PDASoft

Středeční hrátky s Pocket PC 266.
Publikováno: Středa, 31.03. 2010 - 00:00:00
Téma: Recenze počítačových her pro Pocket PC


Game Logo

Jaro je už neodvolatelně tady a jen poslední zpozdilci si užívají sněhu kdesi vysoko na horách, zatímco my v nížinách si užívámě příjemného jarního sluníčka. Do toho všeho přichází jarní únava a lenora a proč si lenošení nezpříjemnit nějakou zajímavou hrou pro Windows Mobile přístroje.WinCE logo Labyrinth 1.0

Nemálo z nás sní o dobrodružné výpravě do hlubin země, do opuštěného podzemního labyrintu, kde na nás čeká dobrodružství se spoustou překvapení. Stejně tak tomu je i v jednoduché, ale přesto velmi napínavé hře Labyrinth pro Windows Mobile přístroje. Vydejte se do neznáma a snažte se zapamatovat, kde co zajímavého jste viděli a kam vede ta či ona odbočka.

Min. požadavky: Pocket PC 2003
Windows Mobile 5 a vyšší
Cena: 0,99 U$
Ke stažení: Stáhněte si ZIP 605 kB

WinCE logo Adventurer - The Island Chronicles 1.2

Vydejte se za dobrodružstím! Hurá do boje proti zlému drakovi, který obsadil Kalesianské ostrovy. Obyvatelé prosí o pomoc a jen TY můžeš být tím, kdo jim přinese naději. Stvoř svého hrdinu, prozkoumej kalesianské ostrovy a vyžeň nepřátelské bojovníky. Ve hře naleznete 4 lidské a 14 obludných ras, se kterými budete moci bojovat. Nebude chybět ani více jak stovka druhů předmětů, které můžete nalézt a uslyšíte na 90 různých zvukových efektů. Bojujte, učte se a vylepšujte svého hrdinu, aby mohl dojít k zdárnému cíli.

Min. požadavky: Windows Mobile 5.0 až 6.x
Podpora VGA a Trea 750
Cena: 9,95 U$
Ke stažení: Stáhněte si ZIP - 1,8 MB

WinCE logo Smart Wasp Free Edition 1.0

Buďte pilní jako malá mladá včelka (Mája). Vaším úkolem v této skvělé a závislost vzbuzující hře je umisťovat na hrací plochu (do vykreslení včelí plástve) pestrobarevné obrazce tak, abyste k sobě dali co nejvíce stejně barevných bodů, za které následně získáváte body na své konto. Opravdu velice chytlavé a za super cenu!

Min. požadavky: Windows Mobile 5.0/6.0
Cena: Zdarma
Ke stažení: Stáhněte si ZIP - 298 kBTento článek si můžete přečíst na webu PDASoft
http://www.pdasoft.cz

Tento článek najdete na adrese:
http://www.pdasoft.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=4613