-700

Zařízení eBook 700 je čtečka elektronických knih s plnou podporou českého jazyka a desítky nejpoužívanějších formátů elektronických knih, hudby a videa za nejnižší cenu na trhu! K dostání je v černé a bílé barvě.

Cena: 1994 Kč vč. DPHSluchátka pro Samsung Galaxy S II

Nová sluchátka pro váš skvělý moderní smartphone Samsung Galaxy i9100. Super cena!

Cena: 99 Kč vč. DPHR4i SDHC White Dual Core pro DS/3DS

Rozšiřující karta pro herní konzole Nintendo DS / DS Lite / 3DS apod., která vám umožní přehrávat počítačové hry stažené z internetu.

Cena: 348 KčNabíjecí Touchstone sada pro Palm Pré

Třídílná Touchstone sada pro smartphone HP / Palm Pré / Pixy obsahující touchstone nabíječku, síťový adaptér s redukcí pro české zásuvky a microUSB kabel pro propojení.

Cena: 782 KčSluchátka Sony Ericsson HPM-70

Handsfree sluchátka pro mobilní telefony Sony Ericsson za super cenu!

Cena: 114 Kč vč. DPHVyhřívané USB rukavice

Přemýšlíte nad vhodným dárkem pro chladné období? Vyhřívané USB rukavice jistě potěší a jedno zda to bude na začátku zimy, nebo na jejím konci! STOP prokřelým prstům!

Cena: 363 Kč vč. DPHTTX Audio FM vysílač do auta

Poslouchejte hudbu ze svého PDA, smartphonu nebo MP3 přehrávače v rádiu!

- 7 kanálů
- Dosah přenosu: 5m
- Výhodná nízká cena!

Cena: 240 Kč vč. DPHScreenWard Protector pro iPhone 3G

Ochranná fólie ScreenWard společnosti ADPO patří mezi jedny z nejlepších fólií pro PDA, které můžete svému PDA nebo smartphonu dopřát.

Cena: 101 Kč


Ochranná fólie PrivacyWard pro Pocket PC 2.8"

Speciální bezpečnostní a ochranná fólie. Chraňte displej svého PDA a zároveň chraňte jeho obsah. Super cena!

Cena: 58 Kč

Pro všechna Windows Mobile PDA s 2,8" displejem.


Nabíječka do auta pro Treo 750/650

Malá, lehká, skladná, levná a tedy vždy po ruce.

Cena: 153 KčMatná ScreenWard fólie pro Treo 680

Ochranná fólie ScreenWard od společnosti ADPO patří mezi jedny z nejlepších fólií pro PDA, které můžete svému PDA dopřát. Nyní za bezkonkuenční cenu!

Cena: 58 KčNavštivte
LevnaKoupe.cz - e-shop s výpočetní technikou - počítače,Notebooky, PDA příslušenství (Palm, Pocket PC, iPhone), Software, Hry (STEAM KEYS

CE4YOU

POCKET4YOU

Palmknihy - knihy do vaší dlaně

Queer Research

ADPO


Google Analytics

Nahradni dily pro Apple, HTC, Nokia, Samsung

Novinky ze světa: Knihy online zdarma od Googlu
02.09.2006 
Obecné články

Google plánuje zdarma nabídnout ke stažení a tisku klasické romány, na něž už se nevztahují autorská práva. Nový vyhledávací nástroj umožní tisknout díla jako je Dantova Božská komedie nebo Ezopovy bajky.Do teď bylo možné knihy online pouze číst. Knižní vyhledávací nástroj Googlu má základ v mnohem rozsáhlejším projektu majícím za cíl zpřístupnit literaturu online ve vyhledávatelném formátu. Google za tímto účelem spolupracuje s významnými univerzitami jako je Oxford, Harward, Stanford, University of Michigan nebo University of California a na projektu se podílí i New York Public Library.

Dobrovolníci pracující na projektu Gutenberg už několik let upravují stará literární díla do textových souborů, které mohou být použity k tisku, čtení, nebo další editaci. Naproti tomu Google chce knihy nabídnout už přímo ve formátu pro tisk, jak se o to v minulosti snažilo už několik méně známých firem. Google Book Search neobsahuje knihy, na které se ještě vztahuje copyright – k těm jsou k dispozici pouze bibliografické údaje a omezené ukázky.

Zpráva o rozšíření této služby v době, kdy Google oznámil plány na rozšíření své nabídky služeb. Minulý týden například zveřejnil úmysl zaměřit se na korporátní softwarový trh. Firmám chce nabízet provozování e-mailu, kalendáře a dalších služeb na jejich vlastních doménách, podobně jako to v současnosti nabízí jednotlivcům. Tyto snahy postaví Google, který se v minulosti soustředil na vyhledávání a reklamu, do pozice přímého konkurenta Microsoftu.

Zdroj: BBC

Petr_Benda
PDASOFT TEAM


 
Přihlásit se
Přezdívka

Heslo

Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Do tohoto pole vložte bezpečnostní kód:

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Budete moct upravit vzhled tohoto webu, nastavit zobrazení komentářů, posílat komentáře, posílat zprávy ostatním uživatelům a řadu dalších.

Související odkazy
· Více o tématu Obecné články
· Další články od autora Petr_Benda


Nejčtenější článek na téma Obecné články:
Knihy online zdarma od Googlu


Hodnocení článku
Průměrné hodnocení: 4
Účastníků: 1

Velmi dobré

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné


Možnosti

 Vytisknout článek Vytisknout článekwade (Hodnocení: 1)
Od: gaolin (dingfeng1978@hotmail.com) - Sobota, 24.07. 2010 - 08:55:32
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
In the NAACP video, Richard Mille RM 003 [www.tudor-watches.org] posted on a conservative website, links and more jewelry [www.chanelearrings.org] Sherrod, an African American, said, Movado Tereno [www.tudor-watches.org] "I was struggling with the Richard Mille RM 008 [www.tudor-watches.org] fact that so many black vintage gucci jewelry [www.chanelearrings.org] people had lost their farmland. Movado Timema [www.tudor-watches.org] And here I was panerai replica watches [www.tudor-watches.org] faced with having to help mont blanc watches [www.tudor-watches.org] a white person save their Přečíst zbytek komentáře...

Re: Knihy online zdarma od Googlu (Hodnocení: 1)
Od: xiaoniao (xiaoniao0000@gmail.com) - Čtvrtek, 29.05. 2014 - 05:30:39
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
months, of course, that depends replica Patek Philippe [www.saleswisswatches.com] on replica Corum [www.saleswisswatches.com] whether she dutifully?? She has passed the preliminary round and the semi-finals. Heat replica Breitling [www.saleswisswatches.com] is the Man, as long as two to three years old, looks correct for. Rematch is better than the fist, all the people divided into five groups of five on the field than the ring, one on one,

Re: Knihy online zdarma od Googlu (Hodnocení: 1)
Od: nonaislam (nonaislam03@gmail.com) - Pondělí, 23.01. 2017 - 20:45:55
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
9F/E' *CHF ,H/) 'D-J') GJ 'DG/A **AHB 'DH3'&D HAJ E,'D 'D./E'* **F'A3 9// :J1 BDJD EF 'D41C'* AJ *B/JE 'D./E'* 'DE.*DA) HDCF *(BI 'DF*'&, GJ 'DAJ5D AJ *A6JD 'D9ED'! %-/'G' 9DI 'D#.1I 41C) 'D3JA 'D0G(I
**1C F*'&, ./E'*G' D**-/+ A'D*,1() #(/' #BHI EF 'DH5A HE' J,9D D41C) 'D3JA 'D0G(J G0' 'D*EJ2 GH E' *9*E/ 9DJG EF E('/I! 5'1E) AJ *B/JE 'D./E'* HGJ:
1@ 'DEGFJ) H'D*.55 DD9E'D H'DAFJJF.
2@ 'D9ED 9DI '3*./'E #-/+ 'D*BFJ'* H'DH3'&D.
3@ '3*./'E #,H/ 'DEF8A'* H'DE(J/'* H.'E'* 'DE9'D,) H'D*1EJE 'D"EF) 5-J' H(J&J'.
4@ 'D*F8JE H'D319) AJ #/'! 'D9ED.
5@ 'D'D*2'E H'D%*B'F H'DF8'E.
6@ 'D#39'1 'D*F'A3J) 'DE.A6).
'A6D 41C) *F8JA ('D7'&A
"'DF8'A) 'DE3*/'E)" GJ E' *G/A %DJG 41C) 'D3JA 'D0G(J AJ CD E' *B/EG EF ./E'* 'D*F8JA EF .D'D 'D*F8JA 'D9EJB 'D0J J6EF 'D*9BJE H'DHB'J) H'3*/'E) #+1 'D*F8JA D#7HD A*1) H0DC EF .D'D 9E'D) E*.55) AJ CD :16 EF #:1'6 'D*F8JA 9DI -/' H '3*9E'D EH'/ *F8JA E(*C1) *-BB 'DA9'DJ) AJ 'D*F8JA H'DE-'A8) 9DI 'D5-).
*F8JA EHCJ* ('D7'&A
*9*E/ 'D41C) AJ *F8JA 'D3,'/ H'DEHCJ* 9DI '3*./'E *BFJ) 'D*F8JA ('D(.'1 H'D*J *3*9ED AJG' "D'* 'D(.'1 'D%J7'DJ) 'DE*7H1) D6E'F 'D*F8JA 'D4'ED 'D9EJB H'D,A'A 'D31J9.
'A6D 41C) *F8JA CF( ('D7'&A
*.*DA 'D71JB) 'DE*(9) AJ *F8JA 'DCF( ('.*D'A #FH'9G EF -J+ 'D.'E) H'D-4H) 'D/'.DJ) HDCF AJ CD 'D#-H'D *3*9ED 'D41C) EF8A'* "EF) D' *3(( 'D611 DDEF3H,'* H*9ED C9'2D DG' 6/ 'DEDH+'* 'D.'1,J).
Přečíst zbytek komentáře...

Všechny obchodní známky a názvy patří jejich příslušným vlastníkům, komentáře patří jejich odesílatelům. Vše ostatní vlastní © 2004 Sale&Consulting Company s.r.o.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.73 sekund

RSS - články RSS - fórum