PDASoft

Velmi úspěšný start nových smartphonů iPhone 6 a iPhone 6 plus
Publikováno: Úterý, 23.09. 2014 - 09:43:40
Téma: Apple iPhone


Aple logo

Minulý týden společnost Apple odstartovala prodej svých nových modelů smartphonů iPhone 6 a iPhone 6 Plus a dlužno říci, že start to byl velmi dobrý a překonal začátky prodeje všech předchozích modelů smartphonů iPhone společnosti Apple. Jestliže u předchozí modelové řady se za první víkend prodalo skvělých 9 milionů kusů, tak "šestek" se za první víkend prodalo 10 milionů!Ani sám šéf Applu Tim Cook nečekal tak skvělé výsledky začátku prodeje. „Prodeje iPhonu 6 a iPhonu 6 Plus předčily naše očekávání. Nemůžeme být šťastnější,“ odpověděl Tim Cook na dotaz ohledně pocitů z prvních dnů prodeje.

Dlužno říci, že nemalý podíl na těchto prodejích mají předobjednávky a na prodejnách bylo pro běžný prodej jen velice málo přístrojů. Například v Berlíně bylo ve značkové prodejně Apple jen 300 ks telefonů, což se rozhodně nedá označit za dostatečné množství. Bohužel i jinde na světě to bylo podobné.


Apple Store v Sydney, AustralieApple Store v Paříži

Podle předobjednávek je největší zájem o větší iPhone 6 Plus. I když podle některých škarohlídů stačí k tomuto přístroji připevnit dřevěnou tyč a máte skutečně luxusní pádlo.

Dostupnost nových smartphonů je pro další trhy plánována už na pátek 26. září. V rámci druhé vlny se iPhone 6 a 6 Plus začne prodávat například v Rakousku, Itálii nebo ve Španělsku. Bohužel, kdy se obě novinky objeví v České republice, zatím Apple neprozradilo.Tento článek si můžete přečíst na webu PDASoft
http://www.pdasoft.cz

Tento článek najdete na adrese:
http://www.pdasoft.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=5530