PDASoft

Slovo na červenec
Publikováno: Pondělí, 02.07. 2007 - 00:00:00
Téma: Články napříč platformami


Včera nám začaly prázdniny, konečně, řekne si mnohý. Většina z nás vyrazí někam k vodě, nebo na chalupu na dovolenou a PDAško, nebo smartfoun s sebou nesmí rozhodně chybět. A pokud ještě žádný smartfoun nemáte, pak si rozhodně nenechte ujít naši letní prázdninovou soutěž, ve které můžete jeden takový skvělý přístroj získat!Především bych chtěl přivítat nové návštěvníky našeho serveru. Za uplynulý měsíc se nám opět zvedla návštěvnost a tak je nejlépe vidět, že smartphony, PDAška a komunikátory a další mobilní technika si našla cestu mezi širokou veřejnost a není již jen dominantou manažerů a počítačových nadšenců a hračičků. Takže všechny nové návštěvníky vítám a věřím, že se stanou pravidelnými čtenáři našich článků.

I přes prázdniny a letní dovolené se budeme snažit, aby jste denně měli svoji pravidelnou porci informací a recenzí ze světa kolem mobilní techniky. Abychom však získali i nějaké podněty z vaší strany, rozhodli jsme se opět vyhlásit "Autorskou soutěž".

Autorská soutěž

Do soutěže se může přihlásit každý a to dokonce několikrát! Jaké jsou tedu podmínky soutěže?

  • příspěvkem do soutěže může být příhoda s PDAčkem, smartphonem apod., recenze software, nebo hardware (je ale třeba se předem dohodnout na tématu, aby se nám nesešlo několik stejných)

  • příspěvek musí mít alespoň 3000 znaků (cca 1x A4 stránka ve Wordu při použití Ariel 12)

  • příspěvek musí být původní a jinde nepublikovaný

  • uzávěrka soutěže bude 30. září 2007

  • Vylosování soutěže a předání ceny proběhne na říjnovém srazu.

A co bude tou skvělou cenou?

Pro výherce máme nachystaný novinku od společnosti Hewlett Packard iPAQ 514 Voice Messenger. Takže pokud ještě nemáte svůj vlastní smartphone, pak máte jedinečnou šanci jej vyhrát! (V případě, že by vyhrál Pravověrný Palmista, který by nemohl pošpinit své ruce přístrojem zvráceného operačního systému Velikého Billa, bude mu alternativně nabídnut přístroj Palm Treo 680, s tím pravým a jediným správným OS.)

Takže se budu těšit na vaše příspěvky, které zašlete na adresu soutez@pdasoft.cz. Nezapomeňte vždy uvést své jméno a kontakt na sebe (mobilní telefon, případně adresu, kam byste výhru chtěli smartphone zaslat, pokud byste si ji nemohli převzít osobně na srazu).

Na závěr malý přehled, co by vám nemělo ujít a o čem zajímavém jsme tento měsíc psali:

Recenze software:

Recenze hardware:

Technické novinky a zajímavosti:

Zajímavých článků vyšlo více a proto pokud nechcete, aby vám něco příště uteklo, sledujte nás každý den po celý týden, od pondělí až do neděle, protože zajímavé články pro vás máme nachystané každý den.Tento článek si můžete přečíst na webu PDASoft
http://www.pdasoft.cz

Tento článek najdete na adrese:
http://www.pdasoft.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=2788