PDASoft

Luxusní kožené pouzdro iDEA pro Palm Treo
Publikováno: Středa, 27.06. 2007 - 00:00:00
Téma: Články napříč platformami


Protože se občas vyskytnou stesky čtenářů, že by to chtělo recenzi toho či onoho z nabídky našeho eObchodu, rád jsem se jedné takové recenze ujal. Pouzdro jsem dostal na vyzkoušení spolu s Palmem Treo 680. Bohužel jsem neměl možnost do něj vložit i Treo 600/650 – pro které je pouzdro také určeno.Pouzdro bylo zabalené v plastových průhledných proliscích, zřejmě aby byl obsah dobře viditelný již před koupí. Po jednoduchém vybalení jsem do něj vložil Treo a na svém opasku hledal bezpečné místo, kam pouzdro pověsit.

Pouzdro je koženkové – přední a zadní strana je tuhá a tak dobře chrání cenný obsah, boky pouzdra jsou z pružné gumy a Treo je v pouzdře dobře usazené a bez zbytečné vůle velmi dobře drží. Zavírání je na magnetický uzávěr v tuhé chlopni – nijak nebrání při manipulaci, ale bezpečně v zavřeném stavu Treo fixuje.

Původně jsem měl obavy z nošení pouzdra například v metru, ale postupně jsem přišel na to, že Treo je opravdu velmi dobře fixované a každá nežádoucí „manipulace“ (před kterou varují návštěvníky Prahy letáky s nápisem „Pick Pockets“) by nebyla jednoduchá a byla by přes opasek dobře „cítit“ na těle.

Pouzdro sice pevně obepíná Treo, ale nijak výrazně neomezuje zvonění nebo jiné zvuky a vibrační vyzvánění je klipsem na opasek dobře přenášeno a v běžném provozu rozhodně nezanikne.

Vyndavání Trea je usnadněno velkým hranatým otvorem ve spodní části, je naprosto jisté a bezpečné. Nehrozí tedy, že byste své Treo jen s obtížemi lovili z pouzdra.

Připínání na opasek je řešené ocelovým klipsem, který je obšitý kůží – je určeno pro běžné kalhotové opasky do cca 3 cm – ale i na širším opasku drží dobře. Klips drží dobře a nesklouzává a pouzdro navíc dobře fixuje a brání pohybu po opasku.

Hodnocení

Po týdnu zkoušení jsem pouzdro nerad odkládal, rychle jsem si na něj zvykl a pomalu odvykal. Podle mého názoru se jedná o ideální poměr cena/výkon a naprosto se vyrovná pouzdrům několikrát dražším.


Luxusní kožené pouzdro iDEA
Určeno pro: Palm Treo 650/680/700/750
Cena: 450 Kč vč. DPH
Zakoupíte: www.PDA-Prislusenstvi.czTento článek si můžete přečíst na webu PDASoft
http://www.pdasoft.cz

Tento článek najdete na adrese:
http://www.pdasoft.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=2776