DomůVáš účetFórumeObchodTémataKontaktiPod/iPhoneOpravy iPhonů
7. února 2023  
 
Nabídka
· Domů
· Archív článků
· Countdown
· Developing Group
· Fórum
· Freeware
· Obchod
· Odkazy
· PDASoft klub
· Seznam uživatelů
· Sidebar
· Témata
· Uživatelé PDA
· Váš účet
· Verze pro PDA

Reklama

Prislusenstvi pro PDA


Vyhledávání


Pokročilé vyhledávání

Kdo je online
V tuto chvíli je 273 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde

eObchod Info

eBook čtečka eB-700

Zařízení eBook 700 je čtečka elektronických knih s plnou podporou českého jazyka a desítky nejpoužívanějších formátů elektronických knih, hudby a videa za nejnižší cenu na trhu! K dostání je v černé a bílé barvě.

Cena: 1994 Kč vč. DPHSluchátka pro Samsung Galaxy S II

Nová sluchátka pro váš skvělý moderní smartphone Samsung Galaxy i9100. Super cena!

Cena: 99 Kč vč. DPHR4i SDHC White Dual Core pro DS/3DS

Rozšiřující karta pro herní konzole Nintendo DS / DS Lite / 3DS apod., která vám umožní přehrávat počítačové hry stažené z internetu.

Cena: 348 KčNabíjecí Touchstone sada pro Palm Pré

Třídílná Touchstone sada pro smartphone HP / Palm Pré / Pixy obsahující touchstone nabíječku, síťový adaptér s redukcí pro české zásuvky a microUSB kabel pro propojení.

Cena: 782 KčSluchátka Sony Ericsson HPM-70

Handsfree sluchátka pro mobilní telefony Sony Ericsson za super cenu!

Cena: 114 Kč vč. DPHVyhřívané USB rukavice

Přemýšlíte nad vhodným dárkem pro chladné období? Vyhřívané USB rukavice jistě potěší a jedno zda to bude na začátku zimy, nebo na jejím konci! STOP prokřelým prstům!

Cena: 363 Kč vč. DPHTTX Audio FM vysílač do auta

Poslouchejte hudbu ze svého PDA, smartphonu nebo MP3 přehrávače v rádiu!

- 7 kanálů
- Dosah přenosu: 5m
- Výhodná nízká cena!

Cena: 240 Kč vč. DPHScreenWard Protector pro iPhone 3G

Ochranná fólie ScreenWard společnosti ADPO patří mezi jedny z nejlepších fólií pro PDA, které můžete svému PDA nebo smartphonu dopřát.

Cena: 101 Kč


Ochranná fólie PrivacyWard pro Pocket PC 2.8"

Speciální bezpečnostní a ochranná fólie. Chraňte displej svého PDA a zároveň chraňte jeho obsah. Super cena!

Cena: 58 Kč

Pro všechna Windows Mobile PDA s 2,8" displejem.


Nabíječka do auta pro Treo 750/650

Malá, lehká, skladná, levná a tedy vždy po ruce.

Cena: 153 KčMatná ScreenWard fólie pro Treo 680

Ochranná fólie ScreenWard od společnosti ADPO patří mezi jedny z nejlepších fólií pro PDA, které můžete svému PDA dopřát. Nyní za bezkonkuenční cenu!

Cena: 58 KčNavštivte
LevnaKoupe.cz - e-shop s výpočetní technikou - počítače,Notebooky, PDA příslušenství (Palm, Pocket PC, iPhone), Software, Hry (STEAM KEYS

CE4YOU

POCKET4YOU

Palmknihy - knihy do vaší dlaně

Queer Research

ADPO


Google Analytics

Placena inzerce - Servis jinak

Recenze PocketPC: Středeční hrátky s Pocket PC 261.
Recenze počítačových her pro Pocket PC
Game Logo

Na dnešní den jsou hlášeny opravdu třeskuté mrazy, takže pokud můžete ani nechoďte ven a věnujte se odpočinku. A když už bude v takové správně lenivé náladě, zkuste si volné chvíle zpříjemnit zajímavou hrou na vašem Windows Mobile přístroji, protože i dnes pro vás máme zajímavé herní tipy.

(Zobrazit celý článek | Hodnocení: 0)

Recenze PocketPC: SBSH PhoneWeaver - Správce profilů pro náročné
Recenze software pro Windows Mobile

Propracovaný sharewarový program SBSH PhoneWeaver více než dobře řeší jeden z hlavních nedostatků Windows Mobile - absenci profilů. Aplikace drží krok s módními trendy v oblasti ovládání, nejsilnější stránkou programu jsou však široké možnosti nastavení jednotlivých profilů a automatizace přepínání mezi nimi, takže uživatel se nemusí takřka o nic starat. Vyplatí se do aplikace investovat 14,95 USD?

(Zobrazit celý článek | Hodnocení: 0)

Recenze PocketPC: Středeční hrátky s Pocket PC 260.
Recenze počítačových her pro Pocket PC
Game Logo

Nemusí vám zrovna spadnout kupa tajícího a namrzlého sněhu na hlavu, nebo si zlámat nohu na sjezdovce či na neupraveném chodníku ve vašem městě, abyste ocenili možnost zábavného strávení volného času ve společnosti vašeho Windows Mobile přístroje a nových počítačových her z naší dnešní nabídky.

(Zobrazit celý článek | Hodnocení: 0)

Recenze PocketPC: Resco Photo Manager 7  Dokonalý správce obrázků
Recenze software pro Windows Mobile

Velice dlouho jsem k práci s obrázky používal program Resco Photo Viewer. A byl jsem s ním velmi spokojen. Proto jsem se těšil na „novou verzi“ tohoto programu, kterou firma Resco pojmenovala analogicky s výborným Resco Contact Manager, Resco Photo Manager.

(Zobrazit celý článek | Hodnocení: 0)

Recenze PocketPC: Středeční hrátky s Pocket PC 259.
Recenze počítačových her pro Pocket PC
Game Logo

Zima už tu je v plné polní a tak v mezičase, kdy vám schne lyžařská kombinéza a vy popíjíte horký čas, jistě si najdete chvilku na relaxaci ve společnosti počítačové hry a vašeho Windows Mobile přístroje. A dnes v našem archívu sáhneme trochu do historie, ale nezapomeneme zároveň na aktuální novinky.

(Zobrazit celý článek | Hodnocení: 0)

Recenze PocketPC: XnView Pocket: Vybíráme prohlížeč obrázků
Recenze software pro Windows Mobile

V posledních letech se rozlišení displejů kapesních počítačů a smartphonů rapidně zvětšilo, takže není divu, že řada uživatelů chce použít své mobilní zařízení také k prohlížení obrázků. Jenže který program vybrat? Na tuto otázku budeme pravidelně hledat odpověď na stránkách PDASoftu. Po recenzi nejnovější verze propracovaného prohlížeče Photo Manager, za kterým stojí známá slovenská vývojářská společnost Resco se dnes podíváme na zoubek dalšímu adeptu - XnView Pocket.

(Zobrazit celý článek | Hodnocení: 0)

Recenze PocketPC: Recenze telefonu Garmin nuvifone G60
Hardware Windows Mobile

Garmin nuvifone G60 je hybrid kombinující GPS navigaci s velkým dotykovým displejem s mobilním telefonem. Nejspíše vás nebude ničím šokovat, spíše se jedná o spolehlivé zařízení s jednoduchým ovládáním.

(Zobrazit celý článek | Hodnocení: 0)

Recenze PocketPC: Recenze chytrého telefonu Acer Liquid A1 - 3. část
Hardware Windows Mobile

Acer Liquid A1 v mnoha ohledech překvapil a je výrazným odklonem od všeho, co se až doposud podařilo Aceru vytvořit. Acer měl ve zvyku vytvářet konkurenceschopné přístroje se zajímavou výbavou, který však jakoby scházel nápad a inspirace. A1 je zcela jiný a ne jen kvůli tomu, že využívá operační systém Android.

(Zobrazit celý článek | Hodnocení: 0)

Recenze PocketPC: Recenze chytrého telefonu Acer Liquid A1 - 2. část
Hardware Windows Mobile

Poslední tři dny Acer Liquid A1 pokračuje v dokazování mnoha svých kvalit, které bych dopředu vůbec neočekával. Dokazuje, že se jedná o spolehlivého pomocníka, který však zároveň dokáže nabídnout několik v současnosti velmi vzácných vlastností.

(Zobrazit celý článek | Hodnocení: 0)

Recenze PocketPC: Resco Photo Manager 7 - Vybíráme prohlížeč obrázků
Recenze software pro Windows Mobile

V posledních letech se rozlišení displejů kapesních počítačů a smartphonů rapidně zvětšilo, takže není divu, že řada uživatelů chce použít své mobilní zařízení také k prohlížení obrázků. Jenže který program vybrat? Na tuto otázku budeme pravidelně hledat odpověď na stránkách PDASoftu. V dnešní recenzi se zaměříme na nejnovější verzi propracovaného prohlížeče Photo Manager, za kterým stojí známá slovenská vývojářská společnost Resco.

(Zobrazit celý článek | Hodnocení: 0)

Recenze PocketPC: Recenze chytrého telefonu Acer Liquid A1 - 1. část
Hardware Windows Mobile

HTC Hero i Motorola DROID sklidily v posledních měsících velkou pozornost a lze je označit za doposud nejlepší zástupce platformy Google Android. Tyto přístroje nyní dostávají nového konkurenta v podobě chytrého telefonu Acer Liquid A1? Získá si také takovou pozornost a zájem médií i uživatelů?

(Zobrazit celý článek | Hodnocení: 0)

Recenze PocketPC: G-Alarm - spolehlivý budík
Recenze software pro Windows Mobile

Musím se přiznat, že mi ranní buzení nedělá problémy. Většinou se probudím i bez budíku. Na druhou stranu bych neusnul, kdybych neměl jistotu, že mi ráno budík zazvoní. Jistota je jistota. Již od svého prvního PDA jsem se jím nechával budit. Systémový budík ve Windows Mobile mi však nepřipadal příliš komfortní. A tak jsem pátral po spolehlivém budíku. Až jsem zakotvil u G-Alarmu.

(Zobrazit celý článek | Hodnocení: 0)

Recenze PocketPC: WikiPock - Wikipedia kdykoli a kdekoli
Recenze software pro Windows Mobile

Zpřístupnění on-line informací na chytrých telefonech je dnes velmi důležitou činností, díky které můžete mít téměř vždy ihned po ruce veškeré dostupné údaje, které můžete potřebovat. Ne vždy je to ale ideální způsob, protože stále ještě existují nepříliš dobře pokrytá místa, kde jsou k dispozici pouze velmi pomalé datové přenosy, narazit můžete také na limity internetového prohlížeče ve svém telefonu.

(Zobrazit celý článek | Hodnocení: 0)

Recenze PocketPC: Samsung Omnia Pro B7330 Pro Scala - Software a závěr
Hardware Windows Mobile

Samsung Omnia Pro B7330 Pro Scala zkoumám již několik dní a ukazuje se, že se jedná o solidní pracovní telefon s dostatkem výkonu pro všechny běžné úkoly a činnosti, které může člověk při každodenním praktickém provozu využít.

(Zobrazit celý článek | Hodnocení: 4)

Recenze PocketPC: Samsung Omnia Pro B7330 Pro Scala - Hardware
Hardware Windows Mobile

Samsung Omnia B7330 je na první pohled velmi zajímavý telefon s operačním systémem Windows Mobile 6.5, displejem bez možnosti dotykového ovládání, 6 GB paměti, podporou Wi-Fi, GPS i rychlých datových přenosů HSDPA a mnoha dalšími užitečnými funkcemi. Jeho místo bude zejména v kapsách manažerů a dalších pracovně vytížených lidí, přesto se ale nezalekne ani multimédií.

(Zobrazit celý článek | Hodnocení: 0)

Recenze PocketPC: Podrobná megarecenze HTC HD2 - dokončení
Hardware Windows Mobile

Dnes pro vás máme nachystaný třetí a poslední díl naší rozsáhlé recenze skvělého HTC HD2. Dozvíte se poslední informace o instalovaných softwarových aplikacích a rozhodně nebude chybět celkové zhodnocení přístroje a jeho vlastností.

(Zobrazit celý článek | Hodnocení: 0)

Recenze PocketPC: Pocket Informant 9 - Nic nového pod sluncem
Recenze software pro Windows Mobile

Na novou verzi Pocket Informantu jsem se moc těšil. Byl jsem zvědavý, s čím novým ještě může přijít, dle mého téměř dokonalý správce osobních informací. Jak název recenze napovídá, byl jsem poněkud zklamán. O tom je tato recenze.

(Zobrazit celý článek | Hodnocení: 5)

Recenze PocketPC: Podrobná megarecenze HTC HD2 - Software
Hardware Windows Mobile

V dnešním pokračováním rozsáhlé a velmi podrobné recenze skvělého HTC HD2 se více dozvíte o jeho softwarové výbavě, HTC Sense a Windows Mobile 6.5.

(Zobrazit celý článek | Hodnocení: 0)

Recenze PocketPC: Podrobná megarecenze HTC HD2 - Hardware
Hardware Windows Mobile

HTC HD2 je v současné době jedním z nejvybavenějších telefonů na trhu. Nabízí špickový procesor, obrovský displej, výborné prostředí a nová uživatelské rozhraní HTC Sense UI. Výbava zaujme i celou řadou dalších užitečných vlastností. Má také chyby? Najde si své zákazníky?

(Zobrazit celý článek | Hodnocení: 0)

Recenze PocketPC: Středeční hrátky s Pocket PC 258.
Recenze počítačových her pro Pocket PC
Game Logo

A je to tady. Do Vánoc už zbývá jen pár týdnů a každý se snaží, aby příjemně překvapil své blízké nějakým dárkem, nebo aby bylo vše napečené apod. A možná, že právě uprostřed tohoto shonu je ta pravá chvíle na to, aby si člověk zalezl někam stranou a užil si trochu zábavy se svým Windows Mobile miláškem.

(Zobrazit celý článek | Hodnocení: 0)

491 článků (25 stránek, 20 článků na stránku)
[ 1 | 2 | 3 ]
Přejít na:


Přihlášení
Přezdívka

Heslo

Bezpečnostní kód:
Bezpečnostní kód
Do tohoto pole vložte bezpečnostní kód:

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Budete moct upravit vzhled tohoto webu, nastavit zobrazení komentářů, posílat komentáře, posílat zprávy ostatním uživatelům a řadu dalších.

Novinky na PDAsoft.cz
Aktuality | Archív aktualit |
.: 11. 10. 2013 - Ochranné fólie pro iPAD2 skladem! více...
.: 11. 10. 2013 - Ochranné fólie pro MacBook Air 13.3" skladem! více...
.: 04. 03. 2012 - Snížení cen baterií pro PDA a smartphony o 10-20%! Sledujte v našem eShopu! více...
Nové soubory | Free Recovery Software | FlushIt!.prc |

Kolik zbývá?

Pro začátečníky ...
Pro zacatecniky...

Anketa
Co vy a Samsung Galaxy S IV ?

Mám iPhone 4 a vystačím si
Mám iPhone 5 a neměnil bych
Mám Samsung Galaxy S III a zatím stačí
Toužím po něm
Nezajímá mne
Chtěl bych, ale nemám na něj
Chtěl bych a pilně šetřímVýsledky
Další ankety

Účastníků 80

Sudoku na každý den

Reklama

Značkové příslušenství za neznačkové ceny!

Všechny obchodní známky a názvy patří jejich příslušným vlastníkům, komentáře patří jejich odesílatelům. Vše ostatní vlastní © 2004 Sale&Consulting Company s.r.o.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.48 sekund

RSS - články RSS - fórum