PDASoft

Strip Poker II pro PalmOS
Publikováno: Úterý, 21.09. 2004 - 00:00:00
Téma: Recenze počítačových her pro Palm


Prohrát kalhoty v karbanu může být i docela zajímavé a vzrušující, pokud hrajete karty s nějakou lepou děvou. V reálném životě se vám to asi jen tak nestane, ale díky hře Strip Poker II máte tuto šanci alespoň na svém PDAčku.


Klikni pro zvetseni obrazku Karetní svlékací poker pronásleduje mužskou část populace snad od prvních počítačů s grafickým displejem. Taková noční směna, kdy se chodbami podniku plíží tak leda vrátný důchodového věku a v kanceláři hlavního správce sítě vrhá modravé světlo pouze počítačová obrazovka, na které se skví pětice karet a obrázek mladé dívky, patří skoro do historické minulosti. Dnes si díky kvalitním grafickým displejům můžete takovýto milý hazard vychutnat kdekoliv, ať je to na chatě, kde manželka zmožena jarním úklidem padla za vlast a vám je jasné, že dnes z toho nic nebude, a nebo na služební cestě, v místech, kde lišky dávají dobrou noc a jediný noční podnik ve městě zavírá v deset a nebo se zkrátka jen nudíte na suchopárných přednáškách o matematické analýze. Vám však postačí, když zalovíte v kapse a vytáhnete svého Palma a spustíte StripPoker II od společnosti AIM Productions.

Klikni pro zvetseni obrazku Díky tomu, že v této aplikaci jsou zobrazovány mladé dívky a ženy velmi spoře oblečené, až zcela bez oblečení (v závislosti na vaší šikovnosti a štěstí ve hře), není vhodná pro majitele PDA mladších 18 let.

Předchozí verze StripPokeru se prodalo přes 10.000 licencí, dá se tedy říci, že se jednalo o velmi úspěšný program a proto se tvůrci vrhli na jeho lepší verzi, která více využije grafických vlastností nových PDAček s HiRes displejem.

Samotná karetní hra je spestřena nejen stále méně oděnou dívkou, ale také jejími rádoby vtipnými hláškami, kterými vás bude v průběhu hry častovat. V základní sadě hrajete karty s dívkou jmenující se Phoebe, další dívky si můžete vybrat...

Phoebe

Toto je vaše protihráčka, kterou se budete snažit svléknout jako první.

Mariah

Mariah je další vaše nádherná protihráčka. Řekněte sami, nestojí za to?

Naomi

Okouzlující asijská školačka, kterou budete zaučovat ... zatím jen v tom, jak se hraje poker, ale pozor, ať neobehraje ona vás !

Tarah

Další z krásek, které na vás mohou čekat je Tarah, jemné orientální rysy a ladné křivky vás jistě dostatečně povzbudí k tomu, abyste ji obehráli o poslední cent.

Emmanuelle

Velmi dobrou hráčkou, jak sami brzy zjistíte, je francouzská kráska Emmanuelle.

Nikita

A pokud budete mít chuť, pak můžete zkusit drsnou krásu ruské tajné agentky KGB. Ale pozor, její krása je smrtící ...


Kategorie Počítačové hry
Výrobce AIM Productions
Licence DEMO verze
Verze 2
Nároky PalmOS 5.0
Cena 14,99 U$ / 14,99 euro
Download DOWNLOAD
Velikost 2,73 M
Hodnocení * * * * *Tento článek si můžete přečíst na webu PDASoft
http://www.pdasoft.cz

Tento článek najdete na adrese:
http://www.pdasoft.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=555