PDASoft

USB rukavice - stálý zimní hit
Publikováno: Pondělí, 10.11. 2014 - 00:00:00
Téma: Články napříč platformami


pokud už nyní přemýšlíte čím odarovat své blízké, tak pro vás máme zajímavý vánoční tip, který ocení všichni kteří pracují s počítačem a v podzimních a zimních měsících si stěžují na prochladlé ruce (které právě v tomto období skutečně trpí). USB rukavice jsou elektricky vyhřívané palčáky, speciálně upravené pro napájení z USB portu počítače (ale můžete použít i velkokapacitní externí baterii s USB výstupem) a s úpravou pro prsty tak, aby neomezovali nositele při psaní na klávesnici.Ač se to nezdá, prokřehlé prsty nad klávesnicí nemají jen ženy. Dokonce i já sám občas bojuji s prochladlými prsty. Ono je to vcelku snadné, buď budete mít v kanceláři teplo a smrádek, nebo budete větrat, ale pak spolu s vydýchaným vzduchem zmizí i naakumulované teplo. Těžká volba...

Naštěstí ale přichází elegantní řešení v podobě rukavic Heating Gloves od společnosti Warmmi, které se připojují do USB portu počítače a díky topnému tělísku pak příjemně zahřívají vaše ruce!

Celý nápad je velmi elegantní a jednoduchý - rukavice zapojíte do USB (pro každou je nutné jedno) a během pěti minut máte ruce v teple.

Rukavice jsou vyrobeny z měkkého vlněného materiálu s výřezem pro prsty a samozřejmě také otvorem pro palec. Vzhledem k tomu, jak se v posledních letech rozmohly kapacitní displeje, dá se říci, že tyto rukavice jsou dosti nezbytným zimním vybavením všech majitelů Apple iPhonů, Samsungů apod., protože v klasických rukavicích toho na telefonu moc neuděláte a zabudovaný stylus tato mobilní zařízení prostě nemají.

Po připojení k USB portu začne po chvíli topné těleso umístěné ve vrchní části rukavici příjemně zahřívat.

Rukavice je možné pohodlně používat i s přenosným počítačem (jsou skladné, nic nebrání brát si je všude s sebou), ale také s jakýmkoli jiným zařízením vybaveným USB porty (např. Xbox 360 nebo PlayStation). U některých zařízení bude ale nutno dokoupit USB hub. Případně můžete tyto rukavice nabíjet z nějaké externí baterie typu Power Bank, např. Power Bank LS-B300.

K dispozici je několik typů barevných variant a provedení, takže si každý může vybrat a komu se nelíbí jednoduché provedení, může sáhnout po barevnější dámské verzi.


www.PDA-Prislusenstvi.cz
Výrobek USB vyhřívané rukavice
Cena: od 330 Kč vč. DPHTento článek si můžete přečíst na webu PDASoft
http://www.pdasoft.cz

Tento článek najdete na adrese:
http://www.pdasoft.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=5537