PDASoft

TopStory 1.13 - Buďte svým vlastním redaktorem!
Publikováno: Středa, 13.06. 2007 - 00:00:00
Téma: Recenze software pro Palm


S TopStory si můžete vytvořit vlastní dynamický seznam článků, které chce sledovat a budete je mít vždy po ruce. Získávání nejnovějších zpráv a informací je trendem poslední doby – obzvláště pokud jste v časovém presu.TopStory uhodilo hřebík na hlavičku – snadno získá přesně ty informace, které požadujete. Je to perfektní řešení pro uživatele, kteří chtějí mít nové informace vždy po ruce.

Standardní RSS klient

TopStory pracuje s populárními RSS kanály, což je standard používaný zpravodajskými servery, elektronickými magazíny a blogy k distribuci stručných zpráv (často bez obrázků). RSS je tedy ideálním prostředkem k tomu, jak být vždy v obraze.

Synchronizace přes mobilní síť

Žijeme v rychlé, dynamické době, kdy „jako včerejší“ mohou být označeny zprávy staré jen několik hodin. Nejlepší možností, jak být vždy aktuální, je využít bezdrátových schopností svého zařízení. Nepotřebujete přístup ke svému počítači nebo notebooku a přesto máte po stisku jediného tlačítka aktuální zprávy vždy při sobě.

Ta pravá cena: informace jsou zdarma

TopStory je další skvělou aplikací, která našim uživatelům nabízí inovativní řešení, které šetří jejich čas, pomáhá lépe organizovat jejich aktivity a umožní jim „vyždímat“ ještě víc z jejich handheldu.

A my navíc tento software poskytujeme zdarma, pouze za cenu zobrazení malého reklamního panelu, na kterém však můžete získat i vy. Čtěte níže na této stránce.

Snadná konfigurace

TopStory umožňuje velmi snadné nastavení informačních kanálů, které vyžadujete. Již během prvního spuštění máte přístup ke zprávám z populárních serverů jako např. news.com, Engadget, PalmInfocenter a mnoho dalších!

A nastavit vše ostatní je otázkou malé chvíle – můžete přidávat nové kanály či upravovat nebo mazat ty stávající.

Jednoduché používání

TopStory má intuitivní ovládání navíc přizpůsobené pro ovládání jednou rukou.

Poutavá inzerce přímo na míru

Díky reklamní ploše umístěné ve vrchní části okna aplikace jsou podle uživatelských kanálů vybírány přesně ty informace, které by ho mohly zajímat.

Software na bázi reklamy. Co je to a co to pro vás znamená?

Jsem na sebe hrdí, protože nabízíme prvotřídní software za rozumné ceny a v tom také hodláme pokračovat. TopStory je však něco jiného. Dovolte nám to vysvětlit.

Někteří z vás si určitě uvědomují, že se reklama stává čím dál více součástí světa mobilních telefonů stejně jako se to dříve stalo s internetem. A uživatelé jistě rádi získají přístup k softwaru nebo jinému mobilnímu obsahu za nižší cenu, nebo dokonce zdarma, i když je dotován reklamou.

Jak vypadá reklama v TopStory?

Reklamy jsou v TopStory v podobě nenápadného banneru ve vrchní části aplikace. A pokud vás zaujme, po kliknutí na ní se zobrazí přes celý displej.

Na této obrazovce můžou být však další možnosti práce s ní – např. odkaz, který otevře bližší informace ve webovém prohlížeči nebo možnost na inzerát zatelefonovat. Neexistují zde žádná vyskakovací okna, která by vás rušila během práce. Uživatel také v každém případě zůstává v anonymitě a nebude tedy dostávat žádné nevyžádané SMS, protože my vaše telefonní číslo neznáme.

A co sledujeme?

Sledujeme, které inzeráty jsou vám zobrazovány a zda jste na ně klikli a sestavený report pak zasíláme zadavateli reklamy. Toto je totiž základní princip funkčnosti tohoto systému a také nejdůležitější předpoklad pro proplacení reklamy. Jde o stejnou funkčnost jako na internetu. Dále sledujeme typ vašeho zařízení a zemi, ze které se připojujete, abychom vám poskytovali inzerci přímo na míru.

V budoucnu budete mít navíc možnost dobrovolně zaregistrovat vaše podrobnější informace, jako je věk, pohlaví a zájmy, aby mohla být inzerce ještě cílenější.

Doufáme, že se vám bude naše TopStory líbit a také spoléháme na to, že zdarma poskytovaný software na bázi reklamy si získá vaši podporu. A samozřejmě rádi uslyšíme vaše ohlasy.

Zpravodaj TopStory: Co chcete a kde chcete. A je zdarma.


Kategorie Volný čas
Výrobce Iambic Inc.
Licence Freeware
Verze 1.13
Nároky Palm OS 5.0
Cena Zdarma
Download topstory_palmos_en.zip - 535 kB
Hodnocení * * * * *Tento článek si můžete přečíst na webu PDASoft
http://www.pdasoft.cz

Tento článek najdete na adrese:
http://www.pdasoft.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=2748