PDASoft

Středeční hrátky s Pocket PC 268.
Publikováno: Středa, 21.04. 2010 - 00:00:00
Téma: Recenze počítačových her pro Pocket PC


Game Logo

Středa je dnem, který dělí pracovní týden na polovinu. Tedy je to ten správný čas na trochu oddechu a načerpání sil do zbývající poloviny. A není lepšího oddechu, než relaxace u dobré počítačové hry a proto se pojďte i dnes podívat, co zajímavého jsme pro vás a vaše Windows Mobile přístroje připravili.WinCE logo Samurai Last Exam Mobile 1.1

Co je snem každého mladého Samuraje po ukončení výcviku v chrámu Sakura? Samozřejmě porazit draka! A dokázání své loajality ke svému učiteli. A zde je dlouho očekávaný okamžik! Učitel vyposlal svého žáka, aby podstoupil poslední zkoušku. Ale co to? Není žádný drak, ale jen lidé, kteří se chtějí dostat ... sushi! Nemůžete neuposlechnout svého učitele a tak vám zbývá jen jedna věc, naučit se připravovat sushi. Zkouška je rozdělena do čtyř částí. Na začátku každé další části žák obdrží zprávu od svého učitele, obsahující klíč k úspěšnému absolvování. Samuraj musí rozvíjet více a více nových vlastností a schopností pro úspěšné složení zkoušky. Počet zákazníků se zvyšuje a vaše zkouška není omezena pouze na přípravu samotného sushi. Musíte být zdvořilý a taktní, když mluvíte s klienty! Dokážete i vy projít závěrečnou zkouškou?

Min. požadavky: Windows Mobile 5 a vyšší
10 MB RAM
Cena: 9,95 U$
Ke stažení: Stáhněte si ZIP 9,8 MB

WinCE logo Super Mario Bros

Super Mario Bros pro Windows Mobile přístroje je konečně tady! Mario musí projít několika světy, přes bažinu, ledovou zemi až do zámku a cestou bude samozřejmě bojivat proti svým "starým" nepřátelům a sbírat bonusy a všelijaká vylepšení, která se mu budou sakra hodit, aby nakonec mohl zachrínit svoji pronceznu.

Min. požadavky: Windows Mobile 5.0 až 6.x
WVGA displej
Cena: Zdarma
Ke stažení: Stáhněte si ZIP - 6,26 MB

WinCE logo Whoppert Shootin Gallery LITE 1.00

Snad každý znás má občas chuť si pořádně zastřílet. Tak proč se nevyřádit na střeleckých terčích, které jsou k tomuto účelu stvořeny. Čím lepší trefa, tím vyšší bodové ohodnocení a pokud budete opravdu dobří, začnou vám kromě nadýchaných obláčků ve střelbě na terče překážet falešné (nehýbající se) terče. Důležité upozornění: pokud často propadáte hráčské vášni, důrazně doporučujeme instalovat na displej ochrannou fólii a používat "lehká" plastový stylus, ať si displej svého miláška nepoškodíte.

Min. požadavky: Windows Mobile 5.0/6.0
Compact Framework 2.0 SP2
Cena: Zdarma
Ke stažení: Stáhněte si ZIP - 2,3 MBTento článek si můžete přečíst na webu PDASoft
http://www.pdasoft.cz

Tento článek najdete na adrese:
http://www.pdasoft.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=4643