DomůVáš účetFórumeObchodTémataKontaktiPod/iPhoneOpravy iPhonů
12. prosince 2019  
 
Nabídka
· Domů
· Archív článků
· Countdown
· Developing Group
· Fórum
· Freeware
· Obchod
· Odkazy
· PDASoft klub
· Seznam uživatelů
· Sidebar
· Témata
· Uživatelé PDA
· Váš účet
· Verze pro PDA

Reklama

Prislusenstvi pro PDA


Vyhledávání


Pokročilé vyhledávání

Kdo je online
V tuto chvíli je 76 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde

eObchod Info

eBook čtečka eB-700

Zařízení eBook 700 je čtečka elektronických knih s plnou podporou českého jazyka a desítky nejpoužívanějších formátů elektronických knih, hudby a videa za nejnižší cenu na trhu! K dostání je v černé a bílé barvě.

Cena: 1994 Kč vč. DPHSluchátka pro Samsung Galaxy S II

Nová sluchátka pro váš skvělý moderní smartphone Samsung Galaxy i9100. Super cena!

Cena: 99 Kč vč. DPHR4i SDHC White Dual Core pro DS/3DS

Rozšiřující karta pro herní konzole Nintendo DS / DS Lite / 3DS apod., která vám umožní přehrávat počítačové hry stažené z internetu.

Cena: 348 KčNabíjecí Touchstone sada pro Palm Pré

Třídílná Touchstone sada pro smartphone HP / Palm Pré / Pixy obsahující touchstone nabíječku, síťový adaptér s redukcí pro české zásuvky a microUSB kabel pro propojení.

Cena: 782 KčSluchátka Sony Ericsson HPM-70

Handsfree sluchátka pro mobilní telefony Sony Ericsson za super cenu!

Cena: 114 Kč vč. DPHVyhřívané USB rukavice

Přemýšlíte nad vhodným dárkem pro chladné období? Vyhřívané USB rukavice jistě potěší a jedno zda to bude na začátku zimy, nebo na jejím konci! STOP prokřelým prstům!

Cena: 363 Kč vč. DPHTTX Audio FM vysílač do auta

Poslouchejte hudbu ze svého PDA, smartphonu nebo MP3 přehrávače v rádiu!

- 7 kanálů
- Dosah přenosu: 5m
- Výhodná nízká cena!

Cena: 240 Kč vč. DPHScreenWard Protector pro iPhone 3G

Ochranná fólie ScreenWard společnosti ADPO patří mezi jedny z nejlepších fólií pro PDA, které můžete svému PDA nebo smartphonu dopřát.

Cena: 101 Kč


Ochranná fólie PrivacyWard pro Pocket PC 2.8"

Speciální bezpečnostní a ochranná fólie. Chraňte displej svého PDA a zároveň chraňte jeho obsah. Super cena!

Cena: 58 Kč

Pro všechna Windows Mobile PDA s 2,8" displejem.


Nabíječka do auta pro Treo 750/650

Malá, lehká, skladná, levná a tedy vždy po ruce.

Cena: 153 KčMatná ScreenWard fólie pro Treo 680

Ochranná fólie ScreenWard od společnosti ADPO patří mezi jedny z nejlepších fólií pro PDA, které můžete svému PDA dopřát. Nyní za bezkonkuenční cenu!

Cena: 58 KčNavštivte
LevnaKoupe.cz - e-shop s výpočetní technikou - počítače,Notebooky, PDA příslušenství (Palm, Pocket PC, iPhone), Software, Hry (STEAM KEYS

CE4YOU

POCKET4YOU

Palmknihy - knihy do vaší dlaně

Queer Research

ADPO


Google Analytics

ADPO ScreenWard folie

Recenze pro Android: Zajímavé aplikace pro Google Android 21.
Software Android

Bojíte se rootování telefonu? S jednoduchou aplikací Universal Androot již obavy nejsou na místě. V dnešním díle si dále představíme zajímavý kalendář s funkcí vyhledávání a představíme si také vynikající task switcher, se kterým konečně můžeme naplno využívat multitasking.

(Zobrazit celý článek | Hodnocení: 0)

Recenze pro Android: PhatWare WritePad 1.0  Rychlé psaní nejen na tabletech
Software Android

Kromě softwarové a hardwarové klávesnice doposud neexistoval použitelný způsob, jak na smartphonech s Androidem zadávat text. To se s příchodem komerční aplikace WritePad, která vylepšila systém rozeznávání písma známý např. z Palmů, změnilo. Dokáže však rozpoznávání psaného textu nahradit softwarovou klávesnici?

(Zobrazit celý článek | Hodnocení: 0)

Recenze pro Android: Zajímavé aplikace pro Google Android 20.
Software Android

Nenávratně pryč je doba, kdy byly smartphony čistě pracovní záležitostí. V dnešním díle se tak zaměříme spíše na programy, které více než k užitku poslouží k pobavení a obveselení majitelů. Kromě databáze několika tisíc wallpaperů a vyzváněcích melodií si představíme kvalitní úkolovník a screenshotovací program.

(Zobrazit celý článek | Hodnocení: 0)

Recenze pro Android: Recenze kalendáře Pimlical pro Android
Software Android

Pimlical je nový kalendář pro přístroje s Androidem, který pochází od tvůrců dobře známého programu DateBk pro PalmOS. Jedná se o novou aplikaci, která je zatím dostupná ve fázi betaverze, již nyní však program dává tušit, v čem budou spočívat jeho silné stránky. Jedná se např. o rychlé a přehledné prostředí, několik náhledů na události či intuitivní vkládání nových událostí.

(Zobrazit celý článek | Hodnocení: 0)

Recenze pro Android: Zajímavé aplikace pro Google Android 19.
Software Android

Doba vánočních svátků a silvestrovského veselí je již za námi a řada čtenářů se bude muset opět věnovat pracovním aktivitám. K lepším výsledkům v zaměstnání mohou pomoci i programy z našeho přehledu. Podíváme se na úkolovník Taskos, propracovaný PIM widget Executive Assistant a v neposlední řadě si představíme freewarového správce Wi-Fi sítí.

(Zobrazit celý článek | Hodnocení: 0)

Recenze pro Android: SlideIT Keyboard 2.1 - Pišme rychle a česky
Software Android

Levná, rychlá a praktická. Taková je on-screen klávesnice SlideIT, díky které mohou majitelé smartphonů s Androidem psát celkem svižně, bez překlepů a ve svém mateřském jazyce, což mnoha uživatelům dosud scházelo ke spokojenosti.

(Zobrazit celý článek | Hodnocení: 0)

Recenze pro Android: imo instant messenger  Když je jednoduchost hlavní zbraní
Software Android

Malé a jednoduché programy jsou často opomíjeny, v případu aplikace imo by to však byla škoda. Jedná se o kvalitního IM klienta, který potěší minimálními nároky na hardware smartphonu a také rychlostí.

(Zobrazit celý článek | Hodnocení: 0)

Recenze pro Android: iRobot - Tablet s Androidem pro spořivé (1. díl)
Hardware Android

Je robustní, levný a s novou verzí Google Androidu. Řeč je o internetovém tabletu iRobot, který sice nedosahuje kvalit mnohonásobně dražších přístrojů, ale mnohé zaujme širokými možnostmi přizpůsobení, HDMI výstupem i moderním operačním systémem

(Zobrazit celý článek | Hodnocení: 5)

Recenze pro Android: mundu IM Lite  Jednoduchý ICQ klient pro Android
Software Android

Je levný, jednoduchý a podporuje mnoho IM sítí. O kom je řeč? Přeci o programu mundu IM, který se po několika letech dočkal verze i pro smartphony s operačním systémem Googlu. Zda předčí osvědčenou konkurenci nebo skončí v propadlišti dějin se dozvíte v dnešní recenzi.

(Zobrazit celý článek | Hodnocení: 0)

Recenze pro Android: Zajímavé aplikace pro Google Android 18.
Software Android

Majitelé smartphonů s Androidem si mohou zimní večery zpříjemnit jedním z mnoha zajímavých programů, které si představíme v dnešním díle našeho seriálu. Řeč bude o skenování vizitek, podíváme se také na aplikaci pro synchronizaci dat s počítačem i na čtečku zpravodajských kanálů.

(Zobrazit celý článek | Hodnocení: 0)

Recenze pro Android: První Android má svého nástupce - T-Mobile G2
Recenze hardware

Jistě si vzpomínáte na vůbec první chytrý telefon s Androidem, který se prodával pod názvem T-Mobile G1. Tento bílý přístroj s výsuvnou klávesnicí a typickou bradou, který do dnešních dní používá řada uživatelů, se nyní dočkal svého nástupce. Zda-li se podaří novému T-Mobile G2 stejný kousek jako původní T-Mobile G1 se vám pokusíme prozradit na následujících řádcích.

(Zobrazit celý článek | Hodnocení: 5)

Recenze pro Android: Zajímavé aplikace pro Google Android 16.
Software Android

Zajímá vás, jak během několika měsíců shodit pár kilo? Nebo jakým způsobem upravit zvukové projevy smartphonu s Androidem? Tak nejen na tyto, ale také na mnohé další otázky najdete odpověď v sedmnáctém díle našeho seriálu o užitečných aplikacích.

(Zobrazit celý článek | Hodnocení: 0)

Recenze pro Android: Astrid Tasks  První plnohodnotný úkolovník pro Google Android
Software Android

Je zdarma, podporuje priority, synchronizaci i změnu velikosti písma. O čem je řeč? Přeci o programu Astrid Task, který je v současné době jedním z nejlepších úkolovníků pro smartphony s operačním systémem Googlu.

(Zobrazit celý článek | Hodnocení: 0)

Recenze pro Android: PandaHome  Když domovská obrazovka nestačí
Software Android

Nevyhovuje vám standardní domovská obrazovka, ale nechcete investovat do komerční náhrady? Pak vyzkoušejte freewarový PandaHome, který nabídne takové funkce, jimiž ani nejnovější verze Google Androidu nedisponuje a současně nestojí ani korunu.

(Zobrazit celý článek | Hodnocení: 0)

Recenze pro Android: Zajímavé aplikace pro Google Android 15.
Software Android

Sháníte užitečné programy pro svůj smartphone s Androidem? Tak právě vám je určen dnešní díl našeho seriálu. Poradíme, jak se jednoduše a rychle zbavit duplicitních kontaktů, představíme si také užitečný budík a na své si rovněž přijdou milovníci kalendářových aplikací.

(Zobrazit celý článek | Hodnocení: 0)

Recenze pro Android: Zajímavé aplikace pro Google Android 14.
Software Android

Před několika dny oficiálně začal nový školní rok, takže není divu, že se v dnešním díle zaměříme hlavně na vzdělávací aplikace. Řeč bude o on-line překladače, posvítíme si také na správce textových poznámek, nebude však chybět ani užitečný widget pro domovskou obrazovku. A jak je u Androidu zvykem, všechny představené aplikace jsou freeware.

(Zobrazit celý článek | Hodnocení: 0)

Recenze pro Android: Zajímavé aplikace pro Google Android 13.
Software Android

V dnešním třináctém článku o zajímavých aplikacích pro smartphony s operačním systémem Google Android si představíme oficiálního ICQ klienta, řeč bude také o propracovaném správci úkolů a v závěru se zmíníme o jednoduché utilitě pro deaktivaci datového připojení.

(Zobrazit celý článek | Hodnocení: 0)

Recenze pro Android: Užitečné programy pro studenty: Rozvrh hodin
Software Android

Letní prázdniny jsou už vlastně za námi a tak se pilní studenti již začali připravovat na nadcházející školní rok. A právě pro ně je určen náš dnešní článek, v němž se podíváme na dva zajímavé rozvrhy hodin pro smartphony s operačním systémem Google Android.

(Zobrazit celý článek | Hodnocení: 0)

Recenze pro Android: Motorola Milestone XT720 - multimediální obr s HDMI výstupem
Hardware Android

Motorola Milestone XT720 je nástupcem první generace telefonů Motorola se systémem Google Android. Ty se povedly a uživatelé si je rychle oblíbili. Podaří se úspěch zopakovat i nejnovějšímu přístroji této série?

(Zobrazit celý článek | Hodnocení: 0)

Recenze pro Android: Zajímavé aplikace pro Google Android 12.
Software Android

V dnešním, v pořadí již dvanáctém článku o zajímavých aplikacích pro smartphony s operačním systémem Google Android si představíme šikovný program zobrazující předpověď počasí, jednoduchý widget informující o stavu smartphonu a potěšíme také všechny, jež si neradi pamatují svátky svých blízkých.

(Zobrazit celý článek | Hodnocení: 0)

55 článků (3 stránek, 20 článků na stránku)
[ 1 | 2 | 3 ]
Přejít na:


Přihlášení
Přezdívka

Heslo

Bezpečnostní kód:
Bezpečnostní kód
Do tohoto pole vložte bezpečnostní kód:

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Budete moct upravit vzhled tohoto webu, nastavit zobrazení komentářů, posílat komentáře, posílat zprávy ostatním uživatelům a řadu dalších.

Novinky na PDAsoft.cz
Aktuality | Archív aktualit |
.: 11. 10. 2013 - Ochranné fólie pro iPAD2 skladem! více...
.: 11. 10. 2013 - Ochranné fólie pro MacBook Air 13.3" skladem! více...
.: 04. 03. 2012 - Snížení cen baterií pro PDA a smartphony o 10-20%! Sledujte v našem eShopu! více...
Nové soubory | Free Recovery Software | FlushIt!.prc |

Kolik zbývá?

Pro začátečníky ...
Pro zacatecniky...

Anketa
Co vy a Samsung Galaxy S IV ?

Mám iPhone 4 a vystačím si
Mám iPhone 5 a neměnil bych
Mám Samsung Galaxy S III a zatím stačí
Toužím po něm
Nezajímá mne
Chtěl bych, ale nemám na něj
Chtěl bych a pilně šetřímVýsledky
Další ankety

Účastníků 57

Sudoku na každý den

Reklama

Prislusenstvi pro PDA

Všechny obchodní známky a názvy patří jejich příslušným vlastníkům, komentáře patří jejich odesílatelům. Vše ostatní vlastní © 2004 Sale&Consulting Company s.r.o.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.62 sekund

RSS - články RSS - fórum