PDASoft

Středeční hrátky s Pocket PC 265.
Publikováno: Středa, 10.03. 2010 - 00:00:00
Téma: Recenze počítačových her pro Pocket PC


Game Logo

Vzhledem k tomu, že zima stále ještě neřekla své poslední slovo, nebude od věci, abyste ve svém Windows Mobile měli vždy po ruce nějakou tu šikovnou počítačovou hru, až vás zimní nachlazení zažene pod duchnu. A dnes máme pro vás několik opravdu zajímavých tipů.WinCE logo Jumba 1.0

Logická hra Jumba patří do kategorie her, kterým můžete velice snadno propadnou i přesto, že se jedná o herní prvotinu německého autora. Hra těží z obligátního tématu pestrobarevných kuliček, kdy je vaším úkolem vytvoření celistvé linie kuliček ve stejné barvě, což je navíc okořeněno několika zajímavými herními bonusy.

Min. požadavky: Windows Mobile 5, 6, 6.1, 6.5 nebo 7
Cena: 2,99 EUR
Ke stažení: Stáhněte si ZIP 6,7 MB

WinCE logo Meon 1.0

Milujete logické a kombinační hry? Pak byste si neměli nechat ujít právě tuto hru! Hra vychází z japonské hry Sokoban a přesto je zcela jiná. Vaším úkolem je provést xichtíky bludištěm, kde se však musíte velice opatrně přesouvat, abyste neskončili v nějaké pasti, nebo usmaženi laserovým paprskem. V plné (placené) verzi je pro vás nachystáno 120 herních míst, v bezplatné zkušební verzi jich na vás čeká "pouze" 32.

Min. požadavky: Windows Mobile 5.0 až 6.x
Cena: 5,95 U$
Ke stažení: Stáhněte si ZIP - 97 kB

WinCE logo Spot Zone HD 1.0

Společnost Manbolo pro vás připravila novou verzi velmi zajímavé hry na postřeh. Musíte na vysoce kvalitních obrázcích (na vašem HD přístroji) v omezeném časovém limitu najít rozdíly. Nalezené rozdíly stylusem označíte do rozdílových zón.

Min. požadavky: Windows Mobile 5.0/6.0
Cena: 5,95 U$
Ke stažení: Stáhněte si ZIP - 4 MBTento článek si můžete přečíst na webu PDASoft
http://www.pdasoft.cz

Tento článek najdete na adrese:
http://www.pdasoft.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=4583