DomůVáš účetFórumeObchodTémataKontaktiPod/iPhoneOpravy iPhonů
26. dubna 2024  
 
Nabídka
· Domů
· Archív článků
· Countdown
· Developing Group
· Fórum
· Freeware
· Obchod
· Odkazy
· PDASoft klub
· Seznam uživatelů
· Sidebar
· Témata
· Uživatelé PDA
· Váš účet
· Verze pro PDA

Reklama

ADPO ScreenWard Anti-Shock folie pro Apple iPhone 5


Vyhledávání


Pokročilé vyhledávání

Kdo je online
V tuto chvíli je 311 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde

eObchod Info

eBook čtečka eB-700

Zařízení eBook 700 je čtečka elektronických knih s plnou podporou českého jazyka a desítky nejpoužívanějších formátů elektronických knih, hudby a videa za nejnižší cenu na trhu! K dostání je v černé a bílé barvě.

Cena: 1994 Kč vč. DPH



Sluchátka pro Samsung Galaxy S II

Nová sluchátka pro váš skvělý moderní smartphone Samsung Galaxy i9100. Super cena!

Cena: 99 Kč vč. DPH



R4i SDHC White Dual Core pro DS/3DS

Rozšiřující karta pro herní konzole Nintendo DS / DS Lite / 3DS apod., která vám umožní přehrávat počítačové hry stažené z internetu.

Cena: 348 Kč



Nabíjecí Touchstone sada pro Palm Pré

Třídílná Touchstone sada pro smartphone HP / Palm Pré / Pixy obsahující touchstone nabíječku, síťový adaptér s redukcí pro české zásuvky a microUSB kabel pro propojení.

Cena: 782 Kč



Sluchátka Sony Ericsson HPM-70

Handsfree sluchátka pro mobilní telefony Sony Ericsson za super cenu!

Cena: 114 Kč vč. DPH



Vyhřívané USB rukavice

Přemýšlíte nad vhodným dárkem pro chladné období? Vyhřívané USB rukavice jistě potěší a jedno zda to bude na začátku zimy, nebo na jejím konci! STOP prokřelým prstům!

Cena: 363 Kč vč. DPH



TTX Audio FM vysílač do auta

Poslouchejte hudbu ze svého PDA, smartphonu nebo MP3 přehrávače v rádiu!

- 7 kanálů
- Dosah přenosu: 5m
- Výhodná nízká cena!

Cena: 240 Kč vč. DPH



ScreenWard Protector pro iPhone 3G

Ochranná fólie ScreenWard společnosti ADPO patří mezi jedny z nejlepších fólií pro PDA, které můžete svému PDA nebo smartphonu dopřát.

Cena: 101 Kč


Ochranná fólie PrivacyWard pro Pocket PC 2.8"

Speciální bezpečnostní a ochranná fólie. Chraňte displej svého PDA a zároveň chraňte jeho obsah. Super cena!

Cena: 58 Kč

Pro všechna Windows Mobile PDA s 2,8" displejem.


Nabíječka do auta pro Treo 750/650

Malá, lehká, skladná, levná a tedy vždy po ruce.

Cena: 153 Kč



Matná ScreenWard fólie pro Treo 680

Ochranná fólie ScreenWard od společnosti ADPO patří mezi jedny z nejlepších fólií pro PDA, které můžete svému PDA dopřát. Nyní za bezkonkuenční cenu!

Cena: 58 Kč



Navštivte
LevnaKoupe.cz - e-shop s výpočetní technikou - počítače,Notebooky, PDA příslušenství (Palm, Pocket PC, iPhone), Software, Hry (STEAM KEYS

CE4YOU

POCKET4YOU

Palmknihy - knihy do vaší dlaně

Queer Research

ADPO


Google Analytics

Placena inzerce - Servis jinak

Fórum

www.pdasoft.cz
Forum o vsem, co se tyka PDA a dalsich mobilnich zarizeni.
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Program pro nahrání FlashROM
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.pdasoft.cz -> Programy (PALM)
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Sal_Paradise
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 25.8. 2004
Příspěvky: 93
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: pá 03. září, 2004 10:21    Předmět: Citovat

Několikrát jsem nechal své bývalé mrtvé svítící pda svítit dokud nezhaslo (ono totiž ani nereagovalo a HW tlačítko vypnutí, takže vlastně NEŠLO vypnout) a po daní na nabíječku opravdu nešlo zapnout hned, ale po chvíli. Bohužel po té chvíli se opakoval stejný výjev jako vždy - na displeji se objevilo logo palmu a už tam zůstalo a pro změnu přístroj nešel vypnout takže po odpojení z nabíječky o5 svítil dokud sám nezhasl.

PS. chyba byla asi jinde.
--------------------------
T2? Kolega v práci má T a jeho displej mi oproti mému starému (m515) připadá báječný. Je ale pravda že t2 jsem nikdy neviděl, co jes ale četl ta se liší pouze velikostí ram a rom, použitým dispejem a baterií (první T měly prý li-ion a t2 má li-pol) o jiném rozdílu nevím. Vzhledem k mému přecho z m515 má i model T dost paměti a zbytek je stejně na kartě, takže jediný rodíl je asi ten desplej. Ale stojí to za to? T se prý dá sehnat na 2500,- jeté (já viděl nejlevněji 3000,-) a T2 mi nabízel známý za 5500,- nový openbox. Navíc mě stačí jen přístroj, protože nabíječku mám (USB HotSync kabel).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
pavel
-= redaktor =-
-= redaktor =-


Registrace: 6.3. 2004
Příspěvky: 220
Bydliště: Praha 5

PříspěvekZaslal: po 06. září, 2004 7:46    Předmět: T vs. T2 Citovat

Co se tyce T a T2 tak asi takhle:
T2 ma 2x vic pameti, coz ale srovnava pametova karticka
T2 ma krasny displej, ovsem na dennim svetle pri sebevetsim podsviceni uvidis prd, takze treba na mapy nebo cteni v autobuse je k nicemu. Zato T2 ma jeste starsi displej (podobny jako m515, jen s hires rozlisenim), ktery sice nema tak jasne barvy a je hur viditelny z uhlu, zato na slunicku staci podsviceni vypnout (kvuli uspore baterie) a je vydet jen o fous hur nez stare CB modely
T2 ma vetsi vydrz a to okolo 6 hodin, TT jen 4,5 hod ( na minimalni podsviceni)
--- Ja si nakonec kvuli te viditelnosti na dennim svetle poridil Sony, predtim jsem mel TC a TT2 s timhle displejem a krom toho, ze jeste tento displej casto piska, tak jsem po urcite dobe zacal povazovat tu viditelnost za velmi neprijemnou. Takze doporucuju spis usetrit nejakou tu korunu za TT (za 2500 ji skutecne sezenes bez kabelu bez problemu, kdyztak napis) a prikoupit si BatteryAdapter za 400, cimz se vyresi vydrz. Znam i dalsi lidi, kteri si "na leto" znovuporidili Tungsten T, aby na svem PDA neco videli...
_________________
Treo 650 + microSD 4 GB, loox 720 a GPS BT
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Sal_Paradise
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 25.8. 2004
Příspěvky: 93
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: po 06. září, 2004 11:31    Předmět: Citovat

Díky za informace a mohu ti říct, že jsi upevnil mé rozhodnutí jít do TT. T2 je zbytečně dražší a TT bude stejně lepší než m515 kterou jsem měl (kapacitou paměti, hires,lipol,bluetooth,...). Co se týče nákupu tak o TT za 2500,- bych měl opravdu vážný zájem. Kabel (dobíjecí USB HotSync) mi zbyl z mého starého palmu, takže ten nepotřebuji jedná se mi teda opravdu jen o přístroj. Kdyby jsi o něčem takovém věděl tak mi prosím dej vědět, protože do toho bych opravdu šel.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Sal_Paradise
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 25.8. 2004
Příspěvky: 93
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: pá 10. září, 2004 9:48    Předmět: Citovat

Vzhledem k tomu, že původní téma, kterého se diskuze týkala, již není aktuální, pokračuji v tématu koupě palmíka v nově založené diskuzi, která je umístěna v sekci "Obecný pokec" "Palm" a jmenuje se "Koupím Tungsten T". Díky za nové příspěvky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.pdasoft.cz -> Programy (PALM) Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group





Všechny obchodní známky a názvy patří jejich příslušným vlastníkům, komentáře patří jejich odesílatelům. Vše ostatní vlastní © 2004 Sale&Consulting Company s.r.o.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.58 sekund

RSS - články RSS - fórum