PDASoft

Knižní čtvrtek 127.
Publikováno: Čtvrtek, 01.05. 2014 - 00:00:00
Téma: Články napříč platformami


Knižní čtvrtek

Ani tento týden jsme na své věrné čtenáře nezapoměli a přinášíme výběr novinek z portálu www.eKniha-Zdarma.cz, který se specializuje na elektronické knihy nejen pro čtečky Kindle. A na co se můžete těšit? Tak čtěte dál a uvidíte...Všemoudré pohádky pro prince a princezny

Jiří Henych

Něco pro rodiče, kteří před spaním čtou dětem, i když už by to možná zvládly sami.

Na 50 krátkých pohádek. Každá rodina je malé království, děti jsou princové a princezny. Nejbližší předávají své moudro potomkům, tím učí svůj názor na cizí společnost tam venku za dveřmi světnice, za hradbami království.

ePub
mobi/Kindle
PDF
www.eKniha-Zdarma.cz

Výpomoc za všechny prachy

Anna Šochová

A nyní něco spíše pro ženy a dívky...

Tohle není horor a přesto člověku nemusí být extra dobře na duši. Zkrátka když se něco stane a vy nedokážete víc, než sledovat sama sebe, jak jedete... Osmačka Zdena a její tíha světa.

ePub
mobi/Kindle
PDF
www.eKniha-Zdarma.cz

Labyrinth

Jackie Decker

A nesmí chybět ryzí sci-fi...

Píše se rok 2314. Na Zemi přiletěly invazní lodě vetřelců, Tovarů. Podrobit si rozhádané lidstvo s civilizací na pokraji úpadku, pro ně nebyl problém. Z lidí si udělali otroky a těžili na jejich rodné planetě křemen, který tvořil nejdůležitější surovinu pro jejich civilizaci. Po vytěžení planety by se opět přesunuli dál. K tomu ovšedm ještě zdaleka nedošlo. Lidstvo je podrobené již několik generací. Lidé živoří v podzemí a dostávají jen to nejnutnější k přežití. Tovarůvé se ale ve své filozofické moudrosti rozhodli, dát lidstvu šanci. Pokud jeden jediný člověk projde jejich labyrint, lidstvo bude svobodné a oni odletí. Poslední naděje lidstva. Zatím to nikdo nedokázal. Najde se někdo, kdo projde?

ePub
mobi/Kindle
PDF
www.eKniha-Zdarma.cz

Jupiterský duch 4 - Asistenti Erduka

Václav Semerád

Závěrečný díl série o Jupiterském duchovi a jeho přátelích.

Pepkova rozvětvená rodina pomáhá Erdukům pátrat ve vesmírech po světech Zla. A brzy je nalézá. Jenže má jen nafukovací kosmické čluny a protivník flotily kilometrových bitevních kolosů s atomovými torpédy. Šípy proti tankům? Pozor - zdání klame!

ePub
mobi/Kindle
PDF
www.eKniha-Zdarma.cz


Toto a mnohem více naleznete na: www.eKniha-Zdarma.czTento článek si můžete přečíst na webu PDASoft
http://www.pdasoft.cz

Tento článek najdete na adrese:
http://www.pdasoft.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=5520